Искам да кажа ... (79)

  • 96 781
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 785
Лиляна, колкото и да съм се отказала от българското черноморие, не мога да не кажа, че това е хубава покупка - ако мога цяло лято бих изкарала на морето, обичам го, а това са най-хубавите ми лета, от май до октомври  Crazy Ама няма вече.

Пък, ако ви разказвам какво сънувах снощи, определено ще кажете, че мозъкът ми е бил желе  Mr. Green
Скрит текст:
Сънувам, че сме в някакъв курорт на среща на бг-мамма, в някакви бунгала. И моето бунгало до това на Янтра (ами сори, ти ми беше най-близо, та беше и най-деен участник в съня  hahaha), в началото си мислех "Ох, няма да се наспя, тя е с три деца"  Crazy, обаче после като започна едно запиване по терасите, пък тя децата ги пращаше да обикалят по "курорта", та се присъединиха Тони и Гена, другите не ги помня поименно, извинете, и така няколко дни. И идва време да си тръгваме, но ние решаваме да останем още два дни нашата компания и аз предлагам да извикаме мъжете си, при което Янтра ми казва: " Да, аз моя ще го извикам да вземе децата, а ти твоя за какво?!", а аз: "Ами да сме заедно малко...", Янтра: "Много си проста честно!!!"  hahaha И мина някаква съфорумка на тръгване, която заяви на цялата ни пиянска компанийка "Каквито сте гаднярки във форума, същите сте и на живо!".  Crossing Arms
Добре съм иначе  Mr. Green И добре спах, даже и тренирах преди това и половин бира изпих, в чест на Италия. Пък след 30 мин. срещата ми продължава и утре също, аз после искам да ме пратят на Наречен за нервите ми, днес се надявам да се приключи бързо обаче, не мисля, че ще е вчерашния ужас  Stop

# 736
  • Мнения: 22 036
Аз не видях снимките, но Примотско не е голям град и всичко е близко. Много щастие и повече време за ползване Simple Smile

Тони, много ти се радвам като се кефиш на пътуване, че те знам каква паника си по споделеното тук  Hug

Скрит текст:
Аз съм спала вързана в палатка на Джендема, но сега и да ме убиеш не бих го направила Simple Smile.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Сънувам, че сме в някакъв курорт на среща на бг-мамма, в някакви бунгала. И моето бунгало до това на Янтра (ами сори, ти ми беше най-близо, та беше и най-деен участник в съня  hahaha), в началото си мислех "Ох, няма да се наспя, тя е с три деца"  Crazy, обаче после като започна едно запиване по терасите, пък тя децата ги пращаше да обикалят по "курорта", та се присъединиха Тони и Гена, другите не ги помня поименно, извинете, и така няколко дни. И идва време да си тръгваме, но ние решаваме да останем още два дни нашата компания и аз предлагам да извикаме мъжете си, при което Янтра ми казва: " Да, аз моя ще го извикам да вземе децата, а ти твоя за какво?!", а аз: "Ами да сме заедно малко...", Янтра: "Много си проста честно!!!"  hahaha И мина някаква съфорумка на тръгване, която заяви на цялата ни пиянска компанийка "Каквито сте гаднярки във форума, същите сте и на живо!".  Crossing Arms
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Възможно е Simple Smile

# 738
  • Мнения: X
Мър,  Joy ухили ме широко. Това се казва сън.

Аз днес съм недоспала и съответно ми беше малко кисело сутринта. Заспах късно и станах рано...след малко ще си направя второ кафе.

# 739
  • София
  • Мнения: 17 300
"Каквито сте гаднярки във форума, същите сте и на живо!".  Crossing Arms

Ей т'ва е истината  Joy Joy Joy

# 740
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Руми, Албена е всичко друго, но не и презастроена. Това е един от малкото курорти, да не кажа единственият, който архитектурно почти не е пипнат от 20-30 години. Както си го помня от едно време, така си е и сега. Само реновации правят и слагат по- шукаритетни имена,завършващизавършващи на бийч и маре Simple Smile Иначе атмосферата там си е направо соц, цените са като на Малдивите, а туристите са на средна възраст 79  Mr. Green Но аз си го обичам, плажът е разкошен, много чисто и много плитко, идеално за деца. Тонка, в кой хотел сте?

