Съпруги на военнослужещи - 21

  • 50 810
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 605
Добър ден и от мен,аз закарах децата при баба и дядо на село и сега се заемам с  smile3529 smile3523,че от тая Физика направо smile3511
СГГ имаш палчета и от мен
Аз искам утре силно силно да ми стискате палчета да успея да се справя или да ме остави да препиша
 Hug на всички

# 391
  • Мнения: 911
dimitrova8002  spoko  Hug за теб fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
В 10 часа имах оценка в протокола. Още 2 изпита имам, но нямат дати. Confused
 Nature Sunny грее и е приятно времето.

Има нужда от малко  smile3524, че през нощта съм спала около 4 часа. Повече от месец  sleepuu по около 6 часа.  Sad Не се чувствам добре, обвиних щит. жлеза, но явно не е тя виновна. Искам почивкааа ... 

Лек и  Simple Smile ден!
 Hug

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 13:45 от СГГ

# 392
  • Мнения: 4
Здравейте насочиха ме в тази тема.Може ли някоя мама да ми разясни какъв е изпита по обща култура и как да се подготвя за психо теста,става въпрос за сухопътните войски.Благодаря.

# 393
  • Мнения: 911
Здравейте насочиха ме в тази тема.Може ли някоя мама да ми разясни какъв е изпита по обща култура и как да се подготвя за психо теста,става въпрос за сухопътните войски.Благодаря.
Аз поканих Joyzi в темата.  Embarassed

# 394
  • Мнения: 882
СГГ, радвам се, че се справи с поредния изпит. Димитрова и ти ще се справиш. Стискам палци.
Днес излязох, като се бях настроила, че е много студено. Но се оказа, че дори е приятно навън. Иначе очаквам с нетърпение да свърши първия срок.
Аз също се записвам за театралните постановки. Исках да водя учениците на "Крадецът на праскови".  Не я открих в афиша. Някой посещавал ли е постановката?
Joyzi, ти какво точно искаш да кандидатсваш?

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 20:13 от Лунно цвете

# 395
  • Мнения: 1 035
Здравейте,
Нуждая се от малко информация за хотел Флагман. Посещавали ли сте го през зимата?
Има ли вътрешен басейн? От информацията на страницата на социални дейности оставам с впечатление,
че има релакс център ...
Предварително благодаря за споделените мнения!

# 396
  • Мнения: 4
Има обявен конкурс за сухопътни войски и искам да кандидатствам.Намерих нормативите за физическия тест но нищо не мога да видя за тестът по обща култура и тестът по психология.Също така всякаква информация ще ми е полезна.Благодаря.

# 397
  • София
  • Мнения: 8 381
Момичета, минавам да ви нагледам, да ви завия и да ви кажа Лека нощ.
На въпросите на ТЪЩATA и JOYZI не мога да отговоря. Аз отговарям за други сектори Simple Smile

Гася осветлението и изчезвам. afwitch

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ама какво е това гасене рано-рано newsm78
Аз тепърва ще зареждам хлебопекарната и пускам пералня Mr. Green

Цял ден строя някакви дракони, мечки и прочие със сина и "готвя" с дъщерята Simple Smile Сега остана време и за мен - изтягам се на дивана с книжка в ръка  Heart Eyes Айде, от мен да мине, няма да ви светя - имам си мини фенерче за очилата hahaha Мъжът ми ми го купи, че да не му светя по нощите Joy

Искам и аз на театъъъър! Пловдивчанки?

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
За тестовете съм пас. За театъра също. Еми не обичам. Повече ми харесва операта.
Днес ММ беше подготвил програма за кухнята. Бисквитена торта, шоколадов кекс с майонеза, кекс с ябълки, свинско с кисело зеле и сарми. Аз правя асеновградски сърмики, големи никога не съм правила. Това занятие ми отнема между два часа и половина и три, без варенето. Угодих му, но и той помагаше.
После поработихме с дзвера по една домашна, а утре ще си говорим за френската революция и химия. Краят на срока ще й излезе през носа на моя мързел. И на мен покрай нея.
Лека на всички.

# 400
  • Мнения: 911
Добро утро!
dimitrova8002 Успеххх...!  Hug

# 401
  • Мнения: 882
Добро утро, момичета!
Дунди, все пак е само първи срок. Не тормози детето толкова. Аз до миналата година следях всичко, тази година казах на дъщеря ми, че вече нямам желание да и се бъркам в обучението. Тя ми отговаря "Слава богу, че намразих училището заради теб!" Joy Ще видим докога ще издържа.
И аз се чудя защо трябва да им стоим до главите, за да се обучават качествено? Въпреки, че съм и от двете страни на барикадата. Имам ученици, които не могат да пишат добре, искам съдействие от родителите, за да се упражняват и в къщи, засега не се получава.
Успех днес на Димитрова.
 Joyzi, на сайта на НВУ има примерни тестове за кандидат-курсанти. Можеш да видиш оттам, докато някой се включи с по-конкретен отговор.

# 402
  • Мнения: 2 414
Добро утро или добър ден Simple Smile

Сервирам кафето. При нас се усмихна слънчицето, но си е студено. Браво на момичетата, които вземат изпитите и се грижат и за семействата си. И аз бях така преди ..... години и се справих Wink. Много се радвам за Светли.
Нямам какво толкова да пиша. При мен се редуват неприятности и относително спокойни периоди. Занимавам се с документации, болни старци, много работа и т.н. Но си имам една радост от последните дни - смятаме да ходим на концерт в Рим през лятото и сега организираме нещата. Дай боже всичко да е наред. Колко малко му трябва на човек, за да е доволен. Чакам гадната зима да свърши, не я обичам и това си е smile3513  Да си ходи вече. И аз да помоля за стиснати палчета /май през целия февруари/, но първото е за 1 февруари. Ами това е от мен. Отивам да се разкрасявам 4470 Вчера се потрудих в кухнята и домакинствах  newsm79 1dishes newsm71 food002. Днес е мой ред Wink На всички много  Hug Hug Hug

# 403
  • Мнения: 1 855
 Joyzi, за войник ли кандидатстваш  ?

Тъщата, няма вътрешен басейн във Флагман . Има балнеологичен център.

# 404
  • София
  • Мнения: 8 381
Всякак може-и добро утро, и добър ден. Зависи коя кога е станала.

Прекрасно ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, обичам този "модел" кафе Simple Smile Взимам си, докато все още има Wink Дано уредите пътуването до Рим. Какво ще гледате и слушате? От мен имаш силно стиснати палчета. А животът е такъв-като броеница от хубави и не дотам хубави случки. Важното е, че всичко тече, всичко се променя. Дано неприятностите са по-малко и да отминават по-бързо. Все пак и те са нужни, защото ни правят по-силни и по-издържливи. Дано хубавите случки са повече и дъъълго да траят, дълго да топлят душите ни. Живейте на мах момичета, заработвайте си спомени...

ДИМИТРОВА сигурно вече е преборила физиката. Дано! Още стискам палци fingerscrossed

ЛУННО ЦВЕТЕ, стана ми смешно, като видях, как напътстваш Joyzi. Ами тъй де. Знаеш как стават нещата. Simple Smile

ДУНДИ, всичкото това кой ще го прави newsm78? Ти или твоето момче?  Shocked Rolling Eyes Аз от сутринта правих палачинки. От вчера чаветата са на гости и са дали заявка за специална закуска. newsm64 За обяд ще правим супа топчета и пържени кюфтета. От няколко дни им се каня на кюфтетата, та чак днес им дойде реда.

МЪНИЧЕ, едно време моите родители си имаха приятели от Пловдив, които много обичаха да ходят на оперета. Наш'те взимаха билети, хората идваха от Пловдив, гледаха постановката, преспиваха у нас и на следващия ден си заминаваха. И така до другия месец.  Simple Smile

СГГ, ти пък защо се червиш, че си поканила момичето в нашата тема? Аз честно казано не мисля, че трябва да ги кастрим тия, дето питат нещо. Ако не искате, не отговаряйте. Ако пък имате желание-отговорете. Все се ръководя от това, че ако мога трябва да помогна. Не е ли така?

Хайде за сега стига. Отивам в КПП-то cook

КАТИВИТА, не си замръзнала, щом можеш да отговаряш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт