Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 476
  • 1 251
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази седмица ще отбележим най-българския и най-хубав празник.
Обичате ли да четете? Какво четете?

 

# 1
  • Мнения: 7 171
Първа се подреждам. Нали съм празнична в тази тема....

В момента дъщеря ми се готви за изпити, та не чета много художествена литература, защото от работа и изпитване не ми остава време. Иначе съм всеядна.

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата .  bouquet

Да споделя ,че искам да кажа ,че съм изпълнена със задоволство от свършената работа на мм . Отвореният план на кухнята е невероятен .
Голяма късметлийка съм!!


Чета всичко ,но харесвам най-вече Кинг , психарийки и приказки.

# 3
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро и от мен!

Днес моето слънце става на седем! Да ми е жива и здрава, тя ми е най- скъпото.


Честит рожден ден и на Акаша и Она
Скрит текст:
надявам се, че съм запомнила добре, че днес сте рожденнички!
! Много щастие, момичета!   bouquet

# 4
  • Мнения: 14 337
Добро утро! Мерси за новата тема   bouquet

Шаги, честита рожденичка! Да ти е жива и здрава, да расте будно и щастливо дете! Да ти носи само радост!

Честито на Она и на Акаша! Много обичани и ценени жени!

За мен тази седмица ще е вълнуваща, защото в събота е сватбата на брат ми! Малкото ми дете порасна и вече е отговорен мъж. Имам куп задачи, защото ще вземат булката от дома. Освен това в същия ресторант ще е и нашата сватба и ми е генерална репетиция. Изобщо трепети и вълнения!

Обожавам да чета! Не мърдам без книгата никъде. Всеядно съм, не обичам само фантастика.

Хубава и слънчева седмица ви пожелавам!

# 5
  • Мнения: 4 740
Благодаря за темата, Лил   bouquet

Честито на всички рожденици, най-вече на малката красавица на Шаги  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 5 940
Честито и от мен на всички рожденици  bouquet
Шаги, да ти е здраво момиченцето Hug Щуро и прекрасно детство да има.
Най-любим за четене - Кундера. Обичам и латиноамериканска литература, поезия. Не харесвам криминални романи  и фантастика донякъде.

# 7
  • Мнения: 4 199
Честито на рождениците, тази седмица отново ще са на талази, на талази. Честито и на твоето момиченце, Шаги, живо, здраво и щастливо да расте Hug

# 8
  • Мнения: 2 658
Да са здрави и честити всички рожденици!   bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 7 362
Честит рожден ден на принцесата на Шаги! Нека бъде здрав и с лекота да постига мечтите си   bouquet
Честит рожден ден на Акаша и Онна! Много усмивки   bouquet

Каката е болна и няма да ходи на ясла. Спрях я още в четвъртък защото не ми се стори особено добре. Баща и я заведе на лекар и уж беше само леко червено гърло. Даже ми дадоха бележка за яслата. Да,ама не. Започна да вдига Т, сополи, кашлици. Ужас! Днес звъннах в яслата да ги предупредя,че няма да ходи до петък. Тази седмица ще ми се види като месец Simple Smile Добре че бебето е здраво

# 10
  • Мнения: 9 487
Честито на рождениците   bouquet ех, този май месец, ех тези теленца  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро, момичета!
Шаги, много ти благодаря  Hug Възхищавам се на хора, които успяват да запомнят рождените дни. Аз съм голям заплес в това отношение. Миналата година забравих рождения ден на мама. Сетих се чак 3 дни по-късно. Не че не си говоря всеки ден по телефона с нея, но просто тотално изключих, че има и рожден ден жената  ooooh! Embarassed
Честит рожден ден на твоето прекрасно момиченце! Нека да расте умна, красива и много-много усмихната и щастлива Heart Eyes
Не ми е особено празнично днес. Въпреки че ставам на 23  Flutter Сигурно , защото след една седмица отсъствие са ми се трупнали 200 задачи със срок до вчера и трябва да ги свърша бързо-бързо.
Ей сега ще ви покажа, обаче един вчерашен рожденик, а малко по-късно и няколко римски снимки
http://prikachi.com/images/745/8120745D.jpg

http://prikachi.com/images/748/8120748A.jpg

Ей, веднъж ми излизат като линк, веднъж като снимка. Не мога да схвана как се прави и това е. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 4 569
ЧРД на момиченцето на Шаги! Пожелавам й щастливо детство и майка й да се гордее с нея!

ЧРД  на Акаша и Онна! Да се сбъднат мечтите ви, бъдете щастливи и обичани късметлийки!

Чета каквото ми е интересно. Проблем ми е недостига на време.

Едно силно слънце е напекло. Дано не вали!

# 13
  • Мнения: 15 054
Добро утро!
Честито на рождениците! Да сте здрави, щастливи, красиви, обичани и обгрижвани!
Аз обичам да чета, в различни периоди чета различни неща, не си падам само по фентъзи и разни ужасии, че са ми слаби нервите.
Онна, малкият е прекрасен! Да ви е жив и здрав!
Успешна седмица на всички!

# 14
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Отново много рожденици днес! Големите момичета, да сте здрави, щастливи и винаги влюбени!
Честит рожден ден и на момиченцето на Шаги! Да е здраво, весело и палаво!

Чета много. В момента чета "Калуня-Каля". Харесва ми, макар че има много неразбираеми за мен турцизми и архаизми.  Най-любим ми е Селинджър с неговите, всичко на всичко, три книги.
Кундера и аз харесвам.

Ооо, сега видях рожденика на Онна. Страхотен рицар е с тази дълга руса косица.

Общи условия

Активация на акаунт