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Искам да измрънкам аз ( знам,че има тема специално за това, ама аз искам при вас  Crossing Arms).
Боли ме кракът от вчерашното разтягане, мажа го, ама едвам си сядам на дупето  Tired. А ще си карам колата на сервиз и на връщане ще опъвам баира пеша  Tired,че мъж ми е другаде.Уж е близо-ама ни е за такси,ни за пеша  Crossing Arms.
Самоувереният ми син има резултат от изпита-незадоволителен-малко над 5.Хем му набивам канчето, хем пък се опитвам да не му скърша мерака да се напъне още малко за следващия. Ама-каквото -такова.
Обичам къщите по морето,но да не ги поддържам аз  Whistling. Нашата я обгрижват мама и тате  Heart Eyes. Ние само я ползваме  Laughing.
И се колебая дали да вземаме домашната любимка с нас на морето ,или да я остваим на тукашната й баба  newsm78.Но пък двуседмично гостуване ми се струва доста.Ще ни липсва и ще я мисля,та най-вероятно ще си я натоваря с нас в колата  Heart Eyes.И друг път сме си я вземали, обича да е с нас, лежи си в чантата и не гъква 6 часа  bowuu.
Мър, сега прочетох съня  Joy. Голяма сладурана си  Hug.Нали знаеш,че разказан сън преди 12 ч., е сбъднат сън  Whistling

Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 10:30 от GeNa

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Само че сте в ГРЕШКА! За форумен запой Янтра НИКОГА няма да помъкне целия зверилник! Ще го остави на мъжа си!

# 743
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Руми, точно Албена не е презастроена и затова я харесвам аз. Там не строят нищо на ново място. Събарят нещо старо, вдигат новото, като дойде сезонът, покриват строежа с един изрисувани гъсти мрежи, да не дразни окото и на следващото лято като отидеш - хотелът вече посреща гости. Аз ходя на Албена от 1990 г., имаме вила наблизо, та ми е много познат този курорт. Плажът и комплексът са хубави и спокойни, но как е обслужването не мога да кажа, много бегли са ми впечаленията - само от ресторантите. Ние с мъжа ми си ходим на плаж на Албена, а децата ни, големите, ходят по дивите плажове на север, а тези, с малките деца - на Албена. То си е семеен курорт, спокоен и тих в сравнение с южните. Миналата година сезонът беше много слаб и плажовете бяха рехави, даже пусти. Но ние ходим сутрин към 8.00 и си тръгваме към 10.30-11.00. Особено, когато сме с деца, тогава много внимаваме. А вечер ходим към 18.00-19.00 да поплуваме, тогава е чудно - водата топла, хора почти няма.
Ох, вече много ми се ходи там, ама имам тук проблеми с майка, да видим как ще се разрешат. Трудна работа...

Сега виждам, че и Марипоза е писала същото за Албена. Hug

# 744
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тонка, не е на първа линия, но и не е далече - 7-8 минути пеш до северния плаж. Иначе е почти на главната улица, но не е на самата нея, а в тиха перпендикулярна. Срещу нас има Лунапарк, училище и общината, надявам се да не е много шумно.

След малко пускам новата тема.

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Само че сте в ГРЕШКА! За форумен запой Янтра НИКОГА няма да помъкне целия зверилник! Ще го остави на мъжа си!
Ей туй си е приказка на място  Laughing

# 746
  • София
  • Мнения: 4 328
Мъ℘♥Мяɣ Laughing
ей сега вече се събудих окончателно.

# 747
  • Мнения: 4 785
"Каквито сте гаднярки във форума, същите сте и на живо!".  Crossing Arms
Ей т'ва е истината  Joy Joy Joy
Ти ли беше?  Mr. Green Гена, то изобщо не беше лошо, да се сбъдне, няма проблем  Laughing А и Янтра, вярно беше ги помъкнала, но нали ти казах, че ги прати на обиколка на "курорта" и аз така и не ги видях повече  hahaha
И ще взема да се оплача, за историческата среща пак сме същите участници, защото някой е предприел инициатива да покани всички (а не трябваше), сега освен да ме чакат 6 часа нови глупости, аман вече, а ме чакат някакви неща, които не знам как ще ги договоря, значи има моменти дето много ми писва. Добре, че са само моменти, но нещо се изнервих много.

# 748
# 749
  • София
  • Мнения: 17 300
"Каквито сте гаднярки във форума, същите сте и на живо!".  Crossing Arms
Ей т'ва е истината  Joy Joy Joy
Ти ли беше?  Mr. Green

Сакън, не, аз съм от гаднярките  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт