Искам да кажа ... (76)

  • 88 550
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 3 953

Оф, вече мъх взе да ми никне от тази влага и дъжд.
Изчистих, сготвих, изпрах, похарчих пари в ибея, скука...

# 736
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Поздрави на всички именици! Аз празнувам в Обзор.
Изиграх няколко хора и стана време за ac dc . Купонът сега се разгаря.

# 737
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря ви за пожеланията на всички.
Аз също се надявам да си прекараме добре.

Янечек, на твое място не бих пропуснала шанс.

# 738
  • Мнения: 12 985
Живи и здрави именниците, само с хубаво да им се чуват имената и все от хубави хора:))
Гена, да си изкарате весело, ако празнуваш!  bouquet

Янечек, правилно усещаш, Дубай не е място за пешеходни разходки, просто няма къде, ако не в мола, а теб това едва ли те влече:) Без кола е трудно, в тая жега. Има един не лош вариант, ако решиш все пак да отидеш и не можеш да разчиташ на компанията на мъжа ти, да си купиш двудневен билет за открит туристически бус, хем ще разгледаш всичко, хем няма да се чудиш как да се придвижиш.
Колкото до сигурността, точно там няма никакъв проблем да се разхождаш сама, даже и вечер, не е опасно. Не са, като другите араби, никой не вика, не свири и т.н. Абе, ако издържаш на жега иди:)

Ние идната неделя летим за Барселона, аз с програмата съм точно до никъде.... Не мога да се ориентирам по карта и това е, ако веднъж съм била е друго, ама така... Нямам програма, ще купя онлайн за трите места, които задължително искам да видя, ще купя и за хоп он- хоп оф буса...

# 739
  • Мнения: 10 503
Честит имен ден на ГеНа! Да е жива и здрава и с гордост и чест да си носи името дълги години  Hug
Честит празник на всички именници! Живи и здрави и много успешни Simple Smile

# 740
  • Мнения: 14 303
Честит имен ден, Гена! Да си жива и здрава!  Hug

Аз поработих днес. После с мъжът ми си направихме една туристическа обиколка на града. Седнахме да вечеряме в градината на един ресторант и мислехме после да ходим на Звук и светлина. Обаче такава буря се изви... Градушка, светкавици и порой. Добре, че тентата им беше яка, защото нямаше къде да се скрием в ресторанта, всичко живо се мушна вътре  Laughing. В крайна сметка беше много романтично, хапнахме, посмяхме се и се прибрахме.

# 741
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Жаки, за Барселона - интересен е Монжуик да се види, пеещите фонтани пред него; прочутата Рамбла и пазарът Ла Букерия; Бари Готик. Естествено, има още много за разглеждане, няколко години подред съм била там и все има какво да се види.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 308


Ние идната неделя летим за Барселона, аз с програмата съм точно до никъде.... Не мога да се ориентирам по карта и това е, ако веднъж съм била е друго, ама така... Нямам програма, ще купя онлайн за трите места, които задължително искам да видя, ще купя и за хоп он- хоп оф буса...
Има един булевард Диагонал. Той цепи града от югозапад, на североизток. Може да ти е за ориентир. От където и да е, ако/като поаднеш на него би трябвало да може да се ориентираш. На юг от Диагонал-а, горе-долу по средата е площад Каталуния. То оттам май тръгват и бусовете. От него, на запад, е парка и музеи, на юг - морето, респективно пристанището и още доста неща може да се видят. На североизток е Саграда Фамилия, недалеч са и част от къщите на Гауди.
Пивни едно-два питиета с тапас и за мен. Laughing

# 743
  • Мнения: 3 867
Честит имен ден, Гена! Здраве и щастие ти желая!
Честито на всички празнуващи.

# 744
  • Мнения: 12 985
Яна, пазара и Бари готик са ми в плана, дето го нямам още:) Плюс Ноу Камп, Саграда Фамилия, Парка Гюел, Пуебло Еспаньол с вечеря и шоу програма, друго каквото видим все е плюс. И на еврейската планина ше идем, да уважим родата:))
Онзи, на Каталуня ни е хотела, Ла Рамбла май от там почва и стига до пристанището?

Ще зяпам още по картата и като се омотам съвсем, ще ида да досаждам в темата за Барселона:)
Благодаря за отговорите и за миялната също Hug

Утрешната разходка в София е почти провалена, заради тъпото време, много ме е яд! Аз исках да не ходим изобщо, но Мими се разстрои заради театъра и ще вървим, дъжд не дъжд, обещала съм. Само дано не вали градушка, че отиде колата. Зоологическата градина отпада, разходката също, изобщо...
Аз имам среща с една дружка, голямата с мен. А бащата не го виждам с Жаки, взела си е куфара с гримовете, пак ще го прави принцеса:))

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря ви за честитките,момичета!Изпразнувахме доволно с песни,танци и агнешко,някои;)
Обещаното затопляне все се отлага  Tired.
В София има подобрение. Жаки,тръгвайте смело  Peace
Да кажа,че в съседната стая се вихри шумен и обстоятелствен секс... Laughing и нашият младеж се ослушва  Crazy Embarassed.
Рисковете на хотелското настаняване  hahaha.
Дубай и Барселона не бих отказала,пак  Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 май 2016, 23:45 от GeNa

# 746
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Жаки, от Плаца Каталуня почва Рамблата, стига до пристанището. Там може да разгледате Маре Магнум - голям търговски комплекс + Аквариума. Има мост, който се вдига, за да пропусне яхтите. Пак на пристанището е статуята на Колумб, която във вътрешността има асансьор, качващ ви до върха. От там се вижда голяма част от града.
Има комбинирани билети за Саграда Фамилия, Парк Гюел и някои от къщите на Гауди.
Ноу Камп е интересен, но не знам колко са в момента билетите. Около стадиона бих ти препоръчала да внимаваш - има доста джебчии там.
Интересен е и парка Цитаделата - най-големия парк на Барселона. Там е Триумфалната арка и Зоопарка.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Сетих се за Еротичния музей в Барселона Mr. Green.На Ла Рамбла е  Peace.За статуята на Колумб не знаех,че може да се влиза вътре...остава за следващия път.

# 748
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
И аз искан Барселона, но ще почакам...
6-ти свърши, но сега стигам до устройство, че и до нет.
Честити да са имениците и войниците!
Ние си ги отпразнувахме добре Simple Smile Именикът вече кротко спи, а офицерите преполагам още продължават с празника Simple Smile

# 749

Общи условия

Активация на акаунт