Искам да кажа ... (56)

  • 42 839
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 171
Ние сме на хотел. Вчера сутринта релаксирах повече от час в "зоната за възрастни" - има фитнес, басейн, hot tub, сауна и разкошен изглед от 27 етаж. Зона за възрастни, защото има отделен семеен басейн с пързалка, зала за игри, зала за тийнейджъри - семеен хотел избрахме този път. После се разходихме, вечерта празнувахме Деня на благодарността с приятели (отпочнахме от събота, а той е в понеделник) - пуйка (тъпият айпад ми написа пийка, но и пийка имаше Laughing). Горкото дете има три теста във вторник и трябва да съчетаем приятното с полезно (учене). Срещи с приятели, вчера едни, днес, надявам се други. Изобщо, нашия живот е изключително динамичен. Кога ли ще си седнем на задните части? Май няма да е скоро!  Laughing

# 721
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 889
Софи, браво на вас! Пусни едно фото с изгледа, моля  Grinning!

# 722
  • Мнения: 7 171
Софи, браво на вас! Пусни едно фото с изгледа, моля  Grinning!

Трябва пак да отида, този път с телефона. Избягвам да ходя с телефон в спа зоните. Не че всеки втори не беше с телефон вhot tub -a.  Grinning

# 723
  • София
  • Мнения: 10 825
Ау, като прочетох "зона за възрастни" и какви неща си представих Blush но после дочетох уточненията и... пуф с представите ми.
Ние пък днес купихме ботуши и за девойката. Така че сме готови. Сняг, можеш да заповядаш когато решиш Hug
С грейки и панталони за сняг ги обзаведох през седмицата. Момчетата де, Емма си беше оборудвана от преди това. На голямото момче панталонът му е супер на дължина, а на ширина в него влизат той и брат му заедно. Това е сериозно, пробвах ги, но не се сетих да ги снимам. Като изсъхне въпросният панталон, ще поправя този си пропуск и ще ви ги покажа  Crazy
Сутринта бяхме на рожден ден в Капела плей... това  място за изтезание на възрастни (и на деца всъщност, въпреки че моите се забавляваха май). Една ужасна дженгла, пълна с пищящи, врещящи и абсолютно неконтролируеми деца. От горе на всичко "аниматорите" ги карат да пищят още по-силно за да бъдело по-весело. В останалите детски клубове нещата определено са малко по-разумни и нормални.
Сега чакаме да ни дойдат на гости кумците ни. Мисля да "сготвя" пици или пък китайско Thinking Събирам препоръките ви за добри подобни заведения с доставка Praynig

# 724
  • Мнения: 2 576
Подариха ми орхидея, прекрасна е!
За съжаление, вече съм уморила три. Cry

Зная, че има тема, но може ли съвсем накратко някой да ми даде съвети?

Обожавам орхидеи  Heart Eyes. Имам 13  Simple Smile.
Незнам какво точно те интересува, но основното е да гледаш корените и по тях да се орентирваш за поливането. Когато са зелени не поливаш. Когато станат сребристи тогава има нужда от вода. Поливаш с накисване за около 20-30 мин. Ако се чудиш дали е за поливане по добре да изчакаш 2-3 дена, отколкото да преполееш. Не обичат сух въздух.
За сега това се сещам, но ти най вероятно ги знаеш тези неща. Ако те интересува нещо друго питай...

# 725
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Вече 1 час съм сама. Мога да чуя тишината. Дори котките са тихи.

# 726
  • Мнения: 24 553
Чудесн ден беше за мен днес! Купих си най-накрая обувките, които търсих.
Она, какви ботуши взе за дъщеря си? И аз ще трябва да купя, но се надявам в следващия месец да не е за ботуши

# 727
  • Мнения: 4 785
За пица - Доминос, ако са ти в района, ама с Филаделфия в коричката, не са никак лоши  Wink За китайско не знам, отдавна не съм яла, нещо много започнах да се съмнявам относно хигиената, но имаше един МЪН ФУ ЮЕН, преди беше добър.

Нещо ме боли главата, имахме една уговорка, но май мъжът ми ще отиде без мен, просто хич не ми се излиза.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Вече 1 час съм сама. Мога да чуя тишината. Дори котките са тихи.

hahaha
И моите котки спят в момента и никоя за нищо не ме умолява. Grinning
Днес купих крилца и аз. Утре ще е събитието по готвенето им. Уговорих моят мъж да започне диетата си от вдруги ден, че вече ги бях купила.

# 729
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 889
Тази вечер ще сме на зелена салата и телешки език. За салатата отговарям аз, а за приготвянето на езика - грижата има сестра ми. Кучето се побърка - докато се вареше, "пазеше" пред печката. Съжалявам, че не успях да го снимам - първо нямаше сила, която да го изведе от кухнята, а после издебна и отиде да рови в кофата за боклук. Понеже там сестра ми изхвърли ципата на езика, а аз завързах торбата. И заварихме следната картинка: кучето, изправено на два крака, с главата подпира капака на коша, а с лапите се мъчи да разтвори торбата. И крайно възмутено, започна да скимти и джафка, когато най-безцеремонно изхвърлихме драгоценната торба  Grinning.
Е, почерпихме го с малко телешки бульон за успокоение.

# 730
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Здравейте!

Тази вечер ние сме на:

Скрит текст:

И малко нощни ямболски фонтани:

Скрит текст:





Снощи успяхме с милото да отидем и на метал концерт в заведението, в което ходих на младини, още си съществува, докато брат'чедите си правеха пижамено парти под надзора на баба си. Grinning

# 731
# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
ПодтиснаФ са. Ний ядем просто леща.

# 733
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
А, ние пък си караме на салатки само обикновено, но сега е извънреден случай. Grinning

# 734
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Тази вечер ще сме на зелена салата и телешки език.... Понеже там сестра ми изхвърли ципата на езика, а аз завързах торбата. И заварихме следната картинка: кучето, изправено на два крака, с главата подпира капака на коша, а с лапите се мъчи да разтвори торбата. И крайно възмутено, започна да скимти и джафка, когато най-безцеремонно изхвърлихме драгоценната торба

Странно - защо не му дадохте обелките? Едва ли сте имали има по-добре храна за куче в него момент. Вкусно, стерилно, леко смилаемо.

Моите животни - те са дворни, де - изяждат абсолютно всички кухненски отпадъци от животински произход, като кучето никак не се и стеснява на остатъци от вегетариански блюда.

Ама че дъжд! Пък на моя покрив се обърнали три керемиди. Попрокапа, подложих старото бебешко коритце, а утре ще се кача да прередя разпиляното.

Общи условия

Активация на акаунт