Искам да кажа ... (86)

  • 66 702
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 526
Лятото пием бяло траминер, мускат, шардоне - в тази последователност, зимата мавруд и домашно червено вино, което пак е мавруд, розе мъжът ми не харесва и затова не купуваме често, бира много обичам, а кола и пепси - мъжът ми и синът ми са като Янтра, докато не свърши, не се оставят, имам чувството, че има нещо пристрастяващо в тези напитки, между другото и в бирата.

Детето както ви се похвалих го заредих преди 2 седмици. Сега ограничавам храната, да не му умалеят дрехите (шегувам се Laughing) Раницата ни е запазена като нова е, супер сполучлива излезе на Габол взехме миналата година. Тетрадки, моливи и другите пособия избираме заедно от Метро, защото той иска да са с определени герои и затова. Нямам притеснения за тази учебна година - готови сме, даже и курсовете съм предплатила, само дето не ми се започва това училище и цялата истерия  Sick

Жаклин, големи сте бонбони, и да ти кажа, стига си се правила на "възрастен кроасан"  Naughty Много си си приличате с Мими, даже първоначално ми беше трудно да ви различа, а малкото кроасанче е разкошно с тази муцка Simple Smile

Яна, рецепта може ли на белия крем, аз това с желатина го мога  Laughing

# 46
  • Мнения: 3 609
Жаки, направо сте прекрасни!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз пък да ви кажа нещо, което ужасно много ме ядоса:

Скрит текст:
Имам един колега от предната работа, с който бяхме в доста добри отношения, разбирахме се, помагала съм му много, понеже не знае анлийски и на края на годината на ревютата съм му ги писала аз, както и да е. Имах добро отношение към него, една лоша дума не съм му казала. Обаче тоя мунчо, седнал да разправя как аз имам проблеми с алкохола..  ooooh! Недоумявам от къде е достигнал до това прозрение. Виждал ме е да пия един единствен път, на едно фирмено Коледно събиране, наистина пийнах повече, но беше петък, след една много тежка седмица, цял ден нямах време да ям, тичане насам натам и вечерта ни посрещнаха в ресторанта с шампанско и аз малко се позавъртях. Това е, но тогава всички бяха пийнали, беше весело. Останалите си наблюдения прави на база снимки във фейсбук, като тези, които показах, те са 2-3. И решил човека, че не просто обичам розе и вино, и пия по чаша -две, а че съм алкохоличка! Достигна това до мен, ама не му обърнах внимание, вече не работя там. Но сега от Созопол имах снимка с приятелка, как тя ми дава наздраве. Бяхме на ресторант, един възрастен господин от компанията поръча вино, една бутилка за всички колкото за наздравицата. И този мунчо отдолу, пред всичките ми приятели написал " Много често си с чашката в ръка, тя ли ти е най-добър приятел?" Побеснях. Отговорих му, че не, благодаря, имам много други приятели и докато имам повод за наздравица с чаша-две вино с тях, предпочитам никой да не ми ги брои. Моя близка приятелка работи с него, като тя е на доста високо ниво във фирмата, привикала го е да го пита какви са тези глупости, при което този ме блокира. Няма драма, теглих му една на ум. Но сагата продължава. Вчера ходил пак да разправя на приятелката ми, че аз имам проблем и как вместо да се лекувам  Shocked аз обвинявам него. Демек бягам от проблема си. Потресена съм, как е възможно да има толкова прости хора? И с някаква абсолютна категоричност ходи да разпорстранява лъжи.. Чудя се дали да го навра където му е мястото или да го оставя да си мижитурка...  #2gunfire  

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 711
Захир - голяма си шматка, не се обяснявай НИКОГА. Нападни го!

# 48
  • Мнения: 4 785
Laughing Мър, каква ти е роклята, покажи!
Мая я нямам снимана или не се сещам къде, нищо де, имам време да помисля.

# 49
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Захир, ето затова никога няма да имам фб. 'Приятели' и доброжелатели да ми дават наклон, няма нужда. Игнорирай по-добре.

# 50
  • Мнения: 10 526
Зарих, блокирай го и ти, защо си почнала да му се обясняваш?
А това вмешателство направо на заключенията на Сандоканчев ми приличат и все пак неговите ги приемах като несполучлив опит за майтап. Не допусках, че хората може да са толкова крайни.
Ако продължава да те "разнася" пред познати, направи среща и му кажи, че ще подадеш оплакване срещу него белким се стресне, аман от неблагодарен и злоблив народ.
Аз ви споделих, как също бях супер разочарована заради фейса и позната...

