Искам да кажа ... (56)

  • 42 873
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 199
Темите приключват, когато станат 50-страници, та за това по това време, Алейша; аз те размечтах с печката с чушките, ти с тази пуста теснолинейка, следя темата с интерес. Ама влюбих се направо в пътя към Велинград, а мислех че родният ми Подбалкан е красив Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 525
Simple Smile
И аз се запалих за пътуване с теснолинейката.
И подбалкана харесвам. Не знам точно от къде си. Аз всяка седмица се доближавам до него.
Не харесвам равни полета. Скучни са ми.

# 62
  • Мнения: 10 874
Изтървах няколко теми, поне в тази да се запиша.  bouquet
Виждам, че има промени и няма да са седмични вече темите. Това няма значение, де, важното е да има къде да се пише (и чете Laughing).

Нов месец - нов късмет. Дано наистина да е хубав и успешен.

За лотарията си говорите. Аз играя от време на време и не мога да се оплача. От билет най-голямата ми печалба е била 50 лв, иначе имам спечелени 100 лв от Лото 6/47 (от Пари на мига), както и два пъти по 40 лв за познати 4 числа от тегленето на Лото 6/47. Братовчедка на баща ми участва в предаването и спечели 18 000 лв. Heart Eyes Вярвам в късмета, затова и играя в разни игри и от време на време улучвам по нещо.

Джули, да ти е жива и здрава бабата и поне още един юбилей да отпразнува! Heart Eyes Hug

# 63
  • Мнения: 14 406
Значи, купих си крилца и кола. Първо хупих Кока кола, защото не намерих Пепсито къде е. Мъжът ми ми обясни, върнах се, купих и Пепси. Ако не ми станат крилцата ще си изям ушите  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 292
хм, нова тема по никое време. Стреснах се като видях предната заключена, викам бре станало е нещо нощес, ударили са катинара Laughing

знам че не КМ, но някой знае ли каква е разликата между мицеларните води? купувам си все една и съща, а сега видях че има и за една трета от цената дето плащам. Та се зачудих дали не се минавам нещо.

Джули, честита годишнина на баба ти!

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Джули, да е жива и здрава баба ти!  bouquet

Ени е чудесна малка госпожица! Heart Eyes Много търпение ще ви е нужно. Пожелавам ви го!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честита нова есенна премяна и нова тема. Бързо пишете,
докато се усетя и вече 5 стр. Много работа ми се събра
днес, обърквация на мах, проблеми с мейлите /да му се
не види и на Меркурия ретрограден  Laughing/ Уморих се вече!
Честито на бабчето на Джули да е здрава и честита!
vihrogonche и това ще мине запази спокойствие и сила.  Hug
Всички сменихте в есенни премени аватарите, аз по голи кълки.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
so what, според мен разлика има само в цената  newsm78, аз поне друга не правя.Ползвала съм и за 5, и за 25 лв,ама така или иначе след като почистя с мицеларната вода мия лицето с  чешмяна вода...

Ходих за кецове на младежа,пък си купих 2 рокли  Mr. Green. Дефицит ще дойде неговият номер  Thinking. Обичам да си купувам еднакви дрехи в различни цветове  Whistling.

Нова тема,след 50-та страница...та затова сега. Предната вървеше много бавно...засилвайте се  Laughing

# 68
  • Мнения: 13 077
Джули, да е жива и здрава баба ти! Ени има подобрени от процедурите, нали? Какво казват специалистите, тези дефицити или както се нарича, невъзможността и да разбира, може ли да се навакса, да се помогне по някакъв начин?
Иначе Жаки цветовете ги казва на английски само, ама със страшно произношение пъъпъл и е любимо и пинк:) На български не иска да ги каже:) става сутрин и се почва- мамо, сега ми намери грийн чопатогащника и пинк пола с йелоу блуза, същи светофар водя по улиците:) И се запъва сама да си избира дрехите, днес с голям панаир я разубедих, че плажна рокля с апрески не е оферта Simple Smile)
Учителката, която ще наема за гледачка се оказа много приятна, аз я харесах, сега остава и те двете да се погодят и Жаки да не си покаже всички магарии, та жената да избяга с писъци:) Ама би трябвало да е обръгнала, след 30 години в детска градина с по и над 20 деца:)
Тиквички пекох, с млечен сос, много ми се иска и чесънче да сложа и копър, но утре рано имам пътуване и среща и май не е добра идея:) Така да обичам! Само в Тайланд си ям на корем, то там всички миришат на чесън, много си го тачат:)

# 69
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Хм, че темите си бяха седмични, не на страници. Защото сме стигали и до 120+ страница, че и повече. Особено когато почнахме да си пускаме снимките.
Ако Лиляна има желание, може да ни обясни защо има промяна.

# 70
  • София
  • Мнения: 10 825
Янче, аз ще ти обясня промяната. Идеята е: ако темата е много оборотна и бързо се навъртат страници се пуска седмична такава, ако се пълни по-бавно и лежерно - като отчетните - 50 страници и се заключва. Това са правилата на форума.


Гласувах много доверие на голямото момче - ходи и се прибира сам от тренировка, вярно че е на пешаходно разстояние, но излиза без аз да съм вкъщи и се прибира сам, защото аз през това време съм на тренировките на сестра му и меря градинките в околността с дребосъчко. Бог да благослови създателите на мобилни телефони!

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Благодаря, Онна!

# 72
  • Мнения: 5 940
Не мога да свикна с това препускане от сутрин до вечер. Началото на учебната година много ме изморява. А и най-странното е, че и не искам и да се отказвам от някои навици, като да чета и пиша тук Simple Smile Продължавам и със спортуването и го докарах да си навивам алармата за четири и половина сутринта. Вечер едва гледам, подозирам, че няма да издържа дълго с такъв режим .
Гена, дано наистина да съм взела правилното решение Hug. Поживем увидим.
Много красива есента на картинката. Аз взех да се примирявам с нея, ако е и слънчево за по-дълго,даже може и да й се радвам.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 414
Ох, Валери, така съм и аз в началото на учебната година всеки път. Трудно се влиза в час. Поне синът ми е първа смяна сега и ми помага следобедите по малко.
Бяхме се засилили да записваме Мая на някакви неща през уикенда, ама нещо още не можем да се организираме и да се накараме да гоним задачи и през почивните дни. Като зазимее и вземе да ни хваща съклета у дома, тогава може и да хукнем Simple Smile Сега ни е добре така лежерно да се подмотваме. 

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 954
Аз пък свещено си пазя уикендите свободни, целенасочено на нищо не записвам децата. Кой на каквото ходи - късен следобед и вечер през седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт