Искам да кажа ... (97)_21.11-27.11.

  • 52 687
  • 831
  •   1
Отговори
# 300
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Жена, не се ли прави с обикновено мляко!? Whistling

Зузка, с мляко и сода, и захар, и масло...

Махнах го да изстива, не знам...

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Има два вида кондензирано мляко. Даже Дъч Лейди имат от двата - сгъстено кондензирано и не сгъстено. "Дулсе де лече" или на бг - карамелизирано кондензирано мляко се прави от сгъстения вид, то си е гъсто още преди варенето, на око - като течен мед е гъсто, приблизително.

# 302
  • Мнения: 22 514
Белинда, почивай и си пий Магнерича.
Аз бях на него през цялата 2ра бременност, но не е като да съм си спряла.
Само спокойствие.

# 303
  • Някъде там
  • Мнения: 16 244
Скрит текст:
ето това ползвам аз.
Акаша не съм правила с прясно,не бих си го причинила 1 час да дебна котлона и да бъркам.
В консервата дори на котлона като е в голяма тенджера и с повече вода на нормална температура изобщо не доливам вода и го забравям на котлона.

# 304
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Аз си купих готово Дулсе де лече. Само дето досега нито съм го опитвала, нито нещо с него съм правила. Иначе си правя някои торти с кондензирано мляко.

# 305
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Добре, де, то това ми изглежда на готово, какво му вариш. Аз искам такова нещо да направя, като кремче да е.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Добре, де, то това ми изглежда на готово, какво му вариш. Аз искам такова нещо да направя, като кремче да е.
Нененене! Започва се с гъстото като кремче, само се карамелизира и му се променя вкуса. Даже аз не отварям кутиите. Вари се цяла запечатана консерва

# 307
  • Варна
  • Мнения: 6 365
Много благодаря!
Толкова момичета ми писаха на лични... bouquet
Знам, че когато някой има нужда от помощ, тук би могъл да намери подкрепа!

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Сефте чувам за това кондензирано мляко  Flutter Whistling, къде го слагате? Покажете, моля  Rolling Eyes!
Белинда,почивай си повече тия дни, полежи си и всичко да е наред и по реда си  Praynig Hug.
Чудя ви се кога изяждате всички тия неща, които приготвяте?  newsm78

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Чудя ви се кога изяждате всички тия неща, които приготвяте?  newsm78
Ела да видиш как е Simple Smile Ушите ще ми изядат!

# 310
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Гледам сладкарското по Нова. Със смесени чувства съм - уж състезание, ама изобщо няма такъв характер.
Гена, писах вече - слагам го в торти, показвала съм преди една:
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13502150_138277915 … 5&oe=58B204D0

Янтра, далече си ми. У нас няма кой да ги яде. Сега се чудя за Коледа какво и колко да правя. Ще ми се и меденки, и капучинови звезди, и линцери, че и едни бонбони, ама...

# 311
  • Мнения: 5 387
Момичета, прегледах готварската книга, но не намирам моята торта. Трябва да става и за опитване от малкото, че няма как да се крием, за да ядем от нея. Търся нещо лесно и вкусно, не много сладко. Помощ!

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Янтра и Яна малко да се размените,освен  Laughing или да се съберете  Peace.
Браво, момичета ,понаучавам някои неща и аз от вас...при мен няма кой да яде Whistling. Като приготвя нещо се тъпча сама и се опитвам да не си го причинявам. ММ през деня яде шепа сурови ядки, синковецът е на училище, пък аз вадя от долапа каквото има  hahaha.

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Янтра, далече си ми. У нас няма кой да ги яде. Сега се чудя за Коледа какво и колко да правя. Ще ми се и меденки, и капучинови звезди, и линцери, че и едни бонбони, ама...
За поща не си ли чувала????? И меденките, и капучиновите звезди, и линцерите и всичките бонбони ще ти изядем Simple Smile Прати колет Simple Smile И домашен кекс!

Браво, момичета ,понаучавам някои неща и аз от вас...при мен няма кой да яде Whistling. Като приготвя нещо се тъпча сама и се опитвам да не си го причинявам.
Като приготвиш сладкишче - режеш си парче, останалото по пощата и при нас Simple Smile

# 314
  • Мнения: 9 577
Момичета, прегледах готварската книга, но не намирам моята торта. Трябва да става и за опитване от малкото, че няма как да се крием, за да ядем от нея. Търся нещо лесно и вкусно, не много сладко. Помощ!
Лято, торта Наполеон? Или обикновена бисквитена?
Скрит текст:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт