Искам да кажа ... (56)

  • 42 882
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 060
Тези крилца да ги разбърквам ли или просто да ги оставя да се варят? newsm78

# 706
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз ги обръщах 2-3 пъти.

# 707
  • Мнения: 10 874
Аз на няколко пъти раздрусвах тенджерата (след 20-тата минута горе-долу) и така крилцата се обливаха и от другата страна. Не съм бъркала.

# 708
  • Мнения: 13 081
Утре ще ги правя и аз, видяло се е:) На килограм рулца колко пепси и колко соев сос? Аз ще им ложа и люто и сух чесън, да са пикантни.
Днес сготвих есенна манджа от ориз, манатарка, праз и маслини, в тавата, изядоха си пръстите и за довечера има и няма да им правя нищо.

# 709
  • Мнения: 10 874
На килограм рулца колко пепси и колко соев сос?
hahaha Hug
Тия пусти редактори...
Пепсито е половин литър, за соевия сос да каже някой друг, че аз много мъничко слагам. Blush

# 710
  • Мнения: 14 407
Аз правих заешка яхния и пай с прасковено сладко. Сега мисля мързел и сериалче...

# 711
  • Мнения: 12 060
На килограм рулца колко пепси и колко соев сос?
hahaha Hug
Тия пусти редактори...
Пепсито е половин литър, за соевия сос да каже някой друг, че аз много мъничко слагам. Blush

Аз сложих 250, както е по рецептата, дали не е малко newsm78
Нещо не ми харесва миризмата, която се носи, да видим...

П.С. Докато се разправям тук, аха да изгорят!
Но накрая се получиха чудесни!Страхотна рецепта!Да бях направила двойна доза!

Мислех, че ще са много солени, но не.

Само се чудя дали да давам на детето, все пак- соев сос, пепси...
Но направих и картофена супа, така че има какво да се яде.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 16:09 от Светкавица

# 712
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Ех тез крилца  Laughing
Аз слагам на килограм крилца половин литър пепси и половин шише соев сос + чесън (зависи от чесъна).
На обяд дояждахме пилето с ориз, а сготвих и постен грах. За довечера съм обещала на дребното любимата му манджа - кюфтета с бял сос.

# 713
  • Мнения: 10 874
Аз сложих 250, както е по рецептата, дали не е малко newsm78
Нещо не ми харесва миризмата, която се носи, да видим...
250 мл е за половин кило крилца (а толкова са по рецептата, ако говорим за една и съща). Hug
И аз сложих толкова, защото следвах стриктно указанията. А Жаки пита за кило крилца.
Сега видях, че вече си ги сготвила. Много се радвам, че и на теб ти харесаха. И аз съжалих, че не направих двойна доза. Laughing

# 714
  • Мнения: 11 040
Докато дъщеря ми ходеше на градина, любимата й манджа от обедното меню беше кюфтета с бял сос. Една събота поиска да й направя. Опита ти, каза, че не са като в градината и не пожела да им даде втори шанс.

# 715
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
То много манджи не са като в градината. Колко пъти съм го чувала и аз  Laughing Деца...

# 716
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Тъкмо сядам с кафенцето и гледам за манджи си говорите.Днес щерката с маааалко моя помощ направи Кекс от моркови с лимонова глазура - уникално свеж и вкусен.... попривършва вече  Embarassed. За вечеря съм намислила Булгур с тиквички - много ми допадна тази комбинация. Тази седмица съм решила да не ям месо, че нещо напоследък злоупотребих с наденички и пържоли, така че крилцата ще почакат  Party.

Като в "леля готвачка" в градината и аз не се научих да готвя - ни боб, ни спанак  Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 5 940
Малкият ми син днес е в ужасно настроение и подозирам, че и той е пред разболяване, за да е такъв.
Заведох ги да играем уж баскетбол. Него го караме да цели над едно от железата, които държат коша, защото е невъзможно да стигне до горе, но ако не уцели, почва рев, уж се редуваме с по пет удара, той иска десет и т.н  /играх с двамата, защото нямаше други деца/. Накрая станах лоша и каза, че ще се прибира сам  ooooh! Брат му пък се разсърди, че не се е наиграл. ММ има много работа и не можа да дойде с нас и ситуацията беше доста изнервяща.
Аз правих тиква с мед и орехи. Това ядоха на обяд, за довечера тепърва ще мислим нещо.
Светкавица, аз им дадох. То колко крилца може да изяде едно дете.... Не вярвам да е проблем.

# 718
  • Мнения: 4 785
Добрах се  аз до вкъщи, изкарахме си много хубав уикенд с приятелите, за съжаление валя, та го откарахме по схемата спане, ядене, вино, камина и е тия няколко неща  Wink И затънахме в кал, ма много затънахме, прибрахме се до ушите омазани, с 80-90 по магистралата, защото колата беше със страшния баланс, антицелулитен масаж отвсякъде. Не искам да знам как ще се мие това нещо. Ужасно гладна съм, в нас няма нищо, мъжът ми спи, а аз не мога да взема решение какво да сготвя по телефона, идеи? А, готвя мляко с ориз по по-бавната схема, много ми се дояде. Ям си го само аз, но няма лошо.
Искаше ми се утре да е почивен ден, много ми се искаше.

Жаки, дано малката се оправя по-бързо  Praynig А на Ваери детето, изобщо да не е посмяло да се разболява  Naughty

# 719
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Днес ни е мързелив ден, пълен релакс. Вчера ни беше ден за скитане, а и улучихме прекрасно време. Днес е малко мрачно, но е топло. И утре е почивен ден - празник за цяла Испания. Но моят мъж е дежурен.
Гледахме Формула 1, всички сме фенове на този спорт.

Общи условия

Активация на акаунт