Искам да кажа ... (52)_31.08-06.09

  • 35 810
  • 606
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 761
Добро утро , хубава седмица пожелавам на всички. Почивката беше хубава, но малко за съжаление. Надявам се на още една малка ц, поне.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 342
Касита, днес ли започваш новата работа? Да стисна едни палци? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 13 025
Добро утро! Спорна и спокойна седмица желая!
Естел, приятелката ми не носи кашоните в склада, работи в офис, и едва ли не ти звънят заради това, че си жена. Св-то ти добро ли е? Снимката към него? Ако се избира между много кандидати може някакви дребни детайли да куцат и да дразнят събиращият кадри. Аз съм виждала св-та със селфи или с полу плажна снимка.....

# 33
  • Мнения: 11 973
Здравейте и от мен!
От лятната почивка не съм доволна, защото бяхме за три дни само на планина.Обиковено почиваме поне две седмици, но тази година така се случи.За сметка на това имахме повече време за плаж с детето, от години не сме птавили такъв хубав  плаж.
Още месец съм у дома, но това вече не е почивка -имам разни др.ангажименти, профилактики на детето, опашки за униформи и т.н.

# 34
  • Мнения: 24 545
Добро утро! Станах в 5.30ч за да си дочета книгата Mr. Green
Доста задачи имаме за днес.
Дано да е успешна тази седмица Praynig

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Коя е книгата, Рамацоти?

# 36
  • Мнения: 24 545
"Докато дишам", обещах в 9ч да я върна на библиотеката Blush

# 37
  • Мнения: 15 072
Добро утро и успешна седмица на всички! Каси, на теб специално ти желая много успех!
Честито на патерица на именниците от вчера, моят син също беше от тях, макар да не го отбелязахме по най0добрия начин.
Аз два дни имах много ангажименти и сега съм като пребита. Лошото е, че не само се чувствам, ами и изглеждам така Simple Smile
От почивката съм не съм доволна, малко ми беше! А всъщност и на двете места, на които ходихме, беше много хубаво.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Русата кифла от заглавната снимка съм аз  Sunglasses
Доволна съм от лятото, макар че можех да поема още малко ваканцуване. Ще закрием сезона на летните почивки след три седмици с 4-те почивни дни около 22-ри септември.
Касита, успех с новата работа!
Жаки, хубаво е Жаки е здрава вече! Много пък са стриктни в тази болница бе! Чак да ви държат една нощ повече, за да не ви пуснат 2 часа по-рано.... направо не мога да повярвам. По-скоро си мисля, че искат да ви вземат пари за още една нощувка Confused
Моята Емма утре тръгва на градина. Няма търпение мушморочката, подскача от радост, че ще срещне пак приятелите си.
Всичко съм напазарувала за ученика, без най-важното - раницата!  Simple Smile На всичко слагам само найлонови подвързии и етикети, на 15-ти вечерта ще го направя това.

# 39
  • Мнения: 4 199
Добро утро и ползотворна седмица! И на мен ми е последен ''почивен'' ден, от утре пак следва поредица камери, прегледи, логопеди, почвам да подготвям и документите за ДГ малко по малко...
Жаки, малко остава! Дано никога не с еповтаря този ужас с вас и Жаки да върви само към подобряване Hug
Лаленце, много неприятна е случката с колелото. Скоро някой във ФБ бе писал, че са му откраднали колелоото от централна софийска улица, не ме учудва грам, на нас пред изтривалката ни взеха чехлите на мъжа ми, бях ги изнесла за няколко часа докато изчистя и ги нямаше, за какво говорим Tired
Касита, успех и на всички, които имат нужда.
Никога не ми е влияела Луната, дори снощи я гледахме с Ени ама малко видях зор, че е пълна, обикновено е виждала само сърпчето. За почивката - радвам се, че се случи, макар вече да ми се струва, че е била преди месеци. Акаша, оздравявайте!
И, да не забравя - честит рожден ден на GeNa! Да пази винаги чувството си за хумор и чар!   bouquet

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
....честит рожден ден на GeNa! Да пази винаги чувството си за хумор и чар!   bouquet
Blush
Благодаря, Джулка  Hug!
Детето ми спечели оня ден едно розово мече и сега ми го подари  Heart Eyes, а в коремчето му с татко си пъхнали подаръка  Flutter Hug.Много приятно ме изненадаха  Hug.

Последна редакция: пн, 31 авг 2015, 13:22 от GeNa

# 41
  • Мнения: 15 072
GeNa, честит рожден ден! Много здраве ти пожелавам. Много сте хубави със сина ти!

# 42
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Гена, честит рожден ден! Бъди здрава, усмихната и щастлива.  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 576
GeNa честит рожден ден и от мен  newsm59
Много здраве и сбъднати мечти ти пожелавам   bouquet

# 44
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Честит рожден ден, Гена!  bouquet Чудесни сте! Много мил подарък-изненада!

Общи условия

Активация на акаунт