Искам да кажа ... (102)

  • 52 670
  • 796
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 188
Влизам да попитам за  рецепта за баница със сирене, но аз да си точа корите.Какво тесто да забъркам за да разточа хубави кори?
Захирче, не си слагай таралеж в гащите, точели и се кори #Crazy #Crazy #Crazy Друго за точене няма ли newsm78, никаквеца къде е newsm78

# 151
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Гена, ми до човек е явно - моят мъж цял ден обикаля около тавата с баклавичките и грам не качва, а аз, която въобще не обичам затрътващо сладко, каквото е баклавата, хапвам по една-две, не са чак прекалено сладки. Примерно турска баклава аз въобще не мога да ям - освен, че ми е сладко до припадък, има някаква характерна миризма, която не ми допада, а аз обичам да мирише на ванилия лимон и канела.

Кате, тестото за баница е само брашно, сол, вода и 1 л. оцет.

# 152
  • Мнения: 10 593
Влизам да попитам за  рецепта за баница със сирене, но аз да си точа корите.Какво тесто да забъркам за да разточа хубави кори?
Ето по това видео правих и стана много вкусна. Няма нищо общо с купешките кори. За първи път я правих и ми се получи много добре.
http://prekrasna.bg/recepta-za-darpana-banica/

Ако ми кажете къде мога да си кача снимка, мога и да покажа  Simple Smile, че аз само "Прикачи" съм ползвала, а той сега не работи.

Последна редакция: пт, 30 дек 2016, 23:36 от blackcat6

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Влизам да попитам за  рецепта за баница със сирене, но аз да си точа корите.Какво тесто да забъркам за да разточа хубави кори?
Захирче, не си слагай таралеж в гащите, точели и се кори #Crazy #Crazy #Crazy Друго за точене няма ли newsm78, никаквеца къде е newsm78
Сандо,намали или спри потреблението на ....тиквеник и баклава...че бъркаш девойките  Laughing
Свет, шегувам се  Hug,ММ ми мърмори като му предлагам изкушения  Blush,слаб му е ангелът,завалията Thinking.
Брех,какви виелици и блокирали коли  newsm78.По София си екстра  Peace.

# 154
  • Мнения: 6 729
Светалчо, благодаря ти.
Сандо, нещо си се объркАл hahaha

# 155
  • Мнения: 39 560
Бях на работа до 20.30. После направих 2 кутии с тирамису и 24 мъфина. Готова съм за утре вечер. Приятелка ще пече заек, друга ще прави руска салата и питка, ще има сухи мезета, салати, ядки, плодове.
Ако ми мине и кашлицата и дрезгавия глас няма да имам стигане!

# 156
  • Мнения: 13 022
http://www.maikomila.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0 … 0%B0%D0%BD%D0%B5/

Четох това и се сетих за Марипоса и липсата на сън, а скоро и Белинда ще се присъедини:) Има няколко добри попадения в написаното:)

# 157
  • Мнения: 4 188
Светалчо, благодаря ти.
Сандо, нещо си се объркАл hahaha
Къде съм се объркал newsm78 На коя беше онзи никаквец, който ходи с приятели на море, да гони рускините newsm78 Сигурен съм, че беше Захир. Нали бях три месеца за банани, заради никаквеца newsm78

# 158
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
По-лесно ми е когато премълчавам и отстъпвам. Няааама проблеми..., но изкажа ли мнение, а не дай си боже да задълбоча, става мама миа. Защо, бе! Защо!? И аз мисля, че тежа на мястото си.

Реторично мрънкане. Wink

# 159
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 863
Казвайте какво още харесвате от руските магазини, че на 5 минути от нас има 2, а не съм влизала в тях.
Пушена/веяна риба, слънчогледови семки, конфетки, елда.....зависи какво харесвате и ядете.
Има и кефир...

Жаки, навсякъде по Карибите можете да откриете това или круиз. Там имат детски клубове и .... Моето се сърдеше защо го вземам с нас да слиза на брега. Препоръчвам с две ръце, а за възрастни забавления бол -за няколко круиза искарах и лиценз за гмуркане и за оценка на диаманти. Да не кажа и колко книги прочетох -вкл и на българи от екипажите.
Бейбисотване на дете вечер е почти $3/час -абсолютна евтиния.

# 160
  • Мнения: 4 188
Сосиските им, изобщо не стават. Нищо общо с едновремешните. Само кондензираното мляко купувам.

# 161
  • Мнения: 1 972
http://www.maikomila.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0 … 0%B0%D0%BD%D0%B5/

Четох това и се сетих за Марипоса и липсата на сън, а скоро и Белинда ще се присъедини:) Има няколко добри попадения в написаното:)

Красита ми е мнооого любима Heart Eyes Следя я от около 10 години Peace Тя имаше блог а, преди блога пишеше в Днес.бг. Много е добра!!!

# 162
  • Мнения: 6 729
Светалчо, благодаря ти.
Сандо, нещо си се объркАл hahaha
Къде съм се объркал newsm78 На коя беше онзи никаквец, който ходи с приятели на море, да гони рускините newsm78 Сигурен съм, че беше Захир. Нали бях три месеца за банани, заради никаквеца newsm78

Надявам се четеш ясно ника ми?!

# 163
  • Мнения: 13 022
Титина, аз имам ужасна морска болест, след последното ми плаване, което продължи точно два часа, два дни повръщах, нещо ми е бъгав вестибуларния апарат, та круиз няма да е. За Карибите ще разгледам, имат ли ОИ хотели? Мария им е голяма почитателка и тъй като лятото сме на място, което не и харесва и и е скучно, сега ще и угодим. Само да е топличко. Тенерифе ми хареса по снимки на приятели, които бяха, но няма мисля чартъри дотам? Имаме да ползваме една сума, от чартъри до Турция, от канцелирана почивка.
Ще питам дали покриват и не чартърни полети.

Крис, и аз ги следя във фейса, не знаех кой списва, но ми допада стилът.

Сандьо, пил ли си бре? Катето е това, не Захир:)))

# 164
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Аз обичам "Берьозка". Simple Smile
Нямаха последния път едни безалкохолни, които харесвам. Май са ги спрели от производство.
Купувам от Берьозката и пастите за зъби "Сплат". И други работи.
Омръзна ми виелицата при нас. Май по прогноза и утре ще има ураганен вятър.

Общи условия

Активация на акаунт