Искам да кажа ... (102)

  • 52 669
  • 796
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 574
Осмичка, къде са тези лебеди? Ще ни ги покажеш ли?
Акашче, пускам миналогодишните, че сега имаше малко, а и на всички снимки съм и аз и да не ви плаша. Laughing

# 451
  • Мнения: 6 729
Аз имам бръчки, но не ме притесняват все още, това което ме тревожи са торбичките под очите.Признавам, че нямам навика да се мажа с околоочния крем, все забравям Rolling Eyes Кажете от кой околоочен сте доволни и да си купя.Някакъв стягащ май трябва да е Flutter
Мен пък от тия процедури ме е страх, бррр само като си представя боденето с иглата и тръпки ме побиват Crazy

Аз да се похваля, че днес хляб и тестени не съм яла.Пробвам ВМНВ така да се каже Crazy

# 452
  • София
  • Мнения: 17 340
Дайте пък на мен идея за оползотворяване на една малка кофичка сметана, трябваха ми само 2 лъжици, другото остана.

# 453
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Осмичка, прекрасно! Heart Eyes Къде е това?

Янтра навъртала ли се е днес? Интересува ме дали има хотели с вътрешен басейн на Узана. Ако някой знае, да препоръча...

# 454
  • Мнения: 9 574
Осмичка, прекрасно! Heart Eyes Къде е това?


На варненския плаж Peace Последните години винаги ходя на 01.01 и те са там. Heart Eyes Свикнали са много с хората и често са на пясъка измежду нас.Simple Smile

# 455
  • Мнения: 11 972


Янтра навъртала ли се е днес? Интересува ме дали има хотели с вътрешен басейн на Узана. Ако някой знае, да препоръча...

И аз се интересувам от хотелите на Узана, в туристическите теми няма нови впечатления.

Бях се навила за Балканци, но за съжаление, за желаните дати няма места.

Еделвайс го изключвам, била съм там.

Кога почваме колективния отчет:"Вече не ям празнично" hahaha

# 456
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Осмичка, много хубава снимка!
През зимата много обичам на плажа!
Жаки, къде си? Направих баницата с кайма и праз и моите ядат-ушите им плющят чак.  Grinning
Моят мъж пък направи салатата-моркови, алабаш, ряпа и цвекло. Три пълни чинии за сумата от около 1,50лв вкл. лимон, зехтин, чесънче. Евтиния.  Laughing

# 457
  • Мнения: 6 729
Кога почваме колективния отчет:"Вече не ям празнично" hahaha

Аз го открих чата Grinning Имам и прегрешения, но всяко начало е трудно.Сутринта чаша прясно мляко с нес кафе, обед чиния пържоли с кисело зеле, сега хапнах 1 мандарина.Да видим дали ще вечерям.

# 458
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882

Кога почваме колективния отчет:"Вече не ям празнично" hahaha

Опс.  Embarassed Аз забравих, че бях един вид инициатор. Още не съм се настроила за тази работа. Whistling

# 459
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Ааа, този месец има много имени дни!  Whistling
Аз трябва да търся разни рецепти за салати и др. с ябълки. Ама лесни. Без сладкиши.
Не можем да ги изядем наличните много кг ябълки ей така.

# 460
  • Мнения: 1 261
Стейси Грей,
зимната салата от моркови, алабаш, ряпа, цвекло, т.н. може да се прави във всякакви вариации, включително с настъргана ябълка. Лимона ще я запази да не стане кафява

# 461
  • Мнения: 14 353
Бърди, заквасена ли? Слагаш вътре сладко, разбъркваш и ядеш. Любимата ми закуска  Heart Eyes

Поръчах пица за вечеря аз. Калпазанска работа, ама толкова си мога...

# 462
  • Мнения: 10 591
Ехо, от днес ли е отчетна? Изпуснах ви значи... Нали уж след Ивановден, поне така помня аз newsm78 Изядох паничка супа с крутончета. Тъкмо се чудех кой от харизаните шоколади да отворя, или да изям парчето баклава. Ама баклавата реших да я пробутам на мъжа ми, а пък сега вече ми е свидно да отварям шоколади Blush
Стейси, редовно стържа моркови в робота. Любима ни е тази година салатата от моркови, с прясно изцеден лимон, зехтин, може и маслини (ако има). На ситното ренде става екстра. Стържа около кило и половина, слагам в кутия с капак половината неовкусена, та имам за два дена, да си оправдая миенето на робота Laughing
Ябълки у дома обичат печени с канела и маалко захар, или като се изпекат, може лъжица мед.

Али, това е калорийна бомба бе жена, неудобно ми беше да й предложа на Бърди, да не се помисли нещо, че не я харесвам Mr. Green

# 463
  • Мнения: 13 022
Стейси, много се радвам, че ви се е усладила баничката Hug И аз правих, но така са преяли моите, че така си седи.
Аз ядох неща, които от година и нещо не съм си позволявала, яд ме е на мен, на лакомията ми. Веднага се почувствах зле здравословно, хем си знам, хем пак. От утре си влизам в коловза и спирам да се оливам.
С Жаки кашляме дружно, вероятно настинах, а тя си влачи вируса.

Сега ще гледам 11А, ще го върна 24 часа, че от година го търся из нета. Кой го похвали, Гена ли?

Светълчо, аз споделям емоцията ти към темата, чувствам ви близки, знам какво ядете, каква козметика ползвате, кога сте болни, кога доволни, като приятелки сте ми, имам чувството, че ако се видим ще е като среща между стари другари, а не първа и леко конфузна. Понякога забравям, че четат хиляди, като се сетя не ми е много приятно, но няма как да е иначе. Доста неща, които искам да кажа, ги пропускам по тази причина.

Бърди, аз заквасената сметана я обърквам с мляко и си парвя млечна салата с чесън и много орехи,,ехаа.
Понякога вечерям това и си ме засища идеално.

# 464
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882


Поръчах пица за вечеря аз. Калпазанска работа, ама толкова си мога...

Хаха, какво съвпадение.  Grinning
Скрит текст:
А ние и вино. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт