Искам да кажа ... (56)

  • 42 880
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 940
За компреса от извара и аз знам, че е вълшебен. Жаки, дано бързо го пресечете.
Рамацоти, на твоето момиче също да минава бързо.  
Светалчо, хомеопатите изписват беладона при висока температура.
Не е честно през уикенда да вали.  На мен не знам какво ми стана, но въпреки валежите, мих прозорците. Залудо работи, залудо не стой  Laughing
Присетих се  и за любими есенен сладкиш с грис, ябълки и канела и го направих.  
Рядко качвам снимки на децата във ФБ, повечето ми албуми са скрити.  На нас ни искаха декларация от ДГ  дали сме съгласни да му публикуват снимки. Отговорихме утвърдително. Не се притеснявам.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

# 676
  • Мнения: 10 714
Сега се прибрахме, цял ден навън, не си чувствам краката. В мола беше ужас и ми лудна главата от шума, от светлината, беше претъпкано, нямаше къде да се паркира, няколко пъти обиколихме докато си намерим място. Аз да се похваля, че си купих пончо. Според мъжа ми не ми стои добре, но аз имам крещяща нужда точно от такава дреха. Не мога да шофирам с връхни дрехи и поради тази причина ходя по блузка от вкъщи/офиса до колата. Ръката която ми беше с проблем миналата година, сега от студа и влагата пак ме заболя, та затова ми трябва нещо, което да си намятам. Още повече, че видях че са актуални тази есен. Жилетки не обичам много да нося, имам 2, но не обичам да съм с по два ръкава тип пуловер, не ми е комфортно. Какво като не ми е както той си представя, важното е че аз съм доволна, а пък понеже е с по-голяма яка, сега като си го сложих пак да се видя и синът ми каза че съм била като джедай Mr. Green

Скорошно оздравяване на всички болни. Ние даваме Изопринозин ударно и се надявам да го пресечем, т.к. ще пътуваме след седмица и няма място за обърквации.

# 677
  • Мнения: 5 940
Видяхте ли темата "Потрес"  с две удивителни:lol: ?Скоро не бях попадала на толкова забавно четиво.
 blackcat6, честито пончо. Аз много харесвам, винаги стоят артистично.

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 19:43 от valerie

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Видяхте ли темата "Потрес"  с две удивителни:lol: ?Скоро не бях попадала на толкова забавно четиво.
Е как! Аз съм особено активен писач. Какво да прави човек в студен дъждовен следобед докато децата му спят?!

# 679
  • Мнения: 4 841
За компреса от извара и аз знам, че е вълшебен. Жаки, дано бързо го пресечете.

Нямам личен опит, защото не ми се е налагало да го ползвам, но имам много сведения на хора около мен, които от първо лице разказват наистина чудеса за този компрес  Peace
Ако не помогне, поне няма да навреди, заради външното приложение  Peace

Бързо възстановяване на всички болни  Praynig


# 680
  • София
  • Мнения: 23 138
Какво да прави човек в студен дъждовен следобед докато децата му спят?!
Как какво, недосетливке - вземи врътни един домашен сладолед на децата, да го изядат пред блока, докато джапат весело в локвите.  Laughing

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Какво да прави човек в студен дъждовен следобед докато децата му спят?!
Как какво, недосетливке - вземи врътни един домашен сладолед на децата, да го изядат пред блока, докато джапат весело в локвите.  Laughing
Чак пък толкоз грижовна майка не съм Simple Smile Децата спят - значи аз ръчкам форума Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 5 606
Янтре и сложи малко кола във фризера, че като изядат сладоледа, докато джапат какво ще пият!  Mr. Green
Жаки, присъединявам се към доволните от компреса с извара! Дано бързо се оправи мъничката! Hug

# 683
  • Мнения: 5 940
Янтра си трае, че й плащат да пише във форума и само ни залъгва, че децата спят Laughing
Дайте идеи за някакви хубави книжки със занимавки за четиригодишни. На Крокотак имаме, нещо друго.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Тихо, че ако мъжът ми чуе, че на някой се плаща да пише в този форум ще имам страхотни проблеми как аз го правя безлатно и ще трябва да си търся заплатата Joy Joy Joy Joy Joy

# 685
  • София
  • Мнения: 5 606
Тихо, че ако мъжът ми чуе, че на някой се плаща да пише в този форум ще имам страхотни проблеми как аз го правя безлатно и ще трябва да си търся заплатата Joy Joy Joy Joy Joy
Ама ти не си ли му казала за офшорната сметка, където Мамма ти превежда заплатата.

# 686
  • Мнения: X
Плащат ли тук ? За писане?
Прецакала съм се ...и аз .


Искам да кажа ,че си поговорих 2 часа с майка по Скайп и хем съм  щастлива, хем каквото ми разказва за Б-я ме притесни . Избра да живее там и колкото и да не съм съгласна с решението и не мога да я накарам да прави нещо, което не желае.

В Малките градове е...доста трудно и така съвестно ми стана ,че аз си мисля за мебели, мазилки и бетон когато хората  се опитват да изкарат месеца с 400 лева .Но ако спра да мисля за моя си живот ще помогна ли на някого реално с немисленето ?

Не знам как някога нещата ще се подобрят и заплатите ще се доближат до стандарта по магазините и до сметките . Извинявайте ,но ми докривя.

Жаки, дано се оправи детето и да осъществите пътуването.
 Hug

# 687
  • Мнения: 5 940
Плащат ли тук ? За писане?
Прецакала съм се ...и аз .

Всички сме се прецакали Laughing

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Тихо, че ако мъжът ми чуе, че на някой се плаща да пише в този форум ще имам страхотни проблеми как аз го правя безлатно и ще трябва да си търся заплатата Joy Joy Joy Joy Joy
Ама ти не си ли му казала за офшорната сметка, където Мамма ти превежда заплатата.
Естествено, че не! Това е тайна!

# 689
  • София
  • Мнения: 5 606
Тихо, че ако мъжът ми чуе, че на някой се плаща да пише в този форум ще имам страхотни проблеми как аз го правя безлатно и ще трябва да си търся заплатата Joy Joy Joy Joy Joy
Ама ти не си ли му казала за офшорната сметка, където Мамма ти превежда заплатата.
Естествено, че не! Това е тайна!
Леле, добре че не съм се изпуснала през него!  Joy И добре, че тук те питах, да не става обществено достояние!

Общи условия

Активация на акаунт