Искам да кажа ... (52)_31.08-06.09

  • 35 805
  • 606
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде в новата тема.
Малко кифленска картинка подбрах, но никак не ми се иска да си мисля за работа.

А вие, доволни ли сте от лятната си почивка?

 
Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 4 569
Жаклин, дано утре ви изпишат!

Честит имен ден на Алечка и на малката на Акаша!

# 2
  • Мнения: 10 874
Благодаря за новата тема!  bouquet

За лятна почивка - не сме ходили никъде, но предвид, че аз и на работа не ходя - да, доволна съм от лятната си почивка. Laughing

Но най-доволна съм, че идва есента... Blush

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 7 373
Честит имен ден на Алечка и на дъщеричката на Акаша!

Аз съм в двугодишна отпуска Simple Smile Пък и на морето живеем и сега е сезон,та за нас няма почивка (тоест за мъжа ми,ама и ние горим покрай него  Laughing ) Дано зимата някъде да се класираме

# 4
  • Мнения: 9 572
Благодаря за новата тема   bouquet Аз съм кифлата брюнетка в средата  Laughing Това лято не съм била на почивка,така че съм недоволна  Crossing Arms

# 5
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Благодаря за темата!  bouquet

Благодаря и за честитките! Hug

Повече от доволна съм от лятото! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 215
Честито на всички именици! Живи и здрави да са!
Влияе ми на мен пълнолунието уж. Ама явно не винаги, щото днес спах до 11. Е, събудих се първоначално в 7 и после на дрямка, ама не е като да станеш в 6, както обикновено ( демек следващите 5 дни).
Жаки, с пътеките наистина е така. Здрав, болен - трябва да си я излежиш  Confused Иначе здравното заведение не може да си получи парите. Работя в тази сфера и знам как е. Тъпо е, но такива са изискванията на ЗК.
По темата - доволна съм от лятната си почивка, да. Живот и здраве да има, догодина повече  Grinning

# 7
  • Мнения: 13 006
Лале, Есетл, благодаря  Hug
Лале, много е гадно да ти откраднат нещо, вмешателсво някакво в личното е и остава неприятен вкус, още повече, че нещо наистина нужно на майка ти. Дано се намери.
Естел, ти успокои ли се, помисли ли как ще излезеш от ситуацията у вас? Работа намери ли?
Днес се чух с моя приятелка, още не е напуснала старата работа и я търсят за нова, вишистка е, богослов, но работи съвсем друго. Преди няколко години започна в един склад за спортни стоки,  изучи складовата програма. Ама я изучи много добре, почетна, тиха и работлива е. Шефът и сега как ли не я моли да остане, ама се нарупаха много фактори и реши, че иска промяна. Мисълта ми е, че започна от нулата в среда, коята и бе чужда няколко години по-късно я молят да работи, получва чудесна заплата 1000 лева чисто, по празници бонуси, почива събота след обяд и в неделя. И това в провинцията, среден по големина град.
Има нужда явно от такива кадри, защо не помислиш в такава посока. Тя казва, че не е сложна програмата и много бързо се е ориентирала.
Ох, Петя, ами става въпрос за три часа, да пишат че ни изписват в пет часа, даже е до пет съм съгласна да стоя, тогава изтича пътеката, ама до другия ден на обяд...ще си прегриза вените, честно!

# 8
  • Мнения: 3 215
Жаки, бихте могли да се споразумеете, да. Но по принцип не е редно. Иначе те разбирам прекрасно.

# 9
  • Мнения: 4 892
Начи, има нещо във времето, казвам ви.  Щом на мен ми е едно меланхолично, та чак не знам. Не ми е тъжно, не ми е тъпо даже, а едно....никакво. Дет ввикат - време да минава. От друга страна тука за два дена си свърших сума ти работа.
Искам да честитя на именниците и да им пожелая да са здрави!
А на другите с проблем им желая добро и скорошно разрешаване.
Лаленце  Hug

# 10
  • Мнения: 1 972
Ваканцията ми мина като един миг.... Море, планина, срещи с приятели, нови приятелства..... Още съм в безтегловност... Разочарования също не липсваха Wink ама мина и замина.... Обичам да съм в БГ ама на ваканция... Хората там са някакви вълшебници според мен! Да живееш добре с толкова ниски доходи ми се стори сюрреалистично в един момент. Не знам как ще се приеме, ама ще си кажа .... хората са облечени по последна мода и аз се чувствах като клошар на моменти Crazyядат и пият каквото им се иска, приятелките ми готвят само вечеря, през деня всички ядат навън и не банички а три степенно меню... Кво правя аз в тая държава "с висок стандарт" незнам....

Последна редакция: нд, 30 авг 2015, 23:11 от Kristin-Lavransdater

# 11
  • Мнения: 13 006
Ох, ще попитам, дано се разберем. То нали всичко ни е както трябва в системата, моите три часа да са им кусура. Ако откажат ще седим, нямам избор. Но не е правилно, без лекарства, без други процедури!
Сутринта в шест свършва лечението Confused

# 12
# 13
  • Мнения: 3 215
Дано се разберете, Жаки! Ако ли не, ще устискате още една нощ. Толкова изтърпяхте, че още една нощувка ли ще ви се опъне  Hug И от сърце желая повече да не се налага   bouquet

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Убедена съм, че преди малко видях предната тема заключена, след като информирах. Но са я отключили отново. За един час.

Общи условия

Активация на акаунт