# 51
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
А, ползвам си активно ФБ. Всичко е въпрос на настройки и на подбор на контактите. Такива - като "приятелят" на Захир - с фейс или без, винаги ще говорят.

blackcat6, по-късно ще напиша рецептата за белия крем. Но и той е с желатин.

# 52
  • Мнения: 10 526
Благодаря, Яна  Hug
Във фейса аз тогава седнах и ограничих. Вече не вижда нищо повече от профилната ми снимка и снимката на корицата... толкоз й е достатъчно, като се оказа че ме следи във виртуалното пространство Naughty

# 53
  • Мнения: 3 609
Той ме е блокирал така или иначе. Добро момче изглеждаше, не съм очаквала такова нещо. Във фейса приемам само хора, които познавам лично. Просто съм изумена. Не съм му се обяснявала, само написах коментар отдолу, защото бях в шок, после той ме блокира, но продължава да разнася, та се чудя да му драсна ли един смс да се спре, защото и аз и мъжа ми така лееееко се нервираме.

blackcat6, каква е тая драма. Аз съм я пропуснала  newsm78

# 54
  • Мнения: 6 301
Жаки, много сте хубави! Малката Жаки и тя муцка прави  Laughing
Ох, Яна, ако знаеш как обожавам чийзкейкове, твоят изглежда разкошен .

# 55
  • Мнения: 4 785
Сега видях за "приятеля" на Захир, супер зле са някои хора, но няма как да се абстрахираш от подобни индивиди напълно.

# 56
  • Мнения: 11 690
Захер, не се занимавай, няма смисъл  Peace
Малки сте още, ще се научите. Янтра е права, в такива случаи обяснения не се пишат/дават  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 4 328
мъжа ми ме нарича "виненото чудовище".
обожавам всякакво вино по всяко време на денонощието, упс годината Grinning
никакъв друг алкохол не мога да пия.

Захир, пиши му едно "Наздраве!" на този хубостник Wink

# 58
  • Мнения: 39 414
Захир, майн@та му! Иначе и на мен би ме заболяло и бих почнала да се обяснавам. Добре, че Янтра ни даде правилната насока в действията. Аз фейс нямам. Обаче влизам в този на ММ и има няколко прителки, с които си коментираме. По едно време ММ се оправдаваше, че не той търси и коментира рецепти.

Жаки, бая гледах докато разбера коя е най- голямата сестра от трите. Залагам, че си в средата- единствено по по- тънките вежди! Слагай маски на косата, дано скоро да израсте!

Мър, и моя ми е правил такива комплименти. Thinking Иде ми да си сложа главата в торбата и да си се фръцна с лелченската рокля, ама .....аз все пак съм още момиче. Та на обратно и веднага сменям концепцията. Имам една рокля с много волани, с ресни, с панделка на гърба. Била много "суинг". А е нова, италианска. Сега имам една розова. Пак не обличана. Ей, тук пък децата ме взеха на майтап. Много розово, много като за малко момиченце....Сега е на шивач за корекция. Все още имам надежди да ми се оправи деколтето и да се накипра с нея на сватбата.
Виж ти, добър съвет си дала. Наздраве!

# 59
  • Мнения: 1 207
Вино мога да изпия не повече от половин чаша, изобщо не ми се отваря глътка. Бирата по ми върви, но мога да изпия макс чаша, рядко цяла бира. Обаче пък харесвам твърд алкохол. По един пръст вечер бренди да речем ми идва екстра. Ама много бързо ме хваща. Едно малко (твърд алкохол) или една бира и ми се е замотала главата.

Тук учебната година почва в началото на септември. Нищо не съм подготвила още. Трябва да му поръчам учебниците тия дни. Трябва и гардероба да му прегледам. Миналата година кара с униформите от предишната, тази определено ще трябва да купувам нови.

Оня ден намерих чисто нова раница вкъщи. Никакъв спомен нямам кога съм я купувала и защо е била складирана.

Захир, аз също не бих се занимавала изобщо. Все ми е тоя кой какво говори, ако ще и несправедливо да е. Аз нали си знам как седят нещата. Не така щяха да реагирам обаче преди 7-8-10 г.

И аз бая се загледах в снимката на Жаки, докато разбера кой кой е.

Общи условия

Активация на акаунт