Искам да кажа ... (56)

  • 42 833
  • 734
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 352
Есента на картинка била хубаво нещо. осебено, когато влиза и слънце през прозореца.

# 16
  • Мнения: 11 710
Хубава картинка  Peace

Малко по-малко започва да ми се пълни графика с ангажиментите на децата.
Скоро единственото ми свободно време за мен ще е това, което прекарвам в тоалетната  ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 7 399
Вчера ни взеха 50 лв в градината, а таксата за септември е 46 лв. Месецът не е започнал и сме вътрешно 100 лв Simple Smile
На всичкото отгоре ни се развали телевизора и сега, според мъжа ми, имаме само радио

Чудя се дали да запиша Цвети на народни танци. Заниманията били по двадесет минути ,два пъти в седмицата.

 

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Сутринта беше мрачно, но вече има слънчице при нас. Вчера ни беше ден за сън и релакс, днес вече подхващам багажа. Имам за подреждане, за пране... Много бързо мина отпуската и пак останаха недовършени задачи.

# 19
  • Мнения: 15 072
Lina, оздравяхте ли? Аз мисля да запиша Алекс на няколко неща. И без това идва зима и подозирам, че тези, които не ходят на допълнителните занимания, ще гледат ТВ, та по-добре да се раздвижва, пък било то и по 30 мин. При нас поне са 30. Отделно е преобличането.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 207
Харесва ми картината на темата.

В офиса вече е студено. Излизам навън да се стопля.
Довечера съм на РС.

Лина, моите и двамата ходеха на народни танци в ДГ, а малкото от миналата година продължи със същата преподавателка и в читалището. През пролетта имаха участие и в няколко концерта.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 120
Чудя се дали да запиша Цвети на народни танци. Заниманията били по двадесет минути ,два пъти в седмицата.
Лина, децата в градината много обичат "народните танци". Нарочно е в кавички, защото това, което правят няма нищо общо с танците, пък камо ли народните. Но те си се кефях - вървят хваната за ръце в кръгче, пляскат, въртят се, клякат, пеят песнички...
Аз бих записала Кати на истински народни танци, защото си е доста като натоварване и си е гот отвсякъде.

# 22
  • Мнения: 22 036
Бърди, аз съм родена в София, но голяма част от ваканциите бях при баба в Пазарджик. Имам много хубави спомени и приятели. (Сугласна съм за суетата, много са наконтени девойките Simple Smile).

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 824
Чудя се дали да запиша Цвети на народни танци. Заниманията били по двадесет минути ,два пъти в седмицата.
Лина, децата в градината много обичат "народните танци". Нарочно е в кавички, защото това, което правят няма нищо общо с танците, пък камо ли народните. Но те си се кефях - вървят хваната за ръце в кръгче, пляскат, въртят се, клякат, пеят песнички...
Аз бих записала Кати на истински народни танци, защото си е доста като натоварване и си е гот отвсякъде.
Набутвам се в темата.
Моето ходеше в детската градина.И си бяха народни танци.Само дето намрази "Лалене се люлее".Това лаленце две години тъй и не го залюляха  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 576
Благодаря за новата тема   bouquet
Картинката е уникална  Heart Eyes

Тук продължава да е топло и слънчево, но днес има силен вятър. Мразя го този вятър   Crossing Arms

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 7 399
Скрит текст:
Чудя се дали да запиша Цвети на народни танци. Заниманията били по двадесет минути ,два пъти в седмицата.
Лина, децата в градината много обичат "народните танци". Нарочно е в кавички, защото това, което правят няма нищо общо с танците, пък камо ли народните. Но те си се кефях - вървят хваната за ръце в кръгче, пляскат, въртят се, клякат, пеят песнички...
Аз бих записала Кати на истински народни танци, защото си е доста като натоварване и си е гот
отвсякъде.
Набутвам се в темата.
Моето ходеше в детската градина.И си бяха народни танци.Само дето намрази "Лалене се люлее".Това лаленце две години тъй и не го залюляха  Grinning
[/quote]

Инка 13, това в първа група в детската ли?
Съни, все още кихаме и кашляме. Ама вървим към оправяне де.

Ще вадя олекотената. То се е видяло. Къде казахте,че ви пече слънце?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 824
lina_bs в трета и четвърта група беше.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 7 399
lina_bs в трета и четвърта група беше.


Аха, понеже Цвети е на три години и е в първа група. Та колко ще танцуват Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 171
Благодаря за новата тема   bouquet
Картинката е уникална  Heart Eyes

Тук продължава да е топло и слънчево, но днес има силен вятър. Мразя го този вятър   Crossing Arms

Уникална за теб,  Laughingточно както снимките от гръцкото море са уникални за мен. Още не сме я пресъздали картинката, но другата седмица при нас ще е същото! Дърветата започнаха да жълтеят. Другата седмица сигурно ще станат точно като на картинката!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 824
lina_bs в трета и четвърта група беше.


Аха, понеже Цвети е на три години и е в първа група. Та колко ще танцуват Simple Smile
Ще има раздвижване. GrinningКаквото и да е добре е да ходи.

Общи условия

Активация на акаунт