Искам да кажа ... (30)_30.03-05.04

  • 44 779
  • 1 255
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В тази седмица е първи април, та внимавайте какво ще кажете  newsm53

 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
На един първи април питах в готварския за рецепти как се готви морско свинче Simple Smile И снимка пуснах Simple Smile Направо ме линчуваха Simple Smile

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Няма да лъжа тоя първи април. Не ми е интересно вече. Пък и с кво да излъжа,че раждам ли?

# 3
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
В тоя форум, пък и във всички други, линчуват за далеч по-невинни неща. То е и нормално, де. Мнозина от вас са установили опитно, а други може би са чели, а за тези които не знаят - интелектът на тълпата не е сума от интелектите на членовете й, а се равнява по нивото на най-посредствените от тях.

Можеш да излъжеш, че мъжът ти има 27 сантиметров кинжал, lina_b. Това много се харчи.

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Не ми се получават на мен първоаприлските лъжи нещо. Confused

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Можеш да излъжеш, че мъжът ти има 27 сантиметров кинжал, lina_b. Това много се харчи.
Ами ако наистина има?

# 6
  • Мнения: 12 985
Цвети, не е смешен филмът, което ме кара да се чудя какво смешно е видял, този, дето ми го препоръча.
Акаша, момиченцето от аватарът ти прилича на твоето.
Куркума, мился, че добър е субективно, колкото и красив. Всеки човек цени различни качества и ги определя, като добри. Аз например имам куп негативни черти и според мен неприятен характер, но мъжът ми твърди, че съм много добър човек и лесно се живее с мен. Майка ми казва точно обратното, че съм крива и капризна. Все мърмореше, че никой нямало да ме трае:)
Има хубав български филм с име - Най- добрия човек, който познавам.
Познавам добри и милосърдни хора, за съжаление по- малко, отколкото бих искала.
Лили, хубава картинка , но една кърмеща биваше да сложиш, да не се почуства някой дискриминиран:))) То май само Бела кърми, може и снимка да ни даде за по- автентично:)
Еее, Янтра, прекаляваш:)

# 7
  • Мнения: 9 571
И на мен не ми е интересно да лъжа на 1 април вече,макар като дете да сътворявах разни магарии на този ден Simple Smile Препоръчайте ми някой много смешен филм ,че имам нужда от смях напоследък .Може и книга Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 740
Янтра  Joy Joy Joy
Лил, благодаря за темата.

# 9
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Жаки, вярно, че има някаква прилика, но е мъничка. Peace

Снимка на кърмеща, неее! Joy Joy

# 10
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Можеш да излъжеш, че мъжът ти има 27 сантиметров кинжал, lina_b. Това много се харчи.
Ами ако наистина има?

Значи е флотски офицер. Май са част от пардната им униформа.

# 11
  • Мнения: 12 985
Акаша, помня една снимка, на която спеше- чипоноса, със светли коса и кожа, като кукличка, затова ми заприлича. Не съм виждала очичките и, но и на аватара не се виждат.
Жаки чак сега заспа, голямо мятане и чудо, дай вода, завий ме, отивай ме, аман!
Искам два дни да съм само с мъжа ми, без деца. От близо три години малката е била само една нощ без нас, нещо ми идва нагорно. Завиждам на тия с бабите, лютооо!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Можеш да излъжеш, че мъжът ти има 27 сантиметров кинжал, lina_b. Това много се харчи.
Ами ако наистина има?

Значи е флотски офицер. Май са част от пардната им униформа.

Има той грънци !

# 13
  • Мнения: 22 432
Малкия таласъм още не е заспал
На мен очите ми се затварят....

# 14
  • София
  • Мнения: 5 605
И картинката на темата ни е страхотна. Лили  Hug
Янтра  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт