Коледата чука на вратата - две черти ме чакат под елхата! -319

  • 31 945
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
Вики, успех утре! И да пишеш след прегледа!
Гоуст, наистина при теб е много странно този месец! Дано е на късмет!
Герда, случайно съм попадала на твои постове в други теми, които и мен ме вълнуват и знам през какво минаваш. Hug Пожелавам ти успех и дано този път всичко е с добър финал!
Стискам палци за всички и се надявам на много положителни тестове тази седмица! bouquet

# 16
  • Мнения: 40
И от мен запис в новата тема. Много красиви бебчета - дано догодина да показваме нашите Simple Smile
Ако знам, че ще има две черти - веднага слагам елхата!  smile3503

П.П. Няма ли коледни емотиконки или аз не ги виждам??

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Хайде и аз да се запиша в новата темичка и да я напълним само с EFP

# 18
  • Мнения: 4 087
Силви- няма, чистих, взех топъл душ.....уж да дойде.....освен че ме стяга кръста, течение- цък......ще чакам утре, ясно че няма да е тази вечер  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 804
Силви- няма, чистих, взех топъл душ.....уж да дойде.....освен че ме стяга кръста, течение- цък......ще чакам утре, ясно че няма да е тази вечер  Crossing Arms
Ееееее дано да не идва  newsm17 smile3521

# 20
  • Мнения: 1 898
И аз тук да не ви изтърва  Hug
Чакам един истински валеж на положителни тестчета !
Късмет момичета  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 612
Обожавам с какъв позитивизъм започваме всички теми! Така ви искам, момичета!

А мен току що ме връхлетя едно ЦС, ама съвсем съъъъвсем като при О. Тедт за ову е напълно отрицателен, а ПМС симптомите са си налице. Не знам какво става, съвсем се шашнах  Crazy

# 22
  • Мнения: 399
Цоп и аз в новата прекрасна тема - отново поздравеления commala.
Вероятно до края на тази тема, още няма да сме се включили в редиците на бебеправещите, но ви следя и стискам палци  Peace

Вики, утре очакваме прекрасните новини Hug
Лив, приятна почивка и дано се върнете трима!
Екзактли, силно стиснати палци и за теб утре сутрин да си изненадана приятно Simple Smile

На всички гонещи и не чакащи късмет Hug

# 23
  • Мнения: 316
Запис и от мен в новата темичка.  Комалче мила страхотна е темата и дано като предишната се напълни с многоооо положителни тестчета. Макар че аз все още не правя опити се радвам да ви чета и ми е хубаво когато някоя се похвали с положителен тест.  Прегръщам ви всички и ще се радвам тези от вас които чакат лелката да не дойде.  Късмет

# 24
  • Мнения: 459
Запис и от мен. Успех на чакащите, и ние запрятаме ръкави с ММ

# 25
  • София
  • Мнения: 1 695
babydust7КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕbabydust7


Скрит текст:
commala, първи ден на МЦ 01.11., предполагаема О 15.11, Тест/МЦ 29.11. fingerscrossed
Anita__, първи ден на МЦ 03.11., предполагаема О. 16.11., Тест/МЦ 30.11. fingerscrossed
EXACTLYou, първи ден на МЦ 31.10., предполагаема О 16.11., Тест/МЦ 01.12. fingerscrossed
Deya_Nova, първи ден на МЦ 05.11., предполагаема О 16.11., Тест/МЦ 01.12. fingerscrossed
Étoile*, първи ден на МЦ 31.10., предполагаема О 20.11., Тест/МЦ 02.12. fingerscrossed
hriskag25, първи ден на МЦ 03.11., предполагаема О 15-17.11., Тест/МЦ 03.12. fingerscrossed
Live_Love, първи ден на МЦ 04.11., предполагаема О 17.11., Тест/МЦ 03.12. fingerscrossed
Силвия Атанасова_552024, първи ден на МЦ 05.11., предполагаема О 20.11., Тест/МЦ 05.12.
ghost_lights, първи ден на МЦ 25.10, засечена О 12.11, Тест/МЦ 10.12.
*Шоколадче*, първи ден на МЦ 20.11., предполагаема О 04.12., Тест/МЦ 18.12.
cosmopolitan88, първи ден на МЦ 17.11., предполагаема О 04.12., Тест/МЦ 20.12.
Соренда, първи ден на МЦ 25.11., предполагаема О 06.12., Тест/МЦ 22.12.

Комала, благодаря ти за приказната тема! Hug
Герда, Пепси, добре дошли при нас и дано се похвалите с порочна бременност съвсем скоро!
Ексактли, в списъка си! Пък!

# 26
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Страхотна нова тема Wink
И да наръся набързо...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 681
Комала, страхотна нова тема. Старателна както винаги  Hug
Не мога да не наръся в новата тема  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 522
И аз тук.
Прекрасна еееее.
Цоп
Ще чакаме новини тази седмица новини от нашите момичета.
Екзакли ти си от моят край.Аз съм близко до Хасково. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 719
Честита нова темичка, дано ни е на късмет! Сега почвам да чета, но междувременно да се оплача - моята ову одисея продължава:

Три дни положителен, вчера уж не, и днес отново..
пс: да припомня- за втори път този месец!

Общи условия

Активация на акаунт