Искам да кажа ... (52)_31.08-06.09

  • 35 812
  • 606
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 715
Здравейте, успешан седмца

GeNa, честит рожден ден. Прекрасни сте   bouquet
Ти ли играеш бридж  Simple Smile

Успех на Касита на новата работа  Peace
Честито на всички, които има повод  Hug

Нищо не съм купувала още за училище. Голямата ще е в 5 клас и нищо не знаем - нито класна, нито стая. Чакам да се обадят за родителска среща.
Малката има само нова раница и несесер.
Обвивам само учебниците, които трябва да връщаме. Използвам едни със самозалепяща се лента. Става за две минутки. Нищо друго не опаковам - слагам етикет и готово.

Толкова отдавна ни беше почивката, че вече я забравих  Crossing Arms


# 46
  • Мнения: 4 892
Здравейте, мили мои гълъбици и най-вече ти, ГеНа! Жива и здрава и винаги такава свежарка!  Hug

Аз започвам да научавам причината за моето настроение и тя е неизвестността за работата. Как искам вече да е октомври!
До тогава продължавам да си живуркам малко като на забавен каданс.

Август си отива...и макар все още да е палещо топло през деня, си отива и лятото. И не е толкова тъжно, защото не си отиват завинаги, пак ще дойдат, повикани от копнежа на всеки, който обича своя любим сезон.

Хубав ден и на всеки да се случи според желанието му!

# 47
  • Мнения: 5 940
Гена, честит рожден ден! Все така лъчезарна. Да си здрава и щастлива Hug
Много сте хубави.
Почивката като време ми беше достатъчно, но морето не ми стигна. Ама и цял сезон да съм там, пак няма да му се наситя, както и на лятото въобще. Все още имам малко дни отпуска, но това ще са дни в есенно-зимна подготовка и по-скоро ще ме напрегнат, а не отпуснат.
Борис не иска да ходи на градина. Иво като че ли също не тръпне за училище, но каза, че му е домъчняло за съучениците. Направих му тази сутрин входящи нива, нямаше грешки, а си мислех, че при такова лято всичко е забравил.
Имах намерение да ги водя на басейн, но се оказа, че баба им е уговорила детски басейн с нейна приятелка и внуците й и моето плацикане отпадна Simple Smile Накрая мога да си хвана багажа и да зачезна сама нейде.
Нино,  Hug

# 48
  • Мнения: 2 457
Включвам се днес  специално да поздравя  Гена за рожденият и ден.  bouquet
 Гена, знаеш колко те харесвам Hug Желая ти много здраве и успехи и да красиш наоколо с усмивката си  винаги така слънчево!
Скрит текст:
П.П Много  се влюбих в чантата ти Blush Simple Smile

# 49
  • Мнения: 9 575
Гена,честит рожден ден! Бъди жива и здрава и все така лъчезарна и красива  Hug

# 50
  • Мнения: 14 365
Честит рожден ден, Гена! Бъди жива и здрава, обичана и ценена! Все така красива и лъчезарна!

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Дами,много сте ми мили,разкиснахте ме  Heart Eyes.Благодаря за хубавите думи и пожелания   bouquet

Ша,
Скрит текст:
шаренка Desigual  Crazy

Руми,
Скрит текст:
големият и малкият мъж играят  Crazy

Нино,   bouquetот предстоящата промяна и неяснота ще да е тая апатия  Thinking

# 52
  • Мнения: X
Гена, честит рожден ден! Бъди здрава, все така лъчезарна и усмихната. Късмет и любов! newsm59

Снощи до късно четох книга и успях да я довърша. Трябва тези дни да отида да си взема нови книжки от библиотеката. Ама не мога да се огранича до малка бройка и взимам по 7-8.

Успешна седмица на всички!

# 53
  • Мнения: 3 868
Гена, фиууу /подсвирквам/, голяма си красавица. Честит рожден ден! Много щастие ти желая!

Жаки, можеш да попълниш декларация, че си тръгваш по собствено желание. Попитай да ти дадат.

Касита, не знам, защо ти пожелават успех, но и аз се присъединявам. За новата работа ли? Доколкото си спомням, имаш много развито шесто чувство, да не кажа и нещо по-вече, така, че мисля, ще знаеш какво да правиш с работата.

# 54
  • Мнения: 4 892
Нино,   bouquetот предстоящата промяна и неяснота ще да е тая апатия  Thinking

Мда. Защото обичам да знам и да имам яснота. Независимо какво ще е, мога да се настроя така, че да приема всичко. Но когато не знам каква точно настройка да си направя и - адското мизери  Twisted Evil

А, ванини, сетих се, че имам да и казвам нещо - искам да ти пожелая търпение и да ти кажа от опит, че със семейството човек трябва да е търпелив. Особено ако не става въпрос за големи проблеми. А това, когато точно сега в живота ти има толкова ново и ОГРОМНО нещо, няма как да го прецениш бързо. Пожелавам ти проблемите да са малки, да ги видиш скоро като незначителни и да отгледате щастливо мъниците с много баби и дядовци!  Hug
Ми, аз от кога искам да ти го напиша това и все забравям. Старческа работа!

# 55
  • sofia
  • Мнения: 8 951
Гена, да си жива и здрава и все така усмихната!
През септември половината родА на мъжа ми има рождени дни.

Жаки, може да ви изпишат с подпис, т.е. напускате на своя отговорност.

Онзи ден ми хрумна да се подстрижа с бретон. Разглеждах си стари снимки, добре ми стои. И без това само вързана на кок я нося таз коса....много ме дразни пусната.

Лека седмица на всички!

# 56
  • Мнения: 10 874
Лаленце, много неприятна е случката с колелото. Скоро някой във ФБ бе писал, че са му откраднали колелоото от централна софийска улица, не ме учудва грам, на нас пред изтривалката ни взеха чехлите на мъжа ми, бях ги изнесла за няколко часа докато изчистя и ги нямаше, за какво говорим Tired
#Crazy
Нямам думи просто! ooooh!

Дано да минава бързо и успешно всичко с Ени! Hug

GeNa, прекрасни сте, а за подаръка - направо останах без думи. Heart Eyes Много оригинално измислено, браво! Hug Да си винаги толкова щастлива и обичана от любимите хора ти пожелавам! bdbaloni

Касита, успех и от мен!  bouquet

Ванини радвам се, че намираш време да пишеш и тук. Heart Eyes Hug

# 57
  • Мнения: 3 868
Нино, благодаря. Опитвам се да съм търпелива, но за сега не успявам. С времето, мисля, всичко ще си дойде на мястото.
Лале  Hug

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ванини,   bouquet, използвай всяка помощ е и моят съвет.И за вас-родителите,и за роднините ви ситуацията е нова и непреживявавана, така че толерантност му е майката  Peace и от двете страни и ясни правила-кой, кога и как ще помага.
Моята свекърва се беше засегнала,че не я каня...на абитуриентски бал да сме я поканили,поне  Crazy.Да,ама като навърши внукът 40 дена и й го водех всеки уикенд, та и досега  Mr. Green не е гъкнала, нито пък аз  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 457
И аз харесвам шареничко, Гена Laughing: За ваканцията ни сега  в Гърция поръчах подобно цветен бански на  hunkemoller. Ако остане време ще  го покажа по-късно. Wink
http://2.bp.blogspot.com/-1_EltQhDSQE/UcloVO5Fg7I/AAAAAAAABcg/Iw … 1600/32290361.jpg

Общи условия

Активация на акаунт