Искам да кажа ... (55)

  • 43 084
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Приемат те след седми клас в ЕГ и те пращат задължително в пансион?

# 706
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 908
Да, в Пловдив беше така.

# 707
  • Мнения: X
Меко казано странно.

# 708
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 908
Чек, и на мен ми беше странно, но така беше. Е, вярно, преди доста години. И наш приятел (първото ни джипи), и моя съученичка завършиха английската в Пловдив - след приема задължително от понеделник до петък бяха там. После вече полека-лека промениха реда. Децата на моята колежка учеха френски и немски - при тях вече го нямаше това.
http://www.eg-plovdiv.com/bg/history/the-beginning.php

# 709
  • София
  • Мнения: 17 375
Ти не си ли гледала Вчера, бе, Чек  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 14 376
Добро утро!

Снощи бяхме на театър. Гледахме "Око под наем" с Асен Блатечки. Много се смях, препоръчвам!

В първи клас мама ми проверяваше домашните по писане. Понеже пишех ужасяващо грозно все ми късаше листите и ме караше да преписвам отново. Голям рев. И тетрадка по краснопис имах. И там мъка. Накрая и писна на жената и се отказа. И сега си пиша вярно и четливо, но грозно.
Като подготве не ми беше трудно, но аз бях с английски и го знаех.

Ще ми се да свършва тази седмица. Много задачки имам из дома, а все не ми остава време след работа, все нещо правим. И ми писна от това мрачно време, искам малко слънчице  Crossing Arms

Хубав ден ви пожелавам!

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.

И аз пиша грозно. Не ме питайте как пиша на дъската.
И моята майка държеше много на хубавото писане, но после нещо не можах да оформя равен почерк.
Голямото ми дете пише ужасно, едва му се разбира. Мъжът ми също пише зле, той почти печатно пише. Малката още не се е оформила, но и тя няма да е сред краснописците.
За първи клас и аз смятам, че повече е важно да се усвоят някои навици, отколкото да има нещо важно от ученето, което да заслужава помощ.

# 712
  • София
  • Мнения: 10 825
Моят син пише кошмарно. Има грозно, има по-грозно, има нечетливо, има и още няколко степени и там някъде в сините висини на върха на недостижима височина се е разположил почеркът на моя син.
Най-ужасното е, че в първи и втори клас и аз и учителката му се тръшкахме колко ужасяващо грозно пише. Сега като му погледна тетрадка от тези години (преди 2 години е, не чак толкова отдавна) се разплаквам колко хубаво е написано всичко в сравнение с настоящия му почерк  ooooh!

Днес е Големият ден за Дребосъчко - тръгва на градина. Много се вълнуваме и аз и той. Пожелайте ни безпроблемна адаптация с по-малко сълзи, моля  Hug

# 713
  • Мнения: 15 088
Добро утро!
Онна, успешна адаптация на детето. И да ти кажа, понеже ти каза, че той обича динозаври, от утре до 25-ти в Сердика мол имало някакви динозаври.

# 714
  • Мнения: X
Ти не си ли гледала Вчера, бе, Чек  Simple Smile

Е гледала съм го, но само на филм бях виждала такова нещо.  Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря, Съни! Ще ги посетим, обезателно. Явно е получил телепатични сигнали за въпросните динозаври, защото тъкмо вчера ме питаше има ли някъде динозаври да отидем да ги гледаме  Grinning

# 716
  • Мнения: 15 088
Чудесно, тези дни можете да го възнаградите за това, че вече е голямо момче Simple Smile Аз видях рекламен билборд, нямам представа какво представлява. А някой ден, ако ви се разхожда, можете да отидете до Пазарджик. Има много приятен парк и в него също са сложили динозаври, на които децата се радват.

# 717
  • Мнения: 14 376
Онна, успех на Дребосъчко! Бърза адаптация и никакви сълзи!

# 718
  • София
  • Мнения: 17 375
Ако отидете до Пазарджик, направо после свийте към Дорково да видите мамута в т.нар. Плиоценски парк Simple Smile

Успех на дребосъчко, Онна! Simple Smile

# 719
  • Мнения: 15 088
Ако отидете до Пазарджик, направо после свийте към Дорково да видите мамута в т.нар. Плиоценски парк Simple Smile

Успех на дребосъчко, Онна! Simple Smile
Бърди, срам ме е да питам, но къде е Дорково? Уж съм от Пазарджик, пък си мислех, че това е някъде след Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт