Искам да кажа ... (102)

  • 52 665
  • 796
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 7 388
Много се натъжавам като свършат празниците.Днес се прибрахме и от утре на пангара.
На имениците честито! Да им е здраво името!

# 466
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Нищо няма да готвя, имаме предостатъчно ядене. И салати, и мезета. И сладките като че ли хич не намаляват. А имах и все още имам намерение да правя торта.
Темата я чета с удоволствие, но се въздържам от споделяне. Имам горчив опит. Предпочитам да пиша за нещо тривиално, дори скучно. И да не ме отрази някой, не е драма. Дори и на ЛС пиша това, което спокойно мога да напиша тук публично.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Моят мъж ме чака да кажа какъв филм да изтегли и да гледаме. Комедия искал. Дайте жокер! А ме чака, защото последният филм,който ми предложи, едва го изгледах.
Ще ставам феята на ябълките!   Grinning

# 468
  • София
  • Мнения: 17 329
Хахаа, коте  Joy

Алечка, Жаки, мерси и на двете ви, ще видя утре какво ще я правя. Днес готвих за през седмицата и вече кухня да не видя  chef

За диетата от Ивановден аз го казах, че в моята рода е всенароден празник, таман четирима именници сме  Laughing

Стейси ако не сте гледали Мериголд, сега от 8 ще.го дават, чуден е!

# 469
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882

Темата я чета с удоволствие, но се въздържам от споделяне. Имам горчив опит. Предпочитам да пиша за нещо тривиално, дори скучно. И да не ме отрази някой, не е драма. Дори и на ЛС пиша това, което спокойно мога да напиша тук публично.

Човек докато не се опари, не мирясва. Напира му отвътре. Mr. Green Ето, аз сега съм се разпищолила по аватар, кой знае колко народ ме разпозна за тези часове от новата година, а аз винаги съм държала на доза анонимност. Не обичам да си разкривам душата, мислите и емоциите и сега съм в рядко настроение. Нова година, нов късмет. Дано тази ми "смелост" отприщи хубави неща в личен план - решителност, позитивизъм, хъс!

# 470
  • Мнения: 14 344
Ееее, Коте, тя Бърди нали каза малка кофичка, то от веднъж нищо няма да им стане Wink
Макар, че на мен това ми е закуската от няколко месеца и си свалям. Ама не се хваля, щото сладкото, макар и домашно не е баш режимно  Mr. Green

Акашче, наздраве! Аз без вино, че не обичам, а и мъжът ми е  на работа и ми е скучно сама.

И аз като Светалчо и Жаки. Само от споделяне на лични драми се въздържам, защото наистина четат много хора. Но сте ми дружки и ви мисля, когато има някой болен и се радвам, когато ви се случи нещо хубаво  Heart Eyes

# 471
  • Мнения: 18 010
Лека, успешна и по- добра 20,17 ви желая  Heart Eyes
Изчетох ми геройски, кой къде е бил, какво ял, пил, пял  Mr. Green Много приятна компания сте  Hug

Био ойл ще взема да купя на дъщеря ми, много пъпки взеха да  излизат, дори не точно пъпки, а стоят като белези, а тя никога не стиска  newsm78 Горкото, аз нямам нито една, тя полага толкова грижи, почиства добре, мед. сапуни, бирена май.....няма, не минават. Кой е този крем с вит. Е  newsm78
За кремовете на Ести е малка още сякаш  newsm78

# 472
  • Мнения: 10 567
И аз държа да съм анонимна. Толкова пