Искам да кажа ... (52)_31.08-06.09

  • 35 809
  • 606
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Лиле, и аз се зачудих. Опитах да публикувам там, но ми излезе съобщение, че темата е заключена, та си преместих поста тук. Пък сега ми излизат нови съобщения в старата тема.

# 16
  • Мнения: 10 874
Убедена съм, че преди малко видях предната тема заключена, след като информирах. Но са я отключили отново. За един час.
Тъкмо писах в модераторската тема. Peace
Чудих се минута-две дали пък не съм се смахнала съвсем, ама колкото и да връщах лентата назад, все си спомням, че беше заключена темата. newsm78

Едит: Разгада се мистерията и Мамма е оправила нещата. Hug

# 17
  • Мнения: 2 576
Момичета присъединявам се и аз към вас   bouquet

Относно лятната почивка тази година останахме с децата много доволни  Party.Един месец бяхме на планина, след това си се прибрахме на морето  Simple Smile.Та така доволни останахме и тримата. Само мъжът ми се размина без почика..

Черпя ви за имения си ден с любимите ми бонбони и питие  Sunglasses

Скрит текст:

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тонкееее, има бейлис за теб.

Добре дошла, Алекс.

# 19
  • Мнения: 2 576

Благодаря Лили  Hug

# 20
  • Мнения: 10 874
alex.viki, добре дошла и честит имен ден! baloni

Забравих да кажа, че ми върнаха детенцето преди два часа, ама не можах да му се порадвам много-много, че докато я преоблека и сменя памперса, тя взе да се унася. Миличкото ми то поспаланче и половина (следобед си спа както обикновено 3-4 часа)! Heart Eyes Joy

Дано новата седмица (пък и нов месец започва) е по-хубава и успешна както за мен и семейството ми, така и за всички вас! Hug (Нали след бурята изгрявало слънце - чакаме го Sunglasses ).

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882

Ще го покажа, Софи. Благодаря!

Преместили са постовете ни в старата тема. Confused

# 22
  • Мнения: 4 569
Жаклин, нито съм намерила работа, нито съм осмисляла.
Пускала съм доста сивита през джобса за работа в склад. От нито един не са се обадили, може би защото съм жена.

За пълнолунието четох обяснение, че Луната влияе на приливите и отливите. 70 % от човешкото тяло е вода. Ето     http://m.rozali.com/zdrave/saveti-zdrave/pulnolunieto-izpitanie-za-nervite.html

# 23
  • Мнения: 7 171

Ще го покажа, Софи. Благодаря!

Преместили са постовете ни в старата тема. Confused

А, не, аз отговорих там, но после видях, че има нова тема и пуснах и тук. За всеки случай....

# 24
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Нашата ваканция тепърва предстои. Голямата фиеста свърши  Mr. Green, пак се събраха много снимки, ще има да отсявам.

# 25
  • Мнения: 4 291
Честит празник на празнуващите!
Жаки, стискам палци да сте добре.
Касита, дано се нареди във ваша полза и да имаш спокойствие Hug

Софи, слабости имам много Laughing

# 26
  • Мнения: 14 354
Добро утро!
Благодаря ви за пожеланията!
Аз съм русата кифла от снимката, ама късокоса Simple Smile

Не съм доволна от лятната почивка тази година. Нито ми стигна, нито нищо. Но от лятото съм доволна - топло и дълго, случиха ни се хубави неща.

Жаки, дано ви изпишат днес и да се приключва  Praynig

Хубава седмица ви пожелавам!

# 27
  • Мнения: 10 547
Добро утро и успешна седмица на всички ни!
Аз пак съм ранобудна, къщата спи, от девет съм на работа и имам още час да се подмотвам с втора чаша чай.

За работата- когато човек е гладен, работи; когато не е, си седи у дома и си търси оправдания. Няма какво да се правя, казвам го на Естел.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не мога да си представя да стоя без работа. Обичам дългите почивки, но и не мога да стоя постоянно без работа.

Ох, последен ден. Днес последно ще обиколим за пердета, маса и столове и някои други подробности.

# 29
  • Мнения: 2 576
Добро утро момичета   food010

Лале в дъжда  Hug

Аз цяла нощ не можах да спя и сега съм като пърцал  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт