Искам да кажа ... (92)

  • 58 984
  • 802
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Стана дума за спортни обувки.
Аз много обичам удобни обувки и с удоволствие си пазарувам маратонки. Ако можеше и на работа да ходя с тях ...
Обичате ли маратонки и от кой тип си избирате - равни, класически, шарени, други?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 9 571
Обичам всякакви спортни обувки, за работа и ежедневие купувам кожени, иначе за разходка и спорт слагам всякакви шарении и модели. Laughing Даже сега ме е яд, че е вече студено и ще трябва да слагам ботуши и кубинки.

# 2
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Маратонки не си купувам, но кецове имам задължително по 2-3 оборотни чифта.

# 3
  • Мнения: 1 207
Много харесвам този тип Адидас, показани от Тонка и пролетта дори се бях засилила да си купувам (обичам съчетание на спортни обувки с елегантно палто, а Ададас-а са идеални за целта), но като ги видях на живо изобщо не ми харесаха. Много широки и груби ми седят отпред. Но тийновете наистина много ги носят.

Имам няколко чифта маратонки и няколко чифта кецове и искам още, обаче вече ми е съвестно да купувам, при положение, че реално нямам нужда, купувам ги заради различния дизайн.

# 4
  • Мнения: 4 199
Имам само един чифт маратонки, които не приличат особено на такива и няколко чифта кецове, удобна работа и вървят с почти всичко.

# 5
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Естествено, че купувам. Как без маратонки. Ходя спортно, така че са ми идеални. За мен Адидас не са удобни. Установила съм, че моделите на Найк са ми по-удобни и отговарят точно на крака ми. И гуменки/кецове купувам - тази пролет се снабдих с едни шарени, на цветя.

При нас мина кастинга за статисти за "Игра на тронове". Сега вече селцето е окупирано от снимачните екипи, вестникът всеки ден публикува снимки от площадката.

# 6
  • Мнения: 14 301
Мерси за новата тема!

Маратонки не нося. Имам един чифт на 100 години, сигурно струваше 20 лв. Обувам го ако тичам на пътеката (т.е никога  Laughing) и до магазина, ако е студено.
Тази година за първи път си купих кецове, на цветя, много са симпатични.
Иначе нося балерини и шарени обувки от плат (не знам как се казват).
Мъжът ми ме компенсира. Има маратонки за зала, за изкуствена трева, за истинска трева, за ходене на работа и кожени... По няколко чифта. И ги къса много, защото рита с тях. И носи 46 номер... Не питайте как се намират в нашия град обувки, които да отговарят на всички технически изисквания, да са красиви и да му стават... Почнах да му поръчвам онлайн, защото ми писна да изпадаме в нервна криза и двамата като тръгнем да търсим. Случвало се е половин час преди мач да вършеем в мола, щото подметките на стоте чифта, които има не са подходящи или най-любимите току що са се скъсали... Laughing

# 7
  • Мнения: 10 500
В момента имам само един чифт маратонки Найк са ми, спортни като ходим по горите си ги слагам. Меки са, удобни, но не мога да нося маратонки - спъвам се с тях. Имам кецки и тях много си ги обичам. На детето съм взела в зависимост от екипите, които има, надявам се да са му удобни, мъжът ми и той има няколко чифта, но не ходи с тях на работа. Излъгах го за едни кецове Конверс и не са му удобни - опита 2-3 пъти и се отказа. Пазя ги де и не съм ги дала на никой в случай, че размисли.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Едва ви изчетох в старата тема.

Лиляна  bouquet за новата.

Маратонки имам и нося, много избирам тези
с които тичам. Останалите гледам да са ми
по-файски и накипрени Flutter  Харесала съм
Nike Cortez нищо, че приличат на земелки, ей ги
Скрит текст:
Точно за носене с палто ги мисля, както Флорче,
спомена. 

# 9
  • София
  • Мнения: 23 093
Ненавиждам маратонки. Това не пречи обаче да имам 4 чифта. Нося ги няколко пъти годишно, например в Родопите или на разходка из Витоша.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
При нас мина кастинга за статисти за "Игра на тронове". Сега вече селцето е окупирано от снимачните екипи, вестникът всеки ден публикува снимки от площадката.
Еха, направо завидях. Ходи ли да гледаш/снимаш?

# 11
  • Мнения: 14 301
Янче, ако видиш Никола Валдау, вържи го, ида  Mr. Green

# 12
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Не. Не съм гледала сериала. Иначе там, където снимат, съм била. То е една църква върху скала в морето, до която води дълга пътека със стъпала. В даден момент изглежда точно като китайската стена. Ползват тази скала за декор, както и залива там. Правила съм снимки, даже съм пускала някои в Покажи се преди време.

Алечка, да го вържа, ама като не го знам кой е  Embarassed.

# 13
  • Мнения: 9 571
Янче, най-добре като видиш хубав мъж и връзвай, като се посъберат ние ще дойдем Joy

# 14
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
А-ха, чакам... още от миналата година.  Когато стягахме сватбата Joy Joy Joy

Вие кажете кога идвате, ще събера мъже, избор има.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт