Искам да кажа ... (94)

  • 50 794
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 609
Стреснах се и чекирах билетите, за да видя на кое летище кацаме, понеже на тъпия Уиз сайт никаде не пише, и се оказа, че е  Valencia Manises. Това летище е на 8км. западно от града, 25 мин с метрото.
5 евро е билета, а автобус 2, 5 евро.
Но за всеки случай ще пиша в темата на Уиз, да не стане проблем.

# 46
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Белинда, пробвай за хремата прясното мляко със смокините. Аз само веднъж го направих и от вчера не съм ползвала кърпички. Имам съвсеееем леко нещо останало. Снощи мислех да направя втора доза, но понеже си дишам нормално, се отказах. Може да правиш през три часа илача.

Айала, браво за майката ти! Ей това се казва хубава новина.
По отношение на въпроса на темата съм като теб - на първо място бих предпочела планина с камина и компания, а иначе вечеря с приятели ми е любимо преживяване и няма значение къде.
Но на млади години обичах шумните места с музика и танци. Хубавото е, че тогава нямаше опасност от чалга.

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
Светалчо, аз по принцип от млечни още повече започвам да отделям слуз, та когато съм с хрема и кашлица, избягвам. Ама да взема да пробвам пък, току виж...На обед ще ходя до личната, че е втора смяна и ще видя тука в квартала дали мога да намеря сушени смокини Rolling Eyes

# 48
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Бременна и болна - любимото ми! За хрема ми помага само на дядо ми домашната ракия  Laughing 2 тампона в носа и 2 в ушите. Направо ми загрява цялата глава и имам чувството, че ще ми изтече мозъка през носа. Но после спира. От раз!

Захир, трябваше първо в темата на Уиз да питаш и да не се набутваш за чек-ина.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Захир, Уиз кацат близо до Валенсия, точно както си видяла. И аз като теб подготвям маршрута до най-малките подробности, за да избегнем възможно лутане и чудене. Във Валенсия съм била за ден и то почти целият замина в Океанографския комплекс. Много искам да съм там в периода 9-15 март, имат страхотен празник по това време, но все не става. Бях сигурна, че 2017 ще съм там, но точно тогава ми е терминът, та пак се разминах, ама здраве да е.

Айала, радвам се за майка ти, а и за теб!Само такива новини да се чуват.

# 50
  • Мнения: 4 785
Със сигурност не на шумно място, вече не. Но не и вкъщи. Хубав ресторант е моят избор Peace Хубава храна, добро вино и да можем да си чуем приказката ми е мярката за хубаво изкарване на този етап от живота ми Simple Smile
Точно това ми е мярката и на мен  Peace Често се събираме и вкъщи.
Този месец ще е ужасно зает, до 27-ми всеки божи ден имаме нещо за правене, вярно включени са и доста (предимно даже) срещи с приятели и/или пътувания, но е всяка вечер/ден. А най ме е яд, че по Коледа няма хубави почивни дни. Почти не останах с отпуска, ще имам 2-3 дни максимум, даже трябва да отида да проверя.

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
А, то и ние непрекъснато сме с гости и по гости, особено с малки деца, това често е единственият възможен вариант да си видиш приятелите. Но нали въпросът беше или-или, та затова написах - навън, понеже вкъщи може винаги, даже не е необходима кой знае каква организация. Колко пъти сме се събирали без никакво предупреждение, просто всеки на връщане от работа "сготви" нещо от най-близкия магазин и айдеее Simple Smile

# 52
  • Мнения: 39 413
Taka, Бързам да пиша на belinda, по очевидни причини. Знам от зъболекар, че е много добре за венците сутрин на гладно да се жабури със зехтин. Жабуркаш бая, докато зехтина си смени цвета и стане гъст и млечен на цвят.
ММ има една мечта- да сме на хижа с много сняг, храна, вино и китара. И в нощта преди тръгване така да навали сняг, че да не можем да мръднем още няколко дни. Но без да изпитваме нужда от храна, ток, и други екстри.
Алина, трудно се взима такова решение, дано избереш най- доброто за теб и семейството.
Преди време си говорихме с някой за хрян. Да ми кажете къде- що се прави с него. Днес взех един корен, но много тънък- ако го излюпя май ще остана без него съвсем. Мие ли се, стържи ли се. На сосове и салати май беше. Нечий мъж се лекуваше сладко с него.

# 53
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Айала,много хубава новина. Hug
Мария,моята майка е сложила корен хрян в силна ракия и с нея се разтрива когато е настинала или когато я боли кръста.Редовно си маже колената и казва че и помага много.
Притеснено ми е на мен.Кучето не е добре пак а лекарката ще дойде чак към 6.Милото като го гледам как се мъчи и сърцето ми се къса. От притеснение съм толкова разсеяна и нищо не ми се прави,добре че нямам служебна работа и ще си стоя тук да си чакам лекарката.

# 54
  • Мнения: 11 689
Предпочитам малък, уютен ресторант, да можем да си чуем приказката.
В последно време, за съжаление, когато попаднем на хубава храна се изненадваме приятно  Laughing
Последната ми "находка" е Понтона в Русе. Препоръчвам го, ама заради храната, обстановката не е моята.
Онзи ден си ходихме до Плевен. Седнахме в Лайфа на Дружба, ами нищо общо от последното ни ходене. Както и Немо, много шум за нищо (това за плевенчанки  Laughing )
Пак ми се ходи някъде и пак нямам време в близките 2-3 седмици. Мислех, поне за рождения ми ден да се измъкнем, но този път няма да стане.

# 55
  • Мнения: 12 993
Това, за жабурене то със мазнина е наистина вълшебно за венците, а и избелва зъбите. Повече от година го правя, аз жабуря с кокосово масло, много добър ефект има, препоръчвам. Сутрин на гладно,  поне 7-8 минути, ако е повече още по добре. След това обаче се измиват зъбите много добре, за да не се поглъщат обратно отделениет токсини.

Айала, много се радвам за майка ти bouquet

Чакам МЦ, надута съм и ми е дискомфортно, останах си у нас днес. Готвя телешко варено, пия чай от джинджифил и канела и ми е топличко. След вчерашната лудница в София ми идва дюшеш:))

# 56
  • Мнения: 870
Аре сега лудница. Ако се беше обадила, щях да те заведа не едно уютно и хубаво място. И готвят чудесно  Wink

# 57
  • Мнения: 12 993
Не ви ща ни меда, ни жилото:)) Не е за мен столицата, след всяко посещение съм с опънати нерви, то каране и чудо, от ляво, от дясно, свирят, викат, това ако не е лудница здраве му кажи:) Не съм свикнала аз на такова натоварване. Само по работа отиваме, за забавления предпочитам по малко преселени места.
А и на концерт и на театър, това ви е плюс, в малките градове липсва.

Вчера на магистралата един кара без фарове, в тъмното, що за психопати има ooooh!

# 58
  • Мнения: 39 413
И аз не харесвам столицата. Ето защо всяко отиване за мен и децата е като празник. Гледаш шарении от ляво, от дясно, големи сгради, ... Завиждам за театри, концерти, но лудницата ми е в повече.
Преди 1 седмица бяхме там. Питах щерката дали иска да живее тук и как ще отива/ прибира сама от училище. Беше категорична, че София е само за разходки, но не и за живеене.

# 59
  • Мнения: 11 689
София и за разходки не е  Laughing
Предпочитам Пловдив, Варна, Бургас, та дори и Стара Загора.

А за разходки, по възможност всеки път на различно място  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт