Искам да кажа ... (17)_29.12.2014-04.01.2015

  • 44 631
  • 1 018
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази тема ще е в двете години.
Да си кажем сега и после в новата.

Предишните теми:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8 ), (9), (10)
(11), (12), (13), 14, 15, 16

# 1
  • Мнения: 12 985
Пу, първа, честита ни новогодишна тема Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 дек 2014, 01:03 от JACKLIN*

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хоп-троп, А сега
Лили, благодарско!

Емма се наспа, кукуряк е, дано да беше инцидентно повръщането, че утре последен работен ден, сняг до уши, вятър як.... не ща да ходим по лекари.

Пу, не се вредих да съм първа

# 3
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Замръзнала капачката на резервоара на колата, няма отваряне. Домъкнах кабели, та със сешоара на благоверната затоплих и отворих. Бързо и елегантно решение, но все пак - по-добре, че не ме видя.

Общността ни е на първо място в света по самооплакване и забележителното е, че никаква видима връзка с никой количествен показател на благосъстояние не може да се открие. Това явление е описано в социопсихологията, има изключително звучно английско име и съм го писал тука някъде из многобройните теми за самоокайване, ама сега като не се сещам... пийнах малко и не ми се рови.

# 4
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Много ще ми е приятно заедно да изпратим старата и да посрещнем новата година! Надявам се темата да запази досегашния си позитивизъм.

Замръзнала капачката на резервоара на колата, няма отваряне. Домъкнах кабели, та със сешоара на благоверната затоплих и отворих. Бързо и елегантно решение, но все пак добре, че не ме видя.
Извинявай, ама това ме подсеща за оная реклама на Дормео... "не ползвай сешоара на жена си, ползвай..."  Joy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Разписвам се и аз по нощите,ама така е като спях на обяд сега ще броя овце Simple Smile

# 6
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Не се сещам за рекламата  newsm78

Аз съм заливала с гореща вода преди време. Нямам толкова дълъг кабел, та да включа сешоар. Ама идеята е добра.

Жаки, наскоро правих бизнес-план за един изпит точно на тема поддръжка на хотел. Наясно съм с разходите. Огромни са. А и знам, че след празниците, поне до към 14-ти февруари сте в тих колапс и се чудите как да издаяните (дано знаете значението на думата, но е много подходяща според мен).

# 7
  • Мнения: 12 985
Така е Скарлет, януари и февруари са най- тежките месеци, реално изкараното от Нова година пълни тази дупка от два месеца. Имам няколко малки обучения които ще позакрепят нещата и един голям семинар в средата на януари. Всяка година е така, аз затова се махам да не се ядосвам:)

# 8
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Пускате ли оферти за посещения с ваучери в сайтове като Грабо?
Мой приятел хотелиер по този начин "закърпва" положението.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Докато се аклиматизирам, ще стане време да се връщам у дома. Непрекъснато зъзна и постоянно съм облечена като зелка. Поне да спре ледения вятър!

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, гледахте ли "Опасен чар" Heart Eyes Посмях се от сърце, после ми се дорева за Тошко Колев...Мамка му и живот!

# 11
  • Мнения: 22 432
Искам да си обещая няколко неща за новата година и се надявам да ги изпълня. Друг път не съм го правила. 

Дали сме бедни...бедни сме....нищо че сме с 2средни заплати в общи линии (когато аз работя, защото с 340лв за 2г. Майчинство не си е работа). И пак не можем да дадем за 2 вечери 500лв. и нагоре. 

# 12
  • Мнения: 3 867
Хоп и аз да се запиша. Мъжа ми е на банкет и вместо да се прибере, отиде на бар. Вика ми - ела. Как да дойда бе, сама в един часа по улиците. Бясна съм. Че не мога и да изпуша една цигара като хората. Такъв номер не ми е правил. Баш сега намери.

# 13
  • Мнения: 1 959
Влизам в работен ритъм, нищо че още сме във ваканция.
Работя като заспи детето. Остава и да свикна да ставам пак рано.
Поне не е толкова рано като за училище в България. Не е човешко това часовете да почват в 7.30!
Без храна мога, без сън-не. Добре че ми се падна поспаливо бебе, иначе умирах...



# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ванини, не се излагай! Има таксита! А без цигари ще ти е даже по-добре, вЕрвай ми, не пуше вече няколко години, мога да направя разликата. Надявай роклята и върви при мъжа си, да няма после драми - жена ми забременя и всичко се промени Laughing

Общи условия

Активация на акаунт