Искам да кажа ... (102)

  • 52 691
  • 796
  •   1
Отговори
# 795
  • ГО
  • Мнения: 3 955
От Хисаря не останах очарована, ама то от един уикенд няма и как да се впечатля. Децата не излязоха от хотела - басейна. Аз седях с малкия в стаята, че нещо не му беше наред.
Бяхме в хотел "Хисар", не е лош. Само не можеш се ориентира в този хотел. Не успях да запомня къде е нашия апартамент, сама не излизах  hahaha
Има един ресторант "Прованс" или нещо подобно, много е красиво там, но обслужването е под всякаква критика.  Naughty
Има и една пицария "Тоскана", ако не се лъжа, е там си струва да се иде. А домашният им сладолед е - мммммм  Heart Eyes

Лозенец, ах, Лозенец  Heart Eyes нещо ми стана там. Не знам, влюбих се, макар да е едно обикновено село.
Заминахме края на август на набързо скалъпена почивка с децата, резервирахме хотел в последния момент, но останах очарована. Не от хотела, не беше лош, а от мястото. Беше в края на сезона, нямаше хора, а на плажа на къмпинг "Корал" бяхме сами.  Heart Eyes Уцелихме и хубаво време, вечер се разхождахме с децата из тихите улички на селото, вечеряхме в различни ресторанти - абе, беше супер!

# 796

Общи условия

Активация на акаунт