Искам да кажа ... (76)

  • 88 553
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Караме колела всекидневно цялото семейство и това е основното ни средство за придвижване. Аз съм с голяма кошница отзад и при нужда слагам ремарке, така че си върша всякаква работа с колелото.
Но в Бг колело не карам - липса на алеи, ниска толерантност към велосипедистите и бездомните кучета -това ме отказва.

# 31
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Ау, много е красиво колелото, което е показала alina.

Карам велосипеда на щерката, на нея не й се кара напоследък. Замислям се дали да не ходя с велосипеда до метрото - 2-3 км. До работа ми е много далече, а и част от пътя е доста неприятен.
Синът ми напоследък се е вманиачил да кара, ваканцията обикаляше Сф с приятелчета. Притеснявам се, случва се да карат и по булеварди.


До кой епизод стигна Под Прикрие? Чакам да се посъберат серии и да започвам 5 сезон.

До 4-ти епизод са май, но не ме грабва този сезон.

# 32
  • Мнения: 1 972
Моето е като на Алина. На мен ми е доста пенсионерско  Crazy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Мога да карам, но ме е страх.А пък с това движение и каквато съм блейка - не, мерси!
Козунаци, курабии и други такива не правя. Взимам готови, колкото да не е без хич

# 34
  • Мнения: 5 366
Момичета, бихте ли ме посъветвали какво би било най-подходящ подарък за абитуриент.
Триумя се между часовник, (притеснявам се, че трябва да се дотам и до детето), Киндъл, куфар (налагало се е да взимат наш назаем, а и планира да учи в различен от родния град). Разликата ще допълним с пари в плик.

# 35
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Искам да кажа, че много ме зареди слънчевото утро с настроение и енергия.

А после се и разсмях, ама много се смях. Ето на това изречение, изречено от министър Бъчварова:
"Срещнете ли нелегални мигранти, помолете ги да изчакат полиция."
Тъй де, възпитани хора сме, що да не ги помолим.

В смешна държава живеем, понякога е много забавно.
Може и да се окаже, че губя от това, че се отказах от телевизията, си мисля. Около мен хората се забавляват доста с неща, казани от политици. Като вицове звучат. А и крилати "култови" фрази колкото щеш. Пък аз пропускам.

Надявам се и вие да сте започнали деня си в добро настроение и ви оставям до довечера. Hug

За велосипеда - най-обичания от мен подарък, като бях дете. Обожавах да карам колело и имах много хубаво, марка "Диамант". Но не карам отдавна, няма къде. То по софийските улиците място за хората няма, камо ли за хора на колело.

# 36
  • Мнения: 1 972
Момичета, бихте ли ме посъветвали какво би било най-подходящ подарък за абитуриент.
Триумя се между часовник, (притеснявам се, че трябва да се дотам и до детето), Киндъл, куфар (налагало се е да взимат наш назаем, а и планира да учи в различен от родния град). Разликата ще допълним с пари в плик.

И трите варианта са много добри Peace
Аз бих се спряла на киндъл или часовник. Куфарите бързо се износват и сменят, докато един часовник или четец ще използва по-дълго. Така си мисля аз де... Wink

# 37
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Моето е като на Алина. На мен ми е доста пенсионерско  Crazy

Неее, аристократично е  Laughing


А после се и разсмях, ама много се смях. Ето на това изречение, изречено от министър Бъчварова:
"Срещнете ли нелегални мигранти, помолете ги да изчакат полиция."
Тъй де, възпитани хора сме, що да не ги помолим.

 Laughing, Верно ли? И как става? "Извинете вие емигранти ли сте? А легални ли сте или нелегални? ... Хайде сега, моля изчакайте полиция"  Wink

Иначе, факт, ако не друго, поне ни веселят, особено бащицата.

# 38
  • Мнения: 11 679
Момичета, бихте ли ме посъветвали какво би било най-подходящ подарък за абитуриент.
Триумя се между часовник, (притеснявам се, че трябва да се дотам и до детето), Киндъл, куфар (налагало се е да взимат наш назаем, а и планира да учи в различен от родния град). Разликата ще допълним с пари в плик.

