Искам да кажа ... (94)

  • 50 784
  • 769
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако имате една вечер свободна през зимата, какво бихте предпочели, да си останете в къщи с приятна компания, хубаво вино и топлинка от камината или да излезете някъде на шумно място?


Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
На някой бар по мой вкус. Не пропускам шанс. Иначе, вкъщи редовно ни е приятно и задушевно с винце. Crazy

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Зависи от настроението ми.

# 3
  • Мнения: 5 363
Благодаря за новата тема. Аз съм домошарка и предпочитам домашния уют. На дискотека съм ходила сумарно 10 пъти в живота ми, може и по-малко, не ми понасят.

# 4
  • Мнения: 10 874
Не пия вино, но все пак бих си останала вкъщи. Никак не обичам шумни места.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  bouquet

Бих си останала в къщи. Рядко съм в настроение за шумни места, но когато съм, нямам проблеми и с двата варианта.

# 6
  • Мнения: 22 427
Шумно място не точно. Но в къщи съм всяка вечер, а зимата рядко излизам по заведения. Така че ще го предпочета за разнообразие.

# 7
  • Мнения: 9 570
Зависи в какво настроение съм. В студено време ми е по-уютно вкъщи на топличко, остарях вече... Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Със сигурност не на шумно място, вече не. Но не и вкъщи. Хубав ресторант е моят избор Peace Хубава храна, добро вино и да можем да си чуем приказката ми е мярката за хубаво изкарване на този етап от живота ми Simple Smile

Умирам да си легна. Чакам една смрадлика да поизстине, че тоя гаден вирус ме удари и във венците, много се подуха и ме болят, правя си терапията с нея и се гътам Tired Утре ще работят без мен май Tired Ей, много мразя да съм болна!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Някъде навън, но да не е  на шумно. И без това главата ми гърми Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 328
и двете, Лили, и двете Simple Smile
ето как се получава много пъти.
решавам, че ще си остана вкъщи с приятна компания, хубаво вино, вечеря...
и всичко би си останало така до поемането на пътя към съня.
докато някой не подпали късия ми фитил за продължение на партито извън дома.
музиката не ми е шум, зарежда ме. тя е част от живота ми /не се занимавам с музика/.

# 11
  • Мнения: 12 979
Добро утро, пак се излюпих в 5.30 Crazy

По темата, в къщи оставам, твърдо. Шумни места не понасям, последно бях на бар миналата година.
Ако илизам съм по схемата на Белинда, ресторант с вкусна храна и сладка раздумка с приятели.

# 12
  • Мнения: 14 299
Добро утро!

По принцип обичаме да излизаме, но аз вече предпочитам варианта приятен ресторант с хубава храна. Често се случва да излезем и аз след ресторанта да зарежа компанията да ходи на дискотека, а аз да се прибера да спя. Алкохол спрях да пия, не знам защо - не ми е вкусен. Или си стигнах максимума, защото през младежките си години добре си пийвах  Laughing На бар обичам да ходя, ама трябва да съм си починала  Mr. Green Абсурд да се закарам на шумно място след дълга работна седмица. За съжаление в нашия град няма и заведения по вкуса ми вече, само един пиано бар. Искам хубава музика и качествен алкохол (ако ми се припие случайно), а не хлапетии да ми ходят в краката и да се моля да пуснат Криско, защото са ми издънили ушите с мазна чалга  Laughing, а на сутринта да се събудя с тежък махмурлук от две фалшиви уискита (реална случка от последното ми ходене на дискотека). Та така, май и аз остарявам, защото преди години не ми пречеше Simple Smile

# 13
  • Мнения: 761
Добро утро, благодаря за темата, предпочитам у дома, на заведение и то шумно не обичам. Предпочитам тихо и кротко. Заминавам командировка в Банско, последната за тази година.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 485
Добро утро! С тази смяна на времето лягам в 9, ставам в 5, ужас. Трябваше да имам и ранен ангажимент, та съвсем нямаше за кога да се излажавам. Ангажиментът обаче отпадна, що да не.

Иначе по темата, и аз обичам да си стоя на раздумка вкъщи или в приятен ресторант. Ходенето по шумни места никога не ме е привличало. Да не говорим, че съм от ранно заспиващите, та нямам и сили да дочакам час за такова място.

Хубав ден пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт