Искам да кажа ... (79)

  • 96 776
  • 749
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде стига вече е валяло, чакаме слънцето.
Следите ли прогнозата за времето?

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Няма слънце!

# 2
  • Мнения: 5 358
Благодаря за новата тема, Лиляна.
Да, следя прогнозата за времето. Искам да е топло и слънчево!

# 3
  • Мнения: 9 567
И аз чакам хубавото време и следя прогнозата, ама засега нищо хубаво не чувам от нея Simple Smile

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Слънце да искаш при нас! Плажовете са пълни. Онзи ден окончателно прибрах жилетки и маратонки, децата са по голи кълки. Утре най- после планираме басейн, че тази година окъсняхме.

А аз почнах работа  Blush

# 5
  • Мнения: 22 414
Тарталета, честито.

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Тарти, честито!
А при нас - през седмицата е слънчево, в събота и неделя - дъжд.  Grinning  Но колкото и да е горещо през деня, вечер винаги е прохладно и има ветрец.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
.....че ми се спи адски много и вече се пренасям в леглото  Peace

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тарти, честито. Прати малко слънце насам. макар че в прогнозата още утре трябва да започне да се затопля.

# 9
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Със закъснение, но все пак още на деня:
Честит рожден ден на малкото момче на ЕлиТ! Да е здрав и весел!

Честит рожден ден и на Светалчо! Бъди здрава, щастлива и все така сладкодумна!

Тарталета, да се чувстваш спокойно и комфортно на новата работа!

Следя прогнозата непрекъснато, с повод и без повод. Някаква мания ми е. Особено като затръгваме на почивка. Проверявам 100 сайта, включително и температурата на морската вода. Колегите са ме взели на подбив, справка трябвало да им разпращам всеки петък ...
В неделя чавето има РД. Ще празнува вкъщи, на барбекю. Откога я дебна тази неделя, ще вали ли, няма ли. 

# 10
  • Мнения: 4 569
Не, не следя прогнозата. В голяма чуденка съм как да се обличам всеки ден. Или ми е топло, или студено, средно положение няма.

# 11
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря на всички за честитките и пожеланията!
Да ви се връщат и на вас само хубави неща!
Много сте мили всички.
 Hug Hug Hug Hug

Тарталета, успех ти желая на новата работа! Дано да се чувстваш добре и да са готини колегите ти!

Прогнозата я следя. Това са единствените 5 мин. телевизия, които гледам.

Лиляна, благодаря за темата. bouquet

# 12
  • Мнения: 4 569
Светалчо, да си жива и здрава!  Пожелавам ти мечтите ти да се сбъднат! Дано добрините, които правиш, да се върнат на теб и близките ти стократно!

# 13
  • Мнения: 12 965
Следя я прогнозата, хубавото време кара хората да пътуват:)
Ние утре ще водим дубайците в Пловдив да разгледат стария град и после кафе и обяд по центъра, дават че ще е топло, ама да  не взема да се пусна лятна и да плисне некой дъжд. И аз се чудя какво да обличам.

# 14
  • Мнения: 1 972
Да се намърдам и аз тук Sunglasses Значи за пореден път се убеждавам, че когато в БГ е слънчево и топло тук е дъжд. Нямам обяснение и сигурно не е закономерност но е факт. Последната седмица сме по тениски но от утре дъжд а в БГ- точно обратното. При нас има някакъв музикален фестивал и всичкотО викинг е пияно  Crazy Голям резил са като се налюскат с пиене  Joy не знаят кога да спрат.... до под масата!

Общи условия

Активация на акаунт