Да живееш с Муньо?!

  • 19 214
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 902
Аз имам чувството, че при някои жени след като им дойде цикъла и започват да мислят само за принца и създаване на семейство Mr. Green Съответно им става фикс идея и обикновено се хващат много сериозно за първия.

# 91
  • Мнения: X
Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него...
Не знам колко хора от този тип познаваш, но много грешиш. Което ме кара да си мисля, че не познаваш.
Тъкмо щях да попитам същото?

Нищо не си струва да изтърпяваш ако не си в добър брак с мъж на който му пука за теб и те обича. Ако ще и 3 имения да има..

А с този екземпляр насреща на 35 години с установени и нескопосани привички и характер, няма какво да се предприеме за да се има такова безоблачно бъдеще без тотални щети. Не създавайте нещастни деца в неустановени отношения и в отровни връзки.

А и както не вървят нещата от години си подготви план за напускане , събирай си пари за квартира, търси си работа/обучение и се пази параноично от забременяване и полово предавани инфекции..

# 92
  • Мнения: 30 802
Познавам достатъчно хора и двойки, които за никаква любов няма да се изпоженят извън средата си.

Но уловката е, че и жените, и мъжете са от тази среда и си знаят предварително модела, и това очакват.

Ако някоя жена влезе отвън, или пък мъж, ще има сблъсък на цивилизации.

# 93
  • Мнения: X
Сирен, удобно избегна въпросът ни. Ти колко такива с южняшки имения познаваш?

Аз пък не знам кой и защо се жени, защото не съм им в спалните и в къщите. А и хората реално рядко споделят на живо такива щекотливи проблеми от 'кухнята' на семейното си ложе..

Просто казвам, че с така поднесените факти, и на нейно място, Аз не бих си правила планове за бъдеще с този човек, поради множество обезпокоителни причини.  Peace

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 18:36 от Анонимен

# 94
  • Мнения: 30 802
Такива не познавам, но българския еквивалент- донякъде.

А иначе- бързо и лесно се разбира кой защо е женен.

Имаше едно хубаво филмче с Аштън Къчър, "Младоженци".

Важна е тенденцията, ясно е, че има бракове за удобство и по сметка, и че някои са доста хепи. Проблеми винаги ще има, въпросът е кой вид проблеми си избираш. Но във всеки случай кара севда плюс никаква сметка едва ли се равнява на хубав брак.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Самият факт, че 32 годишния Муньо се е хванал със 17 годишна пикла, говори предостатъчно за него. Останалите му "особености" просто довършват картинката, която никак не е хубава  Confused

# 96
  • Мнения: 30 802
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.

# 97
  • София
  • Мнения: 24 839
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.
Не се засичат, просто защото тя няма свой свят.
Той я допуска до прага на своя, колкото да му е подръка за секс и слугуване.

# 98
  • Мнения: X
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses
Те са в чужбина, така ли? В коя страна? Авторката работила ли е някога, как се е озовала там и с кого? Как се издържа сега и преди него?

Не бях чувала за този сайт, но го попрехвърлих и не ми се струва баш сайт за флиртове и секс чатове. Повече наподобява нашият сайт тук Simple Smile

Самият факт, че 32 годишния Муньо се е хванал със 17 годишна пикла, говори предостатъчно за него. Останалите му "особености" просто довършват картинката, която никак не е хубава  Confused
Именно.
Имаше една hard core потребителка Аква, която прокламираше същите идеи за намиране на партньор на 14-15, заживяване заедно на 16/17 и т.н.  Sick



# 99
  • Мнения: X
Сирен и АбсурТ, най-вероятно сте прави, защото момичето звучи с много ниска самооценка и не особено, хм, ориентирано. Явно не е имала родители, които да я научат на елементарни неща като поне да се пази от подобни идиоти като този с когото се е хванала. Тя дори не осъзнава какъв ѝ е проблемът. На мен ми стана жал за нея. Ще си прекара живота като изтривалка за поредния Булгарише Мачо.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.
Засичат се. Една време, когато беше тийнейджърка, сестра ми и компанията й посещаваха едно метъл заведение. Там една от нейните приятелки /16-17 годишна/ се залюби с един "дърт" металист на възрастта на Мунчо. Спукваше я от бой, обаче тя го боготвореше. Към днешна дата девойката /вече 35 годишна жена/ не е с въпросния тип, но пък и мозъка и емоционалната й интелигентност от тогава, не претърпяха особено развитие и си е все така тъпа и наивна и попадаща на идиоти. За съжаление някои прости се раждат и прости си умират.

# 101
  • Мнения: 2 811
в моето даскало имаше един "дърт", който все излизаше с ученички, оито като ставаха втори курс студентки и го зарязваха. Ама си ги хващаше на 15 години. излизаше с момиче от моя клас, а после след години разбрах за него от доста по-младо момиче, и тя ми каза, че все така си е карал с ученички.

# 102
  • Мнения: 6 827
На мен пък ми стана много мъчно за това момиче, което е на възрастта на сина ми. Тъжна история за липсващи родители.

# 103
  • Мнения: 612

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тогава за какво пусна темата, девойко?! Питаш и искаш мнения, а накрая сама си отговаряш. Пожелавам ти успех с господина с положителните качества.

Общи условия

Активация на акаунт