Искам да кажа ... (103)

  • 53 727
  • 812
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да кажа, че увеличих консумацията на чай.
А вие? Постоянно ли пиете или само зимата? Какъв? Ако е билков - какви билки са най-приятни?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef


# 1
  • София
  • Мнения: 17 278
Копирам, че тъкмо щях да пускам в предишната тема:

Ееех, Тарти, разгледах букинга какво показва при вас, ами то е чудно, направо приказка, големи апартаменти, удобни за цяло семейство, на брега на морето, на гръцки цени  Laughing! Жалко обаче, че не мога да намеря достатъчно евтини полети и не ми се връзва много-много засега, но определено ще си я имам наум тази дестинация, страхотно изглежда!

Лиляна, благодаря!

# 2
  • Мнения: 5 363
Тук чаят е гаден!

Да взема и аз да видя колко са полетите от Прага за към Тарталета ли? Много искам да отидем някъде без децата, имам нужда от почивка.

# 3
  • Мнения: 1 261
чай се пие целогодишно, по много - мента, мащерка, кантарион - каквото наберем из планини и ливади

плодов също с литри - купувам от разни места, гледам да е натурален - добавям лимон, сушени плодове, каквото има

# 4
  • Мнения: 15 021
Благодаря за темата!
Аз не обичам чай, пия само мента и то рядко.
Рая, наистина е субективно и съм сигурна, че не на всички ще хареса, но за нас е фаворит.
Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 6 301
Пия чай, обичам мента. Правя си и разни комбинации - липов цвят+джинджифил+маточина....
До скоро мислех да почиваме в Испания, има оферти на доста прилични цени с чартъри. С деца вече се оскъпява.

# 6
  • Мнения: 22 036
Пия чай постоянно. Купувам си разни смески, обичам и топъл и студен. Пия го и с мляко, а и с лимон и мед.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Лиляна, благодаря за темата!
Мъжът ми е по чая. Имаме вкъщи всякакъв. Билковия си го бере той - жълт кантарион, цвят от бъз, някакви розови бодили, липа, мащерка, шипки. Отделно са 4-5 вида черни, зелени, бенбени чайове.
Аз си правя чай само като съм болна, но като ми направи половинката не отказвам да пия.

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Съни, много ми хареса.
Морето и плажът как са?
Тези цени, в сайта, са от 2014г. Същите ли са?

# 9
  • Мнения: 1 261
шипки набрах близо 10 кила....и е останало на 1/2, а до есента има време ехееее
липа също брах, после как ухаеше колата, че го бях насипала на задната седалката на един чаршаф   Heart Eyes

# 10
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мерси за новата тема!

Чай не обичам. Свързвам го с болести, т.е. като бях болна, все чай ме караха да пия и се отвратих.

Много рядко пия ментов чай без захар/мед. Успокоява стомаха, т.е. пак заради нещо го пия.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Не пия чай! Дори и болна не опитвам. Не ми харесва и това си е. Пия си кафенцето

# 12
  • София
  • Мнения: 17 278
Съни, много ми хареса.

И на мен, много  Peace Даже си мисля дали да не почна да навивам мъжа ми за БГ море тази година, обожавам го Балчик и цялото северно черноморие, а отдавна не сме ходили.

# 13
  • Мнения: 4 303
Аз обичам чай, най вече липов и мента.
 Down Under, интересно ми стана за комбинация чай с мляко. Ще опитам в най скоро време.
Обичам малини залети с прясно мляко от дете. За всички около мен е странно.

# 14
  • Мнения: 15 021
Съни, много ми хареса.
Морето и плажът как са?
Тези цени, в сайта, са от 2014г. Същите ли са?
Същите са цените.
Скрит текст:
Има два плажа, които са на около 5-10 минути от хотела, охраняеми са. Инфраструктурата в комплекса е ужасна и това му е минуса на хотела Simple Smile В самия хотел е тихо, спокойно и приятно, всяка стая е с изглед към морето. Сутрин се виждат рибарските лодки, рибарите изнасят риба и я дават в ресторанта, та има прясна риба и миди. Но там е за хора, които обичат тишина и спокойствие.
За любителите на по-шумни места има един друг хотел, със собствен плаж http://whitelagoon.bg/bg. И този комплекс е страхотен, има си всичко необходимо, обаче ми е по-шумен. В смисъл има повече забавления за децата, повече барове, ресторанти и т.н., но имат и собствения плаж, който е изкуствено създаден, но е много приятен.

Общи условия

Активация на акаунт