Искам да кажа ... (24)_16.02-22.02

  • 80 967
  • 2 478
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нова седмица, нова тема.
 Hug



Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите линк към рецептата
тук: Готварската книга на "Искам да кажа..." chef
 

Предишните теми:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8 ), (9), (10)
(11), (12), (13), 14, 15, 16, (17), (18), (19), (20)
(21), (22), (23)

# 1
  • София
  • Мнения: 17 282
Леле, първа, това е чудо!
Благодаря, Лиляна!
Добро утро и успешна седмица на всички!

# 2
  • Мнения: 4 740
Добро утро и успешна седмица на всички  Hug

# 3
  • Мнения: 4 500
Страхотна картинка  Heart Eyes Добро утро   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 418
Леле, първа, това е чудо!
Благодаря, Лиляна!
Добро утро и успешна седмица на всички!

Що да е чудо? Темата си има старт дата, ясно е че някъде рано сутрин, кат стане кака ти Лили ще я пусне, просто дебнеш.  Laughing

А добрутру.

# 5
  • Мнения: 14 302
Добро утро и успешна седмица на всички.

На мен ми е пристигнало булото и ей сега отивам да си го взема. Вълнуващи са тези сватбени работи...

# 6
  • Мнения: 14 654
Добро утро и от мен, който си ляга навреме, става рано без проблеми. Картинката на темата ще видя в по-късен час на деня, когато имам компютър.
Да ви кажа, че гадостта с чер синап и мед в комбинация с мазило с камфора много бързо облекчава кашлица. Големият ми син го усетих още в петък, че ще се разболее, но след мача в събота на открит стадион, който не щя да пропусне за нищо на света, се разкашля бая. Подхванах го веднага с тези илачи и днес детето е доста по-добре, замина на училище с настроение и после ще ходи да тренира. Това го споделям, защото често се споменава кашлица в темата и всяко нещо, което помага, е добре да се знае от повече хора. На малкия давам профилактично от синапа, защото със сигурност и той ще се разболее. Никога не се е случвало да го подмине вирус, донесен от баткото.

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро и от мен! Предната тема стигна 190 стр, дано тази я изпишем до 200  Hug Лиле, благодаря   bouquet
В момента гледам как убиецът на малкия Паоло си кара автомобила. Ей, Богу, тази липса на правосъдие в България ме прави безумно безсилна и ядна!

# 8
  • Мнения: 5 940
Добро утро  Hug
Това е снимката на Нино, нали?
Янечек, подкрепям. И на мен ми се струва, че последно това помогна след три-четиримесечното бухане. Само дето добавих и ленено семе смляно.
Исках да кажа на Жаки и на всички, които снимат и пишат за децата си, че ми е много приятно. Аз се отказах да пиша , след като в една отчетна тема ме обвиниха, че съм обсебена от  детето Laughing и че досаждам с разкази. Че вече знаели всичко и пр. Освен това беше казано и нещо от сорта - "ако това, което пишеш, е истина, то"  ....демек -лъжа.
И реших силно да филтрирам информацията за децата, въпеки, че заради тях съм регистрирана тук Laughing
И понеже не мога съвсем да спра да пиша по темата Embarassed- имам чувството, че големият ми син отделя много малко време за учене. Навсякъде чета, че децата сега били много натоварени, че не им оставало време за нищо, че материалът е сложен и т.н А той не учи по повече от половин час на ден. По колко време отделят вашите деца  за подготвяне на домашните ? Интересно ми е за тези, които са в начална степен.

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 08:08 от valerie

# 9
  • Мнения: 15 029
Добро утро и успешна седмица на всички!
Не прочетох всичко, но сега ще опитам да наваксам.

# 10
  • Мнения: 4 199
Еха, картинката на Нинка е трепач! Heart Eyes Другата седмица морска, на Жаки Simple Smile

Очаква ме много динамична седмица и последната активна в темата, ще опитвам да ви следя доколкото е възможно с тези 99 плюс по всяко време на денонощието Simple Smile

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
valerie, зависи си от детето, а и от количеството домашни Simple Smile
Дребният е на занималня и ми е казвал, че много бързо свършва. като го препиташ - знае.
Големият и той все беше научил, ама като го подхванех вечер по разказвателните и лъсваше ненаученото. Научи се, де Simple Smile

За тази лента - с Плюса съм и не успявам да я разкарам. Ще поровя още, дано успея.

# 12
  • Мнения: 6 301
Добро утро и от мен, и успешна седмица! Алечка, нали ще има снимка на булката за нас  Praynig

# 13
  • Мнения: 4 199
С лентата с плюса веднага махнах онлайн книжарницата.

# 14
  • Мнения: 22 432
Добро утро и от мен.  

За убиеца на Паоло...думи нямам.  Но и нямаше да стоя да чакам на мястото на тези родители. Системата работи единствено в подкрепа на всякакви такива боклуци и убийци.
Преди месец изчезна и циганина убиец на 3млади деца от Плевен.  Бил уж под домашен арест. ..а никой не го е проверявал. В същото време публикува снимки във фейсбук пред коли по улиците.  
След като 2ма от родителите адвокати...и запознати със системата не можаха да направят нищо, за да е зад решетките, а не под домашен арест...какъв шанс имат обикновени, нормални хора.  Освен много пари...

Не става за живеене тук и това е...още малко сякаш ще се правя на родолюбка...и ще си спасявам децата.  

Общи условия

Активация на акаунт