Искам да кажа ... (30)_30.03-05.04

  • 44 787
  • 1 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Значи е флотски офицер. Май са част от пардната им униформа.
Ааа, кортикът е част от парадната униформа на всички офицери, независимо от рода войска.

Лили, хубава картинка!   bouquet

# 16
  • Мнения: 14 654
Здравейте, аз съм ютията на Янтра. Искам набързо да кажа, че е съвсем естествено в България темата за кърмето да се преекспонира и да се обсъжда разгорещено. Така става, когато нещо е било табу десетилетия наред, майките са съветвани от педиатрите да хранят с 2 части кисело мляко, една част вода и захар, а горките родители се чудеха откъде да намерят хумана, че е по-хубава от Бебе 1 и да кърмят беше приоритет единствено на циганките. Затова ще потърпим с разбиране кърмаческите походи и като едни нормални жени ще обясним на 5-годишните си синове, че бебенцата така се хранят и те също така са се хранили, като са били бебенца, но не помнят. А няма да викаме полиция и да се правим на клоуни на свой ред.
Днес пак имахМЕ домашно, детето трябваше да прави родословно дърво. Обадихме се на баби и дядовци и стигнахме до 1695 година. Жалко, че повечето родова история е загубена, интересно е да  прочетеш нещо за предците си.
Антигона, откъде си купуват дрехи докторантите по литература не знам, но имам представа за тези по физика. На един как още не му е излязъл прякор "жилетката" не знам.
Като Куркума спомена графините Череши, ми ще прииска да кажа, че познавам Черешко. Живее в нашия квартал,  натоварен е с нелеката задача да седи с елече, но да не се изпотява, да знае неща, които не разбира, но трябва да знае, защото всички добри деца ги знаят и най-подир - да влезе да учи в СМГ. И много други Черешковци срещам всеки ден, имат едно особено изражение на безнадеждност върху бледите си лица.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 606
И понеже поста на Янечек е насочен към мен - да отговоря: еми очевидно не съм нормална жена, след като нямам никакво намерение да подкрепям тези криворазбрани кърмачески походи. Още повече пък трябва да се чувствам длъжна "да ги изтърпявам". И все още продължавам да не мога да разбера смисъла на всичко това-да се покаже каква жертва правят кърмещите ли? Ами и аз съм кърмила 2 деца, пък жертва не съм се почувствала, нито пък дискриминирана. Прилича ми на инициативата "Да родим в къщи, да се доближим до природата".

# 18
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Да отгледаш Лукчо или Черешко, това е въпросът!

Но най-важното е, според мен, да има и от двата вида, и да другаруват помежду си, както става в книжката. Имам познати, които се допълват взаимно - един багерист и приятелят му - търговски мениджър в корпорация; друг един здрав селянин и любимата му партия - еко-йога-конспиративно-алтернативно хипи.

Да не говорим колко зашеметителен секс понякога припламва помежду привидно несъвместими фенотипове. Значи аз веднъж... но нека не навлизаме в историята.

Тъпо е човек да се ограничава в общуването си само със себеподобни. Най-малкото защото е трудно за осъществяване, ами и ще се вижда само с безцветни някакви, поливалентни и куховати. Ще му говорят какво давали на телевизора наместо някоя своя мисъл.

# 19
  • Мнения: 11 009
Не ми идват никакви идеи за първоаприлски лъжи. Ако измисля нещо на момента, това ще е.

От споменаването как едно време хората са си набавяли Хумана и не само с връзки, се сетих за дългата и сложна схема, по която моите родители са ми купували бананова каша.

Стана ми мъчно за Черешко.

# 20
  • Мнения: 7 690
Прилича ми на инициативата "Да родим в къщи, да се доближим до природата".

Искаш да кажеш, че ССФ не ражда вкъщи?  smile3544

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ох, колко обичах бананова кашичка, аууу! Даже голяма бях и все карах майка да ми носи от аптеката. Умирах си за нея.

# 22
  • Мнения: 7 690
Каква е тази бананова каша от аптеката?
Три поредни дни приготвям кус-кус с масло и много сирене. За последно ядох когато бях малка и винаги го свързвам със закуска на село  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 740
Каква е тази бананова каша от аптеката?
Три поредни дни приготвям кус-кус с масло и много сирене. За последно ядох когато бях малка и винаги го свързвам със закуска на село  Heart Eyes
Хахахха, ето затова те обичам  Mr. Green И аз от три дни ям кус-кус, но аз го ям само с масло и сол.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 14 654
Ооо, минахме на захранването вече, щом говорите за невероятната бананова каша. Приемам това като признак на порастване.
Куркума, тамън се чудех Репичка или Ягодка е по-готино гадже...

# 25
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Антигона, такава:

Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 11 009
Акаша, тихо. Всеки път, когато вляза в магазин с бебешки храни, едва се удържам да не си купя каша - бананова или от тези със смесени плодове.  Blush Гледам, че докато напиша и публикувам, и други си признаха.

# 27
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Акаша, това са съвременните опаковки. Едновремешните бяха други... По едно време си беше дефицитна стока, връзки се искаха, за да се намери. Особено на Хумана. На Слънчо имаше няколко вида - бананова, ябълкова, с пшеница... ехеее... древна съм, древнаааа  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 5 606
Ох, колко обичах бананова кашичка, аууу!
Чудя се да си призная ли тихичко, че имам една полуизядена в шкафа, че с децата преди 1 седмица си купихме  Blush както редовно правим между другото де. И едни бебешки кремчета за лека нощ с купуваме с голямата понякога  Blush
Яна, ние Слънчо де! Ама толкова е вкусна.

# 29
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Не си спомням точната опаковка. По-различна беше май, да. Майка ми е фармацевт и имаха в аптеката, така че по мое време си беше достъпна вече.

Общи условия

Активация на акаунт