Искам да кажа ... (76)

  • 88 517
  • 749
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имате ли велосипед? Бихте ли го ползвали за превоз до работа?

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 9 564
Благодаря за темата bouquet Имах велосипед, но не съм ходила с него на работа, прекалено близо ми е Simple Smile Отказах се да го ползвам, тъй като трябваше да го товаря в колата за да отида до подходящо място за каране.Сега вече има алеи, но нещо аз нямам мерак.

# 2
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Детето има велосипед, който и аз мога да ползвам, обаче ме е страх да ходя до работа с него заради бездомните кучета. Караме го на нашата улица или в парка.

Ох, наплюмчих се с козунака на Тарти аз никога не съм и опитвала да правя, но мама се справя добре.


Имам един стар живачен термометър и го пазя като очите си, само на него вярвам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 14 242
Нямам велосипед, имам страх от дете. Бях голямо камикадзе и все се пребивах като куче... В един момент спрях да карам. Слава богу работя близо и си ходя пеш. Ама то в нашия град всичко е близо, така че не ми е проблем ходенето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 22 343
Отдавна няма велосипед,а много искам. Лошото е че за да стигна до подходящо място за каране, трябва да го товаря или в колата или с градски транспорт.
На работа мога да ходя, но там също няма къде да го оставям.

# 5
  • Мнения: X
Имам, да. Но не съм го карала скоро.

# 6
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Нямам, не мога да карам, а имам желание и да се науча да карам, и да проимам колело. За пътуване до работата с колело и дума да не става. Движението е отвратително, някои от колите преминават с по 100+ км/час и нагоре, затова не смея, а и самото ми облекло не позволява. Е, сигурно позволява, но едва ли ще ми е удобни да въртя педали. Та тъй. Предвижвам се с автобус.

# 7
  • Мнения: 12 887
Имам велосипед, но не съм карала още от времето, когато забременях. Преди това всеки ден карах, само времето да е хубаво. Точно вчера си говорихме с мъжа ми, че трябва да подновим това занимание, действа много разтоварващо.
За работа обаче не ми е вариант, с токове и костюм:) То може да тръгвам с други дрехи, ама голяма разпарвия -пак душ, преобличане, не е за мен.

Цял ден съм с главоболие, отварт ми е, и ПМС ме хваща и фризьорката ми обърка цвета и ме почерни много, изобщо не ми е ден:)

До кой епизод стигна Под Прикрие? Чакам да се посъберат серии и да започвам 5 сезон.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Нямам велосипед, не бих ходила на работа с него, ако имам.

Много страдах за последния живачен термометър у дома, като го счупих. Мина ми вече.  Grinning Имам си друг.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 308
Имам. Бих и съм го правил. И не само дотам и на други места съм ходил. За мен обаче има едно неудобство. Не знам кога ще ми се наложи, някой да каже "айде след час или два да отидем или да отидеш едикъдеси" И нерядко мястото е такова, че не може да се появиш по потник и къси гащи. Беж до вкъщи, душ, преобличане, на каруцата и айде.  Mr. Green Не е болка, ама малко досадно и обикновено е на тъгъдък. ooooh!

# 10
  • Мнения: 679
Имам красив, скъп велосипед, който стои в мазето. Купих го с огромно желание и с дълго спестявани пари. За жалост се преместихме на място, където няма къде да се кара и работата ми е много далеч. Освен това работата ми е такава, че не мога да ходя с джинси и фланелка. Но, ако имаше как, с удоволствие бих ходила с велосипеда на работа. Преди години съм го правила.

# 11
  • Мнения: 4 785
Имам, но ще е трудна задача да ходя на работа с него - минавам през голям трафик, повечето време има велоалея, но мен нещо ме е страх, а и не ми е приятно да карам редом с колите. А и в топло време ще стигна потна на работа, най-вероятно. Иначе хич не е лошо, караме често извън града.

# 12
  • Мнения: 10 874
Нямам личен, но карам велосипеда на мъжа ми. Бих ходила на работа с него.

# 13
  • Мнения: 10 982
Имам велосипед и обичам да го карам в свободното време. На работа категорично не бих ходила с него. То потене, къпане, преобличане, става дълго и сложно.

# 14
  • София
  • Мнения: 23 036
Нямам колело. На работа ходя най-вече с такси, та няма никакъв шанс да се метна на колело. А и по големите булеварди само мен чакат, че да ме отнесат.

Общи условия

Активация на акаунт