До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 130 679
  • 766
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 280
Аз също го знам от патологията и съм с такова мнение,наистина обяснява всичко.

# 226
  • Мнения: 320
Знаете ли,дали доктор Милена Мануелян се е върнала на работа или е още е в майчинство?

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?
Знам, че Татарова води доста рискови бременности. На мен лично тя ми беше препоръчана именно от жена, която е имала доста проблемна бременност и си е водила бременността при нея.

# 229
  • Мнения: 1 520
Момичета, кой доктор ще ми препоръчате за високо рискова бременност- тромбофлибит, хормонални проблеми,високо кръвно?
Изобщо има ли такива специалисти в Бургас?
Няма. От личен опит те съветвам да избереш лекар, който работи в МБАЛ. Така ако ти се наложи да ходиш в спешното /а то е неизбежно/, ще ти обръщат доста повече внимание.

# 230
  • Мнения: 24 423
Да пази Господ, да не се налага да стига някой до Спешното на МБАЛ!
Веднъж ходих и ми казаха, че гинекологът гледа футблен мач и казал на сестрите никой да не го безпокои, докато не свърши мачът Stop ooooh!

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
"Спешното на МБАЛ" и "обръщане на внимание" са взаимоизключващи се понятия.

# 232
  • Мнения: 1 520
"Спешното на МБАЛ" и "обръщане на внимание" са взаимоизключващи се понятия.
Под "спешното" имам предвид директно на 7-ми етаж. Повече от 5 минути не съм чакала да ме прегледат там.

# 233
  • Мнения: 4 087
Аз бях с подобна диагноза/бях на фракси, АП и други нещица..../ и високорискова  бременност,след стерилитет и ин витро . Мога да препоръчам д-р Недялков, благодарение на него имам живородено и здраво дете.  Peace Peace

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За Веселин Димитров също има много добри отзиви  Peace

# 235
  • Мнения: 4 087
Той не следи бременни , макар че съм ходила и бременна при него, но е по-скоро изключение и беше във връзка с едно възпаление.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Той не следи бременни , макар че съм ходила и бременна при него, но е по-скоро изключение и беше във връзка с едно възпаление.
Моя позната, бременна след инвитро, се следи при него

# 237
  • Мнения: 50
какво е работното време на В.Димитров
до обяд е в кабинета си в транспортна.

# 238
  • Мнения: 1 557
Бях с прееклампсия, следях се и родих при Татарова успешно.

# 239
  • Мнения: 9
БХС във Варна, София, Стара Загора и Пловдив  струва 0 лв, като кръвта трябва да се даде за изследване в съответната генетична лаборатория към университетската болница !
Преглед ехографски, в същия ден от висококвалифициран специалист,какъвто има във всеки от споменатите градове, приблизително 40 или 50 лв !
Транспортни разходи от 30лв до 100 лв, зависи от Вас, кой град ще изберете !
Продължава да ме удивявa това, което се случва в Бургас и спекулацията относно БХС !
 

Общи условия

Активация на акаунт