Искам да кажа ... (97)_21.11-27.11.

  • 52 691
  • 831
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Носите ли винаги чадър? Как го избирате?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 14 380
Добро утро и мерси за новата тема!

Много мразя да нося чадър. Въпреки, че ходя с голяма чанта никога не го нося и все някъде ме заварва дъжда. Не избирам - влизам в магазина до нас и купувам някакъв. После го забравям някъде или се разпада и си купувам нов. Имам един в офиса за зор заман.

# 2
  • Мнения: X
Мразя чадъри. Ходя с яке за дъжд.

# 3
  • Мнения: 14 380
Сбъдваща, забравих да кажа, че снимките са много хубави, много готино парти за рожден ден е било! Овладяхте ли повръщането?

# 4
  • Мнения: X
Не сме, рано е още. Номер 2 го държа 8-10 часа, номер 3 е по-кекава, предполагам поне 12 часа дрис&драйф.

# 5
  • Мнения: 5 387
Почти не ползвам чадър.

# 6
  • Мнения: 39 667
Добро утро.
Лиляна, много смъфаджъкана картинка за понеделник сутрин!
Май често нося чадър в чантата си. Децата са с чадъри, когато има нужда, но винаги в раниците имат по един дъждобран за "всеки случай".
Сбъдваща, бързо оздравяване на малката. Снимките са страхотни, емоциите също!
Лято, как е с мъжле у дома? Децата как реагираха?

# 7
  • Мнения: 13 033
Понеделник сутрин, студено, мрачно и аз се събудих с мигрена в 5 сутринта... Чудно начало на седмицата.
Поне да беше неделя и да не трябваше да излизам.
Не нося чадър, имаме в колата обаче.

Добро утро иначе:)

# 8
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Добро утро!

Не обичам да нося чадър, още повече, че моят не е сгъваем и е досадно мъкненето. Синът и той никога не носи. Просто се прибира мокър.

Сбъдваща, големите хандбалисти са като балетисти на едната снимка Wink

Уф, счупи ми се зъб, и то в основата, към венеца. За първи път ми се случва и ми е много неприятно. А и ме е страх от лечението.

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 08:21 от Айяла

# 9
  • До морето
  • Мнения: 7 152
3-4 чадъра имам, така си седят. И в колата има един за зор заман, ама обикновено мятам качулката и тичам. Само Самуил редовно си ползва чадъра. Две капки дъжд да види и надава вой за чадъра си, който е ...... с Макуин, разбира се  Laughing

Чакам техници на Виваком да ни прекарат интернет и умна телевизия, до 12 съм вързана вкъщи.

Изпуснах на Сбъдваща децата  Crossing Arms От хандбал не разбирам, но много обичам атмосферата на всякакви такива състезания и ми се прииска да съм там.

# 10
  • Мнения: 22 518
Добро утро!

Имам изключителната способност да съсипвам чадъри.
При това скъпи, които уж не би трябвало да се чупят, повреждат и т.н., или поне не толкова скоро.
Имам в колата и в офиса, но вечно забравям да ги взема когато ми трябват. Simple Smile
Имам шлифер за дъжд, но в това време ми е студено с него, и си мокря пухеното яке обикновено.

# 11
  • Мнения: 15 092
Добро утро!
Чадърът ми стои в чантата целогодишно.
Ние с мъжа ми не си ровим в телефоните. И през ум не ми е минавало, на него също. Но нямам и какво да крия.
Искам да измрънкам, че за пръв път съжалявам за парите, които съм дала за дадено събитие. В случая - "спектакъла" Маша и Мечока. Толкова плоско и бездарно, че наистина съжалявам за парите. Добре, че не бях дала по 80 лв. за билет, че сигурно щях да се гръмна. И като се сетя, че не взех билети за други събития, които със сигурност щяха да бъдат по-интересни, а и по-евтини.  А за родителите и децата не ми се отваря дума. То хубаво да заведеш детето си някъде, но не е зле да му обясниш и как да се държи.

# 12
  • Мнения: 4 199
Имам, но редовно го забравям и ако съм с яке без качулка  доволно си ме вали. Което не би било кой знае каква драма ако не беше косата ми, която, като усети влага, заживява свой собствен живот Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 305
Никога не нося чадър, когато ме завали купувам от най-близкия магазин от типа "Всичко по 1лв", после отлежават в колата, бюра и гардероби.

# 14
  • Мнения: X

Сбъдваща, големите хандбалисти са като балетисти на едната снимка Wink

Аааа, не съм съгласна, твърдо нье!
Батковците хандбалисти са много добре сложени момчета - високи, но не прекалено (както са понякога баскетболистите и волейболистите), хармонично развити, умерено мускулести. Направо удоволствие за окото. Освен това са предимно интелигентни момчета, защото хандбалът е бърза игра, с тактика, мълниеносни реакции и светкавично мислене.
Нищо не разбирах и аз от този спорт, преди изобщо не е съществувал за мен, но се наложи да започна да отбирам по малко... няма как.  Laughing

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 08:58 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт