Искам да кажа ... (91)

  • 70 274
  • 756
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може и да съм ви питала вече, но си мисля вече за вино. Та - какво вино пиете и какъв сорт? И защо точно такова - защото е леко, защото е сладко, защото е сухо, защото е силно или още защо?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 5 358
Благодаря за новата тема!
Алкохол не пия почти, вино - изобщо.

# 2
  • Мнения: 12 473
Розе най-често. Имам си любими частни изби.
Бяло - основно лятото.

# 3
  • Мнения: 39 238
Лятото пия розе или бяло.
Иначе зимата пия от червеното вино на комшията. Mr. Green Много хубаво му се получава. Мавруд е.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Гледам нашите срещу Франция. Футболистът заспа. То е ясно, че нашият отбор не може да се опре на Франция.
Не съм на вино, на уиски съм  Crazy
Виното го пия червено, тежко, дето една чаша ти е достатъчна.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Не пия алкохол Simple Smile

# 6
  • Мнения: 11 003
Обичам червено вино. Понякога през лятото опитвам и бяло за разнообразие.

# 7
  • Мнения: 4 199
Интересно съвпадение - много рядко пия вино, но заради режима и че днес е петък, пия бяло, сухо. Ами, не ми върви. Обичам бира, а лятото го свързвам с коктейл мохито с много лед и джоджен, който обожавам да дъвча.

# 8
  • Мнения: 22 414
Почитател съм на червеното вино.
Пия мерло и каберне. Обичам тежки и наситени вина.

Дъщерята в.19ч.като равна че я боли глава и и се гади...накрая повърна и всичко си дойде по местата.
Добре че не е вирус, тъкмо даваха че е с температура и повръщане по 2-3дни.

# 9
  • Мнения: 1 972
Зимата пия червено вино, лятото бяло и джин с тоник. Други алкохолни напитки не близвам. Уиски и узо пък са ми най-гадните питиета.
Сесил, до къде я докара с режима? Аз продължавам но минуси в теглото нямам. Може би на обиколки малко.....

# 10
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Не пия  - ни вино, ни бира, ни други "твърди" алкохоли. Иначе у дома правим и вино, и ракия.

# 11
  • Мнения: 10 489
Пия си всяка вечер по чашка за разпускане 😜. Зимата червено, лятото бяло най-често траминер, розе или бира, друг алкохол не близвам. Червеното ни го доставя един приятел на мъжа ми от частна изба, но червеното ни е вървежно до януари някъде. Най-най обичам бира, но гледам да се ограничавам.

# 12
  • Мнения: 4 199
Всъщност, излъгах, че не ми се е услаждало вино. Преди около месец посетихме Мелник и по случайност се озовахме пред една винарна на човек, с прозвище Шестака. Предложи ни младо, червено вино. Е, прекрасно беше, препоръчвам!

# 13
  • Мнения: 9 567
Не пия вино, хем брат ми си прави домашно и все ми предлага, не е моето питие. По някакъв повод най-много половин чаша, ама не ми е вкусно. Но аз като цяло от години вече не пия никакъв алкохол, нищо че редовно някой ми подарява ракия или вино. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 972
Всъщност, излъгах, че не ми се е услаждало вино. Преди около месец посетихме Мелник и по случайност се озовахме пред една винарна на човек, с прозвище Шестака. Предложи ни младо, червено вино. Е, прекрасно беше, препоръчвам!

Джули, не съм изненадана Wink Мелнишкото вино винаги е добро  Party Винаги зареждам килера като минем от там Wink Последните години, зимата не се прибираме и ми липсва тази атмосфера..... и НГ сме посрещали в Мелник.
Аз се зачудих защо Гена си зазимява джакузито??? Ние го ползваме основно зимата. Като е топло си ходим на плажа...

Общи условия

Активация на акаунт