Искам да кажа ... (79)

  • 96 780
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 867
 С малко закъкнение - честито на рождениците. Светълчо бъди здрава и обичана! Елит, жив и здрав да е синът ти!

Всеки сен следя прогнозата. На телефона имам две и гледам час по час дали ще вали, сила на вятъра и т.н.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз гледам силата на вятъра, че тук хвърчат боклуци при силен вятър и много прах.

Вкарах си мисли сега. Дъщеря ми е приета в МГ, а не го очаквах. И тя иска да отиде там.

# 17
  • Мнения: 4 569
Пускай я щом го иска.  Peace
 

# 18
  • Мнения: 1 972
И аз гледам силата на вятъра, че тук хвърчат боклуци при силен вятър и много прах.

Вкарах си мисли сега. Дъщеря ми е приета в МГ, а не го очаквах. И тя иска да отиде там.

МГ в родният ми град беше и си остава най-доброто училище в града (областен град е)!

# 19
  • Мнения: 22 446
Щом иска в МГ и има възможностите да го изкара...запиши я.
Ще е кофти да е приета и да я оставиш в обикновена гимназия.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 328
Лилянa
Скрит текст:
много идилична картинка на темата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 22 036
ЕлиТ, да ти е живо и здраво детенцето и да ти е яко дупе като влезе в пубертета  Simple Smile.

Тарти, честита работа, дано си доволна и да ти харесва (моята нова не ми допата хич, макар че аз си я избрах).

Тонка, има ли кредитни брокери в БГ? Ако има бих препоръчала да ползваш. Ще ти датат обяснение за всички налични опции и не взимат пари от теб, а от банката. За правенето сам съм съгласна с теб за шпакловката, но боядисването и реденето на ламинат са лесни. Аз и една приятелка наредихме за ден и половина нейния - три спални и хол. Ако свата не се справи аз ще съм на линия догодина  Grinning. За кредита по принцип бих избрала ипотечен (тук са по-изгодни). Виж дали някоя банка не предлага такива без наказателна лихва при предсрочно плащане. Това ще ви даде накакъв вариант да оперирате с парите и да намалите лихвата, ако ви изпаднат допълнителни средства.

Лиляна, честита нова придобивка. Къща е прекрасно нещо, но апартамент се поддържа далеч по-лесно, особено когато не си постоянно там. Браво на дъщеря ти. На моят хубостник му предстоят изпити следващата седмица и много се тревожа, но каквото, такова. Да е жив и здрав.


# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито нова работа Тарталета, успех.
Лиляна защо имаш колебания?


Страхотно тържество бяха подготвили пак госпожите,
за завършването на дребния. Голям рев му дръпнахме
дружно, родители, деца и учители. После подобаващо
празнуване отнесохме до към 21ч.
Днес пак пълна програма, пак тържество-концерт, а
времето е слънчево... засега.

Гледах снимки на големия с гаджето абитуриентка, значи
идва ми да му оскубя пършивата брада дето я пуснал. Не
я харесвам тази мода с космясали лица. Много ме ядосва. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 188
Гимназиите не предлагат никаква професионална насоченост на завършващите. Алтернативи няма, освен ВУЗ. Ако не си оставаш на улицата, което е жалко.

# 24
  • Мнения: 748
За по-голямата част от професионалните гимназии важи същото.

Навремето нашите не ме подкрепиха за МГ, след което им го натяквах следващите 20 години.

# 25
  • Мнения: 10 512
Следя прогнозата за времето, някакъв навик ми стана. Благодаря за темата 😊
Сандо, много си прав за гимназиите. Гимназист в ТУ няма нищо общо с този, който е завършил техникум, много им е трудно на децата. Но пък за момиче гимназията си е точно в десетката. Макар и да е рано и аз започнах да се интересувам и за сина вече събирам информация за техникумите, проблема е че са позападнали.
Лиляна, браво на детето, щом е кандидатствала, значи го е искала.

# 26
  • Мнения: X
Когато засека прогнозата по тв я гледам. Не ме вълнува особено, така или иначе нося чадър заради изредилите се дъждовни дни. Но се събудих и грейналото слънце ме зарадва. Очертава се хубав ден. Ще го прекараме навън.

# 27
  • Мнения: 14 654
Лили, детето ти ще бъде в пети клас, нали? За периода 5-7-ми клас най-добра подготовка получават децата в математическите училища, изобщо не бих се колебала да я запиша, още повече, че иска. Моя го накарах насила да отиде на изпити и после го записах, въпреки че не искаше, но на 11 години не може сам да решава какво иска, това е положението. Сега вече разбира, че съм била права, много си харесва и училището, и класа, и учителите, точно на мястото си е.
Догодина, когато ще бъде кандидат-гимназист, вече ще му позволя сам да реши къде да се запише.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 710
Добро утро.
честито на всички имали повод Светълчо и ЕлиТ bouquet
Да следя имам две приложения за прогнозата даже  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 14 312
Добро утро!

Тарталета, честита нова работа! Да е доходоносна и спокойна!

Лиляна, браво на детето!

Прогнозата на времето следя само за някое важно събитие. В момента следя за сватбата на моята приятелка и прогнозата с всеки ден се скапва все повече  ooooh! Иначе ежедневно не я гледам и все си ходя неадекватно облечена...

Днес е слънчевко и ще се отдадем на скитане.

Общи условия

Активация на акаунт