По пътя на мечтите - обща дискусионна Коледна късметлийска тема 12

  • 45 900
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 111
С пълна.

# 676
  • Мнения: 685
Водят я крaткa венознa. Спиш, но е зa мaлко. Не се притеснявaй.

# 677
  • Мнения: X
Моята пункция беше със спинална упойка, но имах страшно много фоликули /над 40/ и казаха, че не е за препоръчване пълната упойка при мен.

# 678
  • София
  • Мнения: 23 165
На места е и с местна упойка.

# 679
  • Мнения: 92
Моята пункция беше със спинална упойка, но имах страшно много фоликули /над 40/ и казаха, че не е за препоръчване пълната упойка при мен.
Над 40 ??? Аз едвам ходех от  болки и подуване ,а бях само с 10. Усещах как са ми изпълнили целия обем на малкия таз.Жана ти как се чувстваше при 40?

# 680
  • Мнения: 1 408
Жана, би ми рекорда от >25! crazyeyes:

# 681
  • Мнения: X
Не питай, ужасно се чувствах  Tired , болка, тежест, много неприятно беше...
Добре че се разминах без проблеми и усуквания на яйчниците /които са ми поликистозни и именно заради това реагираха толкова бурно на стимулацията и имах толкова много фоликули/.

Clear, доста си е, да... добре че бяха повечко и хубавите яйцеклетки /23 от изадени 32/  Grinning

# 682
  • Мнения: 92
Не питай, ужасно се чувствах  Tired , болка, тежест, много неприятно беше...
Добре че се разминах без проблеми и усуквания на яйчниците /които са ми поликистозни и именно заради това реагираха толкова бурно на стимулацията и имах толкова много фоликули/.

Clear, доста си е, да... добре че бяха повечко и хубавите яйцеклетки /23 от изадени 32/  Grinning
Супер! Ще стискам палци да се оплодят всички и да имаш качествени ембриони!
А с Гонал-ф ли те стимулираха и с какво количество ?
Питам, защото на мен един лекар ми каза ,че съм с поликистозни яйчници ,а другия -че не съм. newsm78

# 683
  • Мнения: X
Благодаря, Сузи, но при мен това се случи в края на април/ началото на май 2016 г.  Grinning
Просто понеже някой попита за упойките при пункция и оттам тръгна разговора към многото ми фоликули Hug

# 684
  • Мнения: 92
Благодаря, Сузи, но при мен това се случи в края на април/ началото на май 2016 г.  Grinning
Просто понеже някой попита за упойките и оттам тръгна разговора  Hug
И? Какво стана? Колко ембриона се получиха и с какво качество? Останаха ли ти евентуално за бъдещ замразен трансфер?Имаше ли имплантация от този?

# 685
  • Мнения: X
Оплодиха се 17 яйцеклетки / 2 с материал от ММ от общо 8 оплодени от него и 15 с донорски, понеже сме с много тежък мъжки фактор/. Двете от ММ и 14 от донорските замразиха на 3 ден, а 1 от донорските замразиха на 5-ти ден.
На 20.09. 2016 ми беше трансфера с двете ембриончета от ММ. Имаше бременност, но спря да се развива в 8 г.с.  Tired
Последва медикаментозен аборт и така. Confused

# 686
  • Мнения: X
Поне четвърто момиче споделя, че в Селена при стимулация правят по 40-50 яйцеклетки.

С останалите се запознах по време на трансферите в Надежда.

# 687
  • Мнения: 92
Оплодиха се 17 яйцеклетки / 2 с материал от ММ от общо 8 оплодени от него и 15 с донорски, понеже сме с много тежък мъжки фактор/. Двете от ММ и 14 от донорските замразиха на 3 ден, а 1 от донорските замразиха на 5-ти ден.
На 20.09. 2016 ми беше трансфера с двете ембриончета от ММ. Имаше бременност, но спря да се развива в 8 г.с.  Tired
Последва медикаментозен аборт и така. Confused

Много съжалявам , Жана! Разбирам те и ти съчувствам! Hug Все пак е имало имплантация ! Което значи ,че другия път бременността може да продължи до раждането.
Какво ще правите от тук нататък? Ще правиш ли замразен ЕТ или ще правиш първо нова стимулация и оплождане с материал от твоя мъж?

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 13:22 от Сузи333

# 688
  • Мнения: 1 408
Поне четвърто момиче споделя, че в Селена при стимулация правят по 40-50 яйцеклетки.

С останалите се запознах по време на трансферите в Надежда.
И в Щерев са майстори на броя за сметка на качеството   ooooh!

# 689
  • Мнения: 412
Аз очаквам тези дни да е пункцията. Вчера на прегледа, имах 4 бр. и 2 бр малко под въпрос. Док каза, да не го мисля, щото количеството било за сметка на качеството, особено на моята възраст.

Общи условия

Активация на акаунт