Бих избрала Киндъла  Peace

Нямам колело, обичам да карам, ама в градски условия не бих използвала. Предпочитам да карам за удоволствие.
Няма как да го използвам в ежедневието - основно аз превозвам децата и понякога колата не ми стига за багажа, който мъкнат с тях  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 785
Много хубав ден навън, но много ми се спи. Бих се радвала и днес да си бях вкъщи, защото вчера прекарах целия ден свита на дивана Confused. Днес съм доста по-добре, но пък едва гледам, не съм сама де, колегите и те си държат главите да не им паднат  Crazy Надявам се една комисия да свърши по-бързо, отивам взимам си една салата, паркирам се на слънчева пейка и ще си чета книжка, днес това ми е представата за идеален обяд.

Но поне вечерта успях да пусна така мечтаната прахосмукачка, два пъти - един път за прах, един път мих с нея, което си е цяло постижение, но голямо чистене на принадлежности падна после. Но пък сега съм доволна + че си разчистих един шкаф, много обичам да хвърлям.

А за абитуриента бих се спряла и аз на електронна книга, но с подсветка или куфар. Обаче е-книгите са около 250 - 300 лв. (Кобо и Киндъл), което е доста за абитуриент. Не знам де, ако горе-долу толкова сте си определили, да.

# 40
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Всички имаме велосипеди у нас. Ходим да караме през почивните дни - от нас през Ловния парк, Борисовата, Южния парк и обратно. Мъжът ми е спретнал маршрут от около 20 км. Аз съм страхлива и участъкът по тротоара на Симеоновско шосе ми е ужасен.
На работа не съм ходила, не смея. По прекия път има кучета, заради които даже и пеша по средата се върнах по основния път.
На пътешествието децата доста помрънкаха, че не сме взели велосипедите с нас. В Унгария и между селата си има велоалеи успоредно на асфалта. Имаше и доста различни видове паркинги за велосипеди, и ремаркетата имаше доста - ползваха се и за деца, и за кучета Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 609
Нямам колело, но много бих искала да имам ето такова с ето такава количка или такова
Мъжът ми има колело, много хубаво, ходи в топлите месеци с него на работа. Казвал ми е, че и до Пловдив е ходил с колелото.
Купихме на Ина колело от продавалника преди две години, голямо колело. Тя много му се кефи, но аз не мога да ѝ го изкарвам да го кара, само баща ѝ може, а трудно се стиковаме.  Ще ми се да имахме гараж.
На Деян смятам да му купя балансиращо колело, но есента, че още не е проходил.

Toва ми е идеала за колело!!  Heart Eyes Искам точно такова, но на работа с него няма как да ходя! За съжаление, не се виждам да набирам нагоре по Цариградско.. Да не говорим, че започвам в 8 и някак си сутрин твърде свежо ще ми дойде!
Иначе е прекрасно за почивните дни, но аз малко се страхувам от кучетата и от трафика.

# 42
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Караме колело, но само около панчаревското езеро.
Покрай коли и трафик ми е противно и натоварващо.

Малкият ми син много късно и със зор се научи да кара колело и заради него все излизахме пеша.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 039
Нямам колело, а и не бих карала в София. Да отида на работа ще ми е невъзможно, пътувам през
най-натоварените булеварди от единият край на София до другия. Аз като видя колоездач на булеварда се ужасявам, заобикалям го с колата по същия начин по който заобикалям камион, все се притеснявам, че човека може да падне  Confused
Лято, аз бих подарила само пари, вече е много трудно да уцелиш какво точно ще хареса детето.
Тарталета, козунаците ти изглеждат разкошни. Аз не мога да правя козунаци и купувам.

# 44
  • София
  • Мнения: 18 679
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм влизала при вас, но ми трябва спеше съвет от ЯНА, испанската Яна с вълшебните ръчички. Влиза ли още тук?
Всъщност, ще питам всички, може пък и да има и други гениални творци, за които не знам Simple Smile Трябва ми линк с шаблони или просто идея как да направя картонени великденски яйца! Малчо има проект за училище, който трябва да изпълним заедно, много се вълнува, той си избра темата, а аз съм не с две леви ръце, ми направо с два кьопави крака ooooh! В интернет ми излизат само някакви простотии, в Крокотак намерих всякакви великденски неща, само не й хартиени яйца. Дайте някакви идеи, че мойто все е с най-грозното Crazy

Общи условия

Активация на акаунт