Искам да кажа ... (56)

  • 42 826
  • 734
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Заповядайте на нашата есенна пейка да си кажем по нещо  Hug


 
Предишните теми:

# 1
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Пу, първа Simple Smile
Картинката е много хубава!
Новите теми няма ли да са седмични вече?

# 2
  • Мнения: X
Благодаря, Лиляна!

Времето е хубаво и след малко излизам. Ще мина и през фризьорката да понамаля косата.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 315
Ако отидете до Пазарджик, направо после свийте към Дорково да видите мамута в т.нар. Плиоценски парк Simple Smile
Направо си е т.нар. Много е хубаво, много добре наредено, ма 10 експоната бе. Пък доколкото разбирам там местността е където копнеш кокали излизат.

Нищо и половина си е направо, да, затова го написах т.нар.  Laughing Ама става за едно ходене, пък после може на крепостта Цепина да се качат и така Simple Smile

Благодаря за темата  Peace

# 4
  • Мнения: 4 569
Отивам на кафе. Ще обсъдим клюките, кой какво, защо.
Радвам се, че не вали. Харесвам циганското лято.

# 5
  • Мнения: 9 572
Здравейте!Дойде есента и с нея мрачното време и студа,много ми е трудна тази адаптация.До вчера слънце,а сега едно захлюпено и облачно,действа ми депресивно това време Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Добър ден! Тук си е сиво и мрачно и съм със зимното яке трети ден.
  Започнах с изследванията - след малко отивам за първите резултати.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Аз ходих на пазар и съм изумена от цените. Цифромания! Money Money Money Money

# 8
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Йеее, днес е слънчево! Как се променя човек... Никога не ми е влияло преди мрачното време  на настроението, а сега, предните няколко дни бях много потисната. Днес съм супер!

# 9
  • Мнения: 14 331
Мерси за новата тема!
Аз съм гладна, яде ми се пица, ама няма. И вчера една колежка донесе пай със сладко от кайсии, та май това ще ми е заниманието в събота. И съм пак на фризьор, дано да ме направят както искам, че ми писна.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 590
Джули Hug Hug Hug
И при моята баба само котката е различна! Снимката ме докосна право в сърцето Cry

Много пазарджиклийки, бре!
Да ви кажа, много ми липсва Пазарджик!
Четири години изкарахме там, прекрасно градче, хубави хора, топло през зимата ... не като по софийските села cold
Там някои зими изкарвах с една дебела жилетка и шал!
Не че пазарджилийки не се спретваха с кожи и ботуши от октомври, ама те много кипри го раздават и мисля, че се навличаха от суетност Laughing

# 11
  • Мнения: X
Алечка, ще потъмняваш косата ли? Или някакъв друг нюанс на русото? Помня, че прическата ти беше доста хубава.

# 12
  • Мнения: 15 049
Да, в Пазарджик си е суета. Като ходех там на маникюр, идваха при фризьорката за прическа, че отивали на кафе.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Хайде и аз в новата тема  Hug Чудна е картинката на темата!

Дребосъчко влезе много спокойно в градината. Тъкмо беше дошъл треньорът по футбол и го заведоха да играе с другите.  Sunglasses Да видим след час като го взема как ще са нещата.

# 14
  • Мнения: 14 331
Алечка, ще потъмняваш косата ли? Или някакъв друг нюанс на русото? Помня, че прическата ти беше доста хубава.

Цвети, русото ще мъча. Не ми харесва, че цвета се измива и си ходя леко рижавееща до следващо боядисване. Аз искам малко по-светъл основен цвят, който да е траен, не хилядите нюанси, с които ме клепат и те падат. Сега ще ходя в друг салон да видим какво ще направят. Най-много да ми писне и да я потъмня малко.

Общи условия

Активация на акаунт