Искам да кажа ... (56)

  • 42 838
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 074
O, на нас ни обясниха, че ще ги учат на ритъм, пеене на народни песни, основни позиции. Едва трета и четвърта група започват ръченици и хора.

# 31
  • Мнения: 2 352
Когато моето в първа грура започна с народни танци, в края й знаеше позициите. Следващата година ги затвърдиха, но не научи името на новата им госпожа и имаше едногодишна почивка. Сега пак ще ходи. 

# 32
  • София
  • Мнения: 23 120
Явно си е до учители. При нас хорА нямаше. Само това, което изредих - песни, пляскане, клякане, въртене... Да не говорим, че 20 минути за подобен род дейност са смешни. Но вече казах, че моята си ходеше и се кефеше. Само в четвърта група я спрях, защото тази пародия не можеше да продължава.

# 33
  • Мнения: 22 480
Чудесно време е днес при нас.
За разлика от предните 2дни, умряхме от студ.
Надявам се и утре да е такова.

# 34
  • Мнения: X
Днес си купих лотариен билет. Късметът на начинаещия не работи при мен. Crossing Arms
Здраве да е!

# 35
  • Мнения: 10 597
Синът ми е хремав. Започваме с клеева тинктура, а на мен вече втори ден главата толкова ми тежи и много ми се спи, а през ноща се будя и то все към 4,20.
Билети и аз съм вземала, до сега 2 лева съм спечелила. Никога не съм печелила голяма награда.

# 36
  • Мнения: 22 036
Днес си купих лотариен билет. Късметът на начинаещия не работи при мен. Crossing Arms
Здраве да е!

Цвети, при мен е по-гадно  Crossing Arms. Купувам всяка събота и печеля, почти всеки път, ама по 13-16-30 максимум, а като проверявам и звънне (на машимка ги проверявам) и ми подскача сърцето всеки път, че видиш ли и на моята улица ще изгрее слънце  Joy.

# 37
  • Мнения: X
И аз спечелих 2 лв. Ама не си струваше да го пиша. Laughing

Времето се позахлади и започнаха болестите. Очаквам и аз да лепна нещо. Всяка зима хващам хрема. Но я овладявам бързо и се радвам, че не е нещо по-сериозно.

П.П. Ще спечелим все някога, момичета. Надявам се докато сме млади.

# 38
  • Мнения: 4 199
Благодаря ви от сърце за пожеланията!
Скрит текст:
За съжаление тъкмо трябваше да се почне по интензивна работа и детето лепна кашлица, хрема а гърлото и е силно зачервено. Та сега ще правя куклена къща с подръчни материали и понеже не намерих никакви малки куклички - момченца, понеже трябва да са разнополови, та ще префасонирам, подстригвам, кроя. Днес сме с още една диагноза - вербална диспраксия. Питат я - колко деца има тук - тя брои едно, две. Значи, колко са децата?  newsm78 И все в този дух. Всичко абстрактно, обобщаващо и прочие и е абсолютно чуждо и непонятно.

# 39
  • София
  • Мнения: 23 120
Юхуууу, видяхте ли новата придобивка за децата, Музейко?  Grinning
http://muzeiko.com/bg
Ще изчакаме поне месец, за да се изтече голямата навалица и ще посетим музея. Имам усещане, че си заслужава.

# 40
  • Мнения: 15 074
Да, чакам с нетърпение и ние да се вредим някой уикенд. Мисля да заведа племенниците си. То и за деца под 4 имало някакви кътове, но за големите ще е по-интересно.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 342
Със сигурност ще си заслужава - фирмата, в която работи брат ми им писаха софтуера и разказваше интересни неща Simple Smile

Джули, каква е пък тази диагноза? Че тя и Мая допреди година-две не можеше добре да отговори на такъв въпрос - брои и после забравя колко са били и не може да каже Две. Дано не ви шашкат повече от нужното  Hug

За пръв път ми връзва тенекия кандидат за работа (то за стаж де, ама все пак ...).

# 42
  • Мнения: 10 597
Аз гледах репортажа лятото. Сега прочетох, че планетариума след 15 октомври ще бъде, май е по-добре да поизчакам  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 17 342
Кой планетариум, коте?

Аз бях чела за 3Д планетариум в Пловдив. Дъщеря ми напоследък започна да се интересува от планетите и ми се искаше да идем на нещо такова.

# 44
  • Мнения: 4 199
Мая ли се казва адашката Heart Eyes
Скрит текст:
Бърди, ама то за елементарни неща става дума. Примерно, прекрасно знае, че сме мама и тати, но редовно ни казва Ени - на нас и на останалите. Хайде, това уж било ехолалия. Но току що да си преброил до 2 и да не може после да кажеш че са 2, за цветовете пък не ми се коментира - просто всичко абстрактно или един и съящ въпрос дори елементарен зададен в различен ред я обърква и дотам. Запознават се с едно момиченце - и то се казваше Мая, каза и Здравей, Мая как се казваш и нашето ехо, здравей Мая, как се казваш...Пресен случай от снощи - болна е я иде краставица и морков - все още абсурд да каже кое е плод и зеленчук, но аз си каканижа - сега ядеш полезен морков, той е зеленчук, после краставица, тя е зеленчук, какви са моркова и краставицата? И пак newsm78 Мога до безкрай да изброявам, ама здраве да е. При тях куцат и понятията под, над, пред, отзад. Дори пораснали деца с проблема трудно разбират когато им кажеш дай молива до книгата - може да погледне под, над, зад, тоест да не разбере веднага въпроса. Ама, борим се пък докъдето се доборим.
Между другото, с много хубави премени сте повечето, нищо че на сърце са ми летните Heart Eyes
За Музейко едва ли сме дорасли, но в Сердика Мол ходих за едни лекарства и са направили една много симпатична пътечка със сменящи се картинки. Като че ли това е мола с единствените безпплатни занимавки за деца, като изключим куклените театри.

Общи условия

Активация на акаунт