Искам да кажа ... (97)_21.11-27.11.

  • 52 692
  • 831
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 13 033
Живо куче няма как да гледаме почти половин година сумарно не сме у дома. Жаки е на 4 и Луси много ще и хареса сигурна съм. Миналата година и подарихме едно мече, което разказа приказки много си го обича и досега.

# 826
  • Мнения: 4 188
Доста майки от двете ми отчетни са споделяли, че техните ортопеди забраняват бънджи, нашият е на същото мнение. Не бих купила такъв подарък. Stop
Сподели подробности. Да не се издъня, я. Като подскача на ръце, без ръце оставаш. Освен това, се ползва и като люлка. Нали и краката трябва да се научат какво могат.

# 827
  • Мнения: 6 735
Жаки, какво му се обясняваш на Сандо Rolling Eyes голям мислител се извъди Mr. Green

# 828
  • Мнения: 4 188
Жаки, какво му се обясняваш на Сандо Rolling Eyes голям мислител се извъди Mr. Green
Михи, да не казваш, че съм проС, хохохо #2gunfire Mr. Green Хахаха

# 829
  • Мнения: 5 387
Има достатъчно информация в нета.
Моите не са ползвали и о, чудо, ходят и двамата Mr. Green.

# 830
  • Мнения: 1 972
Живо куче няма как да гледаме почти половин година сумарно не сме у дома. Жаки е на 4 и Луси много ще и хареса сигурна съм. Миналата година и подарихме едно мече, което разказа приказки много си го обича и досега.

И моят син има мече и заек разказващи приказки. Много ги харесваше но, на мен ми беше голяма досада като усили звука така, че и комшиите да слушат приказки Wink Скоро заека го дадохме на едно бебе на 11 месеца и то много му се радва обаче, ако не разказва приказки. Пуснат ли звука се плаши и реве Laughing Не знам дали е заради това, че му е чужд езика или  пък нещо друго.

# 831

Общи условия

Активация на акаунт