Изрусяване...

  • 1 125
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета. Преди време бях руса, но реших да си върна стария цвят и просто се боядисах и от юли до сега не съм. Миналата седмица се боядисах пак с кестеняво, за да освежа косата и корените. Днес реших, че иска. Да съм пак руса и се боядисах с някаква боя на престиж, но не ми хвана. В такъв случай мога ли да си взема блондор и боя и утре да се боядисам? И ако да- мога ли веднага след блондора да сложа боята, понеже миналия път само с блондор ходих 2 седмици жълта...

# 1
  • Мнения: 4 008
Ако искаш да останеш без коса - да.
Ако искаш да имаш коса след 4 боядисвания за една седмица, събери пари и иди на фризьор, който да те боядиса с професионална боя, която не струва 1.80, и не изгаря скалпа до черепа...

# 2
  • София
  • Мнения: 38 483
Успокой се и изчакай 1 месец. После може да почнеш полека с руса боя.
Кой номер беше боята? И русата и кестенявата?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 656
Ей, ей, то не става така - всеки ден с различен цвят и боите една върху друга  Laughing Отиди на фризьор, ще ти погледнат косата дали ще понесе интервенции, има препарати за премахване на боята от косата, така ще остане обезцветения косъм и върху него ще боядисат само нюанса на русото, който искаш. Но професионално, без самодейности, защото наистина ще ти опада косата.

# 4
  • Мнения: 2
Успокой се и изчакай 1 месец. После може да почнеш полека с руса боя.
Кой номер беше боята? И русата и кестенявата?
Кестенявата беше лешник, русата беше нещо сивкаво, не знам, но не ми хвана грам. Взех си блондор на сайъс снощи и стана горе-долу добре, малко жълтее, но ще си взема шампоан оцветител да ми убие жълтото. Ще изчакам 3-4 седмици и ще си ходя на фризьор

Общи условия

Активация на акаунт