Искам да кажа ... (37)_18.05-24.05

  • 43 494
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 074
Жаки, честито и на теб! Да си здрава и все така прекрасна и жизнерадостна!

# 31
  • Мнения: 24 578
Жаки, честит рожден ден и на теб Heart Eyes
Здраве за теб и хората, които обичаш и мнооого поводи за усмивки ти желая!

# 32
  • София
  • Мнения: 17 348
Честито и на теб, Жаки!  Hug

# 33
  • Мнения: 4 569
ЧРД, Жаки! Не губи духа си и бъди щастлива!

# 34
  • Мнения: 7 201
Я, имаме още една рожденичка. Simple Smile

Честит рожден ден, Жаки!
Да си жива и здрава! Да имаш дълъг път, осеян с прекрасни преживявания, прави хората край теб щастливи(както досега), самата ти бъди щастлива! Hug

# 35
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
Честит рожден ден и на теб, Жаки!
Как бързо е навлязъл в теб духът на Рим  Simple Smile. Пожелавам ти да се връщаш отново и отново на местата, които обичаш и да откриваш нови с любимите хора!

Калуня-Каля я чета по усет, не ми пречат много турцизмите. Само с "каурите" имах проблем, докато разбера, че това всъщност са гяури.

# 36
  • Мнения: 5 940
Жаки, честито  bouquet Да си здрава и вдъхновена, много пътешествия още.

# 37
  • Мнения: 11 713
Колко много рожденички.
Да сте живи и здрави, усмихнати и щастливи   Hug

Догодина може да спретнете един общ купон  Laughing

Аз де се похваля или по-точно да се оплача. Сдобихме се с куче.
Много е сладко, не знам какво. Някой го изхвърлил на центъра на село и на моите хора им дожаляло и го прибрали. Два-три дена вече е вкъщи.
Утре ще кача снимка и се надявам някой да разпознае породата  Laughing

# 38
  • Мнения: 14 654
Честит рожден ден, Акаша, Онна и Жаки! Живи и здрави и все така приятни за четене!
Тази седмица мисля да се разходя до кварталното училище и да пусна молба за предучилищна на малкия. За разлика от повечето ми приятелки, държа предучилищната да се кара в училище, а не в градината. За първи клас ще мисля вече къде да е, баткото учи в едно от най-желаните училища и малкият може да намаже от тази работа, понеже братя и сестри се приемат приоритетно, което е много правилно според мен. Но пък ако се случи хубав клас и добра учителка, може и в кварталното да остане, а да се премести след 4-ти клас.

# 39
  • Мнения: 14 362
Честит рожден ден, Жаки! Да си много здрава, обичана! Любимите ти хора да ти носят само радост и поводи за гордост!

Она, малкия е голям рицар  Heart Eyes

Много хубаво започна седмицата с приповдигнато настроение!

# 40
  • Мнения: 22 494
Честито на всички празнуващи днес!

Охх много ми е трудно първия ден след балкана...да свикна с нашия климат в равнината. От сутринта жега...и накъдето да погледнеш...равно. Пфууу генерално съм сбъркала местообитанието си...обожавам балкана. Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 23 120
Жаки, хайде и на теб честито!   bouquet И все така да си.  Heart Eyes

# 42
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 200
Ехе, колко много рожденици! На всички желая щастие и здраве!

# 43
  • Мнения: 14 654
Сесил, вие къде бяхте? По отношение на планината съм ту тъй, ту инак - понякога краката ми сами търсят стръмните пътеки, а понякога така ме мързи, че дори мисълта за преход ме уморява. Трябва да призная, че най-секси фигура имах, когато по цяло лято обикалях баирите, а и кожата веднага става свежа и сияйна, въобще има много смисъл да се планинарства, не просто за здраве и кеф.

# 44
  • Мнения: X
Еха, днес много рожденици, много телета, много нещо. Simple Smile

Да сте живи и здрави момичета! Бъдете обичани, успешни и щастливи!

Весел празник и на децата на Шаги и Онна!

Довечера метнете по едно уиски за почерпка в темата. Wink


П.П. Относно книгите- чета предимно художествена литература. Предпочитаните ми жанрове са трилъри, ужаси и криминалета. Но мога да чета и друго. Зависи от настроението ми. Има писатели обаче като Кинг, Лъвкрафт, Агата Кристи, Джеймс Ролинс, Джон Конъли и още няколко имена, които мога да чета винаги и по всяко време.

Общи условия

Активация на акаунт