Искам да кажа ... (76)

  • 88 550
  • 749
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 366
Благодаря за новата тема!
Имам велосипед от дете, този, който мога да карам, си го купих със спестени пари в 6 клас. Не съм карала от поне 6 години, на работа не съм ходила с велосипед, защото тя е извън града, в който живея. Надявам се никога да не се върна там.

# 16
  • Мнения: 4 199
Обожавам да карам велосипед и преди с половинката ходехме на работа с колело, беше ни сравнително близко и по надолнище отиването. Това е единственото нещо, освен ходенето пеш, което ми доставя удоволствие като физическа активност, така че при първа възможност отново бих завелосипедствала.

# 17
  • Мнения: 6 705
Нямам велосипед, но и да имах не бих ходила с него на работа.

Козунака със заквасена сметана ще се пробва обезателно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Нямам велосипед,харесва ми да карам,но само на места,пригодени за колоездене.Обикновено наемаме по хотели и курорти. На морското село караме също,бавничко,до язовира   Peace
Покрай нас карат маунтин байкове  Crazy.
По едно време имах мерак да караме семейно в София,ама много салтанат- товариш колелетата на багажник,разтоварваш,няколко часа кеф в парка и после пак обратно  newsm78.
Та, с две думи-колоездене само в свободното време,за возене до офиса-не. Аз съм по удобствата  Blush.
Оф,голямо бухане това моето дете  Tired.ПиснА ми  ooooh!.

# 19
  • Мнения: 3 867
Имаме велосипеди и бих ходила с него на работа, но не съм го правила. Не знам защо. Имаме и стаичка на партера, където мога да го държа, когато съм в офиса.
Ползвам велосипеда да отидем до капани на бира и цаца, ама после връщането е трудно.

Лили, благодаря за темата!

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Винаги много съм обичала да карам колело, но нямам. В София ми е някак криво за каране, страх ме е. Лятото в Б-с в Морската си наемам и карам там на спокойствие  Heart Eyes. Даже толкова се бях вдъхновила, че заявих желание за подарък за рождения ми ден, който всъщност наближава... Трябва да си преразгледам заявката.

Ох, влязох за малко във Фейса и много се смях с някакъв ямболски циганин - Брат Мишо се зове. Публикувал е снимка от парка и написал "Градцкия парк". Отдолу на коментар "Брат Мишо направиси си справка с българския правописен речник", той отговорил "Смисал...?" Laughing

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ох, влязох за малко във Фейса и много се смях с някакъв ямболски циганин - Брат Мишо се зове. Публикувал е снимка от парка и написал "Градцкия парк". Отдолу на коментар "Брат Мишо направиси си справка с българския правописен речник", той отговорил "Смисал...?" Laughing
hahaha как ме разсмя  Joy

# 22
  • Мнения: 1 972
Имам Flutter Даже е типично дамски модел с кошница отпред Crazy В началото водех с него детето на детска градина. От както се сдобих с кола ми секна мерака..... Детето ме подпитва защо не го карам  Wink
В БГ преди колелото си купих кола и съответно то си стоеше в гаража за разлика от колата.....

# 23
  • Мнения: 4 569
Нямам велосипед, но мога да карам.
Не бих ходила с него на работа - няма къде да го оставя, а и трафика е гаден.

# 24
  • Мнения: 15 030
Добро утро!
Нямам велосипед, не мога да карам и не желая. Ако работех по-близо до вкъщи или живеех по-близо до работа Simple Smile щях да ходя пеша.
Джулка, от какво е кашлицата та продължава толкова време?

# 25
  • Мнения: 761
Благодаря за темата! Нямам колело не бих ходила на работа с колело много ми е далече от борово до 7 км бая зор бих видяла!

# 26
  • Мнения: X
Като дете имах велосипед. В парка бих карала, ако имах. На работа не бих ходила. На този етап желанието ми не е така силно, иначе досега да съм си купила.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 548
Е сега ме хвърлихте в размисъл. Мислех да се повозя днес на каляската, ама ме зачовърка дали да не се метна на велосипеда. За 10-на мин. съм до работата без много зор. После трябва да пазарувам, обаче, а нямам кошница. Трябва да си проверя и гумите, дали не са спаднали, че помпането е с компресора на колата и не ми се занимава да я паля, да бръмча и т.н.

# 28
  • Мнения: 8 939
Нямам колело, но много бих искала да имам ето такова с ето такава количка или такова
Мъжът ми има колело, много хубаво, ходи в топлите месеци с него на работа. Казвал ми е, че и до Пловдив е ходил с колелото.
Купихме на Ина колело от продавалника преди две години, голямо колело. Тя много му се кефи, но аз не мога да ѝ го изкарвам да го кара, само баща ѝ може, а трудно се стиковаме.  Ще ми се да имахме гараж.
На Деян смятам да му купя балансиращо колело, но есента, че още не е проходил.

# 29
  • Мнения: 5 366
Алина, да не се окажем съседи? Flutter
Преди години съпругът ми имаше мераци през лятото да ходи на работа с колело - 20-ина километра в посока, междуградско. Остана си с мислите.
А такова ремарке много искам, но в нашия град няма къде да го карам, а по улиците ни все състезатели и богоизбрани се движат ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт