Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 81 332
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Нямам ограничение в сумата за носенето не знам до кога, но знам, че не по дълго да кажем едва ли повече от час два на път.

# 136
  • София
  • Мнения: 8 639
Щом няма ограничение в сумата, може би Исара е добър вариант или друга с регулируем панел.Той може да бъде по-малък или по-голям и така да "расте" с бебето.
Иначе за дължина на носенето, по-скоро имах предвид до каква възраст. Моят син, например е на 2г. и купувам направо тодлърска раница.
Може да си вземете стандартен размер на някоя марка и след време да я продадете и да си вземете размер тодлър.Или направо регулируема, като Исарата.  Зависи все пак колко е висок сега. 
Сега видях във фейсбук, че след 22-и Януари ще има среща във Варна, а в София ще е на 18-и Януари.Може да се пробват различни видове тогава.

# 137
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ирайн благодаря много ще видя исара. В момента е около 75 76 см дечко. Варианта за две раници също ме устройва ако видя че се носим много мога катостане на 2да купя друга.
Гледах иначе Бебелили, но тук не видях да са коментирани.


# 138
  • Мнения: 1 775
Проблемът е, че различните марки раници пасват на различни жени, това се обсъжда нееднокраатно във фейсбук групите. В Рошаво ще ви е най-лесно да отидете и мерите - имат Боба, Исара, Беко, Тула и дамата ще ви консултира. И като казах в склада им, нямах предвид някакво хале, мисля, че е апартамент или малко помещение, където държат стоката за онлайн магазина. Така ще стане най-бързо и лесно.

Детето ви в момента е за стандартна раница, тодлър-размерите са някъде след 84-85 см на детето. Исара, въпреки че е с регулируем панел, пак си има стандарт и тодлър вариант, не е една да пасва за малки и големи бебета.

Раниците се различават по падинга на презрамките и колана, формата, платката, мекотата на колана и т.н., така че наистина, все едно да питате каква кройка дреха ще ви е удобна.

Бебеносещата среща на 18.01. в София, ако успеете да я посетите, ще можете да премерите много носилки и после да си поръчате онлайн, която сте си харесали.

# 139
  • Мнения: 1 792
И двете ви други носилки са чисто кенгуру.

На тази сантиметри аз бих взела тодлърска Исара, мисля, че с максимално стеснена платка ще стане на детето още от сега. И ще има повече време да носите, защото ше я разпъвате постепенно. Ако си купувате стандартна - Тула. В Рошаво обаче нямат налични тодлърски Исари.

# 140
  • Мнения: 573
Срещата в София е на 19.01 от 12 часа в Ринг Мол Simple Smile

Аз съм голям почитател на Исара, но наистина друго си е да се пробват няколко варианта на място.

# 141
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Вероятно ще е приятно на тази среща, но аз ще съм в София само 2 дни следващата седмица. Няма как да съм там.

Кенгуру или не са доста популярни и според ортопедичните стандарти  в Швеция ок . Това обаче не е въпрос на дискусията, знам, че не са популярен избор.

Явно Исара е добър вариант и ще потърся да я видя на живо.

# 142
  • Мнения: 4 097
Дано да успея да дойда на срещата, макар че Ринг Мол ви е доста далеч  Sad

# 143
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Идвам да споделя, че се свързах с Рошаво и ще мога да отида както вие споделихте на място да пробвам и ако се харесаме с някое носилче да го взема директно  Simple Smile . Колко ще ползвам после не знам, но ми се иска да имам и този продукт.

Доволна съм, че ще се получи така въпреки ограниченият избор от десени ми е приятно като пазарувам в България.

# 144
  • София
  • Мнения: 8 639
Ще видиш, че като ти пасне някоя раница ще харесаш носенето  Peace  Laughing  После ще се усетиш, че искаш и тодлърска носилка  Laughing 

# 145
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дано дано си права Ирайн, с удовлстовие ще купя после още една. ако се носим повече от 1 на два месеца както е сега.

# 146
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Идвам да споделя, че вече си имаме Боба 4 G  Simple Smile . Трудно беше да реша Тула или Боба доста сходни са, сега остава и да го ползваме Sunglasses

# 147
  • Мнения: 1 792
За пръв път чувам, че са сходни  Laughing

# 148
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Така ги усетих и според продавача е така. Въпрос на вкус и предпочитание е кое ще се избере.

# 149
  • Мнения: 1 775
Важното е за вас и детето да е удобна, пробата затова е препоръчителна.

Общи условия

Активация на акаунт