Искам да кажа ... (56)

  • 42 836
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 072
Ще се доборите, Джули!  Hug
Бърди, в Музейко трябва и планетариум да има.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 120
Кой планетариум, коте?
Бърди, пише, че в Музейко има Планетариум. Е, доколко ще е наистина планетариум, не знам.
Съни ме изпревари...

# 47
  • София
  • Мнения: 17 342
Мерси, момичета, не знаех  Hug

Джули (Мая е щерката, да  Laughing) - ще се справите, на мен това, което пишеш, ми се вижда голям прогрес, а и не ми се вижда толкова страшно  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 10 825
Майче, че той и Дребосъчко се затруднява на такива неща. Като го попитат на колко години е, казва или "Забравих" или "Емма, аз на колко години съм?", а цветовете са бял, син, зелен, червен, черен, жълт и "този не го знам".... "Този е оранжев" - казвам аз, "Аааа, да, оранжев!", "Е, какъв е този цвят?" - пак питам аз, "Ами не го знам"  Whistling

Аз мисля моите някой ден през седмицата да ги заведа в "Музейко". Ще им пиша по една извинителна бележка за градини и училища и тадъм. Защото събота и неделя сигурно ще е страшна лудница

# 49
  • Мнения: 7 171
Понеже имаше интерес, пускам нещо от пресата за вчерашното тържество в училището на дъщеря ми:
http://ottawacitizen.com/news/local-news/elmwood-celebrates-scho … -re-enactment-day

# 50
  • Мнения: 15 072
Софи, много ми харесва инициативата.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Последните три дни не ми върви откъм емоции  Crossing Arms
Не помня откога не съм чувствала толкова много гняв  Whistling  ooooh!
Не ми е добре така. Разочаровах се от поведението и постъпките на няколко човека.
Свикнала съм да общувам с коректни, приятни, добри и интелигентни хора.
Когато се сблъскам с друг тип, се усещам някак неподготвена. Непривично ми е.
Не само гласът ми трепереше. Цялото ми тяло се тресеше вчера, докато водих телефонен разговор с един от дразнителите ми.
Моля се за подновено спокойствие.

# 52
  • Мнения: 22 036
Джули, трябва много време, за да се превъзмогне. Търпение ти трябва, но знам колко е трудно.

Моят син ходеше на народни танци в читалището и беше ОК. На 4 играеха доста прилично.

# 53
  • София
  • Мнения: 10 825
Много интересно и забавно, Софи!

# 54
  • Мнения: 10 597
Бърди, докато напиша една товарителница и са ти отговорили другите момичета  Simple Smile

# 55
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 233
Много е хубаво и интересно в Музейко.
Аз бях писала, когато ходихме (с покани по определени причини).
Планетариумът не беше готов още, но изглежда мъничък отвън. По-нататък ще идем пак и ще влезем и там.

Джули, здраве и щастие на баба  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 7 109
Джулка, да е жива и здрава баба ти   bouquet

# 57
  • Мнения: 3 867
Да не ви изтърва. Лиляна благодаря за темата.
Снощи станах в 2:30ч.
Джулка, честито на баба ти. Здрава да е!

# 58
  • Мнения: 761
Лиляна, благодаря за темата. Прибрам се от работа и се чудя какво да сложа за вечеря,

# 59
  • Мнения: 1 525
Да се запиша и тук.
Не разбрах защо новата тема се появи днес  newsm78 Защото е 1.10? Защото стигна предишната до 50-та страница  newsm78
Обичам шарената есен. Прекрасна е с нейните цветове. Носи ми някаква топлина по този начин. С мириса на печени чушки. С печката и котката до нея (Джули, да е жива и здрава баба ти!)
Но на мен ми е студено. Днес се чувствах добре само докато бях на слънце. Иначе ... Ръце, крака сега са ми замръзнали. Извадих по-плътни дрехи. Но заседя ли се на едно място ...
Докато се аклиматизирам, ще дойде зимата. Б-ррр!

Общи условия

Активация на акаунт