Искам да кажа ... (56)

  • 42 881
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мен колко пъти са ме сочили за платен. а една даже се изцепи, че много съм си мечтаела да съм учител и затова сега такива си ги измислям.

Всеки има право да бъде заблуден, стига да не се опитва да убеждава и останалите в своите заблуди, че тогава вече бие на диагноза.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Смешно е, особено за тези от нас, които са публични и общо взето известни на общността тук.

# 692
  • Мнения: 9 579
а една даже се изцепи, че много съм си мечтаела да съм учител и затова сега такива си ги измислям.


Това го помня  Joy Е кажи сега,стана ли учителка в крайна сметка?  Wink

# 693
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
а една даже се изцепи, че много съм си мечтаела да съм учител и затова сега такива си ги измислям.


Това го помня  Joy Е кажи сега,стана ли учителка в крайна сметка?  Wink
Хайде сега, че и сестра нямам.

# 694
  • София
  • Мнения: 23 138
Ай да си траем тия с офшорните сметки, че ще последва лавина от разводи. Аз за какво се трепя тук вече 8-ма година, тайно от мъжа ми. Все пак след пенсия смятам да се мятам на круизен кораб с крехко 30-годишно жребче.  Mr. Green

# 695
  • София
  • Мнения: 5 606
Ай да си траем тия с офшорните сметки, че ще последва лавина от разводи. Аз за какво се трепя тук вече 8-ма година, тайно от мъжа ми. Все пак след пенсия смятам да се мятам на круизен кораб с крехко 30-годишно жребче.  Mr. Green
И ти ли, Антония! Не ви е срам! Аз за чест и слава го правя!

# 696
  • Мнения: 24 835
Дайте идеи за някакви хубави книжки със занимавки за четиригодишни. На Крокотак имаме, нещо друго.
Тези купувам аз
Има и в Хеликон хубави, а и в Хиполенд има разнообразие

# 697
  • Мнения: 5 940
Рамацоти, благодаря. Припомни ми за тези на ФЮТ, че ги купувах за големия.
Искам малко повече да го занимавам вкъщи, че той реално сега е с преобладаващо по-малки деца и не знам дали ще се получи планираното в детската градина да работят за различни възрастови групи.

# 698
  • Мнения: 9 024
Жаки, инхалации с инхалатор с физиологичен разтвор не й ли действат добре?

# 699
  • Мнения: 12 060
Подариха ми орхидея, прекрасна е!
За съжаление, вече съм уморила три. Cry

Зная, че има тема, но може ли съвсем накратко някой да ми даде съвети?

Още- днес купих пилешки крилца. Жалко, че поради различни здравословни проблеми детето и мъжът ми не ядат почти нищо.Майка ми не е по странните вкусове, май излиза, че ще ги правя само за себе си, но не можах да устоя да чакам по-добро време.

# 700
  • Мнения: 13 081
Алина, парвя инхалации с Пулмикорт и с Вентолин. За смучене давам Коризалия, Хомеожен и Ренитал и сироп Фитолор. Има малка надежда да я свърна и да не стигаме до пристъп. Тича, играе, няма вид на болна, само гърлото е червено. Опитах с компрес от извара, но не го държи, реве и дърпа, докато го махна, ужасна е! Днес ми скъса нервите, не е свикнала да е вътре и напарво откачи. Изчерпах си аренала с игри...

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 7 474
Жаки,ами ако го сложиш докато спи?

# 702
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Аз винаги съм слагала компресите преди сън. Така или иначе не изкарват цялата нощ с тях, но досега все са помагали.

# 703
  • Мнения: 13 081
Пробвах снощи, спука се от рев, лиглата с лигла, дърпа, врещя и го махнах. Днес е по- шен, довечера пак ще опитам.

# 704
  • Мнения: 7 171
Подариха ми орхидея, прекрасна е!
За съжаление, вече съм уморила три. Cry

Зная, че има тема, но може ли съвсем накратко някой да ми даде съвети?

Още- днес купих пилешки крилца. Жалко, че поради различни здравословни проблеми детето и мъжът ми не ядат почти нищо.Майка ми не е по странните вкусове, май излиза, че ще ги правя само за себе си, но не можах да устоя да чакам по-добро време.

Моите орхидеи умат период на "хибернация", понякога повече от година, и пак цъфтят после. Не съм спец обаче.

Общи условия

Активация на акаунт