Искам да кажа ... (86)

  • 66 701
  • 749
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като сте рекли розе - розе да е.
Пиете ли вино през лятото - какво? А зимата?

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 2 780
През лятото абсент пием. Зимно време - червено вино.

# 2
  • Мнения: 6 703
Добро утро Grinning
Пием целогодишно вино, лятото бяло-траминер, мускат или друго, а зимата от червените.Уважаваме и биричката Grinning

# 3
  • Мнения: 761
Добро утро, зимата червено целогодишно бира.

# 4
  • Мнения: 15 021
Добро утро!
Единственият алкохол, който мога да пия, е бялото вино. Рядко пия и то по една чаша. Розе също пия понякога, но не е моят алкохол. Червено никак не понасям, какво и твърд алкохол.

# 5
  • Мнения: 6 301
През лятото розе, през зимата всякакви червени - мерло, мавруд, каберне....

# 6
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Лято, зиме-само бяло сухо с мноого лед.
Днес ме разсъниха рано-рано-в ДГ на синчето ми се стовари на крака Цецо Елвиса с небивал устрем.

# 7
  • Мнения: 4 199
Добро утро! Откакто ви чета тук, реших и аз да си взема едно розе - ами, не си падам особено по виното и това е. Виж, бира (за ужас за режима, който опитвам да спазвам) и тези, летните сайдери обичам, също и мохито. Твърд алкохол близвам само за наздравица. Замислих се, досега не съм опитвала мастика, узо и производни newsm78

# 8
  • Мнения: 5 363
Вино пия изключително рядко. Само бяло или сангрия. Сезонът няма значение.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Целогодишно червено, студено вино, за ужас на разбирачите.
Лятоска +розе и коктейли. Рядко твърд алкохол и бира.

# 10
  • Мнения: 39 309
Добро утро!
Има ли трезвеници от вчера вечерта?
И ние у дома сме на вино целогодишно. ММ харесва червеното, а аз и розе и бяло.
Яна, аз ще чакам и за разрез на това бижу! bouquet

Пособия за училище вече почти не взимам. Имат си ножици, моливи, гумички, линии от миналите години.
Получиха за подарък от чужбина раници,а и те си имаха миналогодишни. Каката изкара с една раница 4 години(преди това беше на племенницата 1 или 2 години). Миналата година си хареса на същата марка раница за по- голямо дете. Казах й че ще и е до 7-8 клас. Сега има общо 3 бр. Една е ELLE(чисто нова купена за 5 лв. от магазин за дрехи втора употреба) която раница я има във филма Революция Z, и за това е много харесвана. Синът ми ще е 2 клас. 2 години предучилищна и първи клас изкара с една раница. Още е здрава, но ще бъде малка за учебниците тази година. Сдоби се с тази и вече няма търпение да отиде на училище и да я разходи.
https://www.amazon.co.uk/Creeper-THG-71758-C-Minecraft-Adjustabl … eywords=minecraft

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Леле... mariat, ако моите дребните я видят тази
раница на Майнкрафт , ще изпаднат в тиха лудост.
От амазон ли я поръча?

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Добро утро!
Приемате ли нови попълнения в редиците, хохохохо?

 Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 2 135
Лятото пия узо понякога. Бира редовно. ММ вино повече трупа отколкото пие. Постоянно има налични поне 30 бутилки вино. А другия алкохол му е огромни количества. Имаме бял и черен ром, мине се през Куантро, коняци, узо и се свърши с безброй бутилки уиски. Добре че не се разваля.
За първия учебен ден няма какво да се подготвяме. Има си раница от миналата година.

# 14
  • Мнения: 532
Тук ли е темата да се оплакваме?
Отдавна не се бях качвала на автобус, но моторът ми сдаде багажа и днеска си поразбих малко камъните в бъбреците, поне имаше климатик.

Както и да е, това което ме изненада беше дамата нейде из трийсетте години, с много къса поличка и прилично пухкави баджаци, които обаче не бяха достатъчно тлъстички, защото видях, че е без долни гащи. И не си кръстоса краката през цялото време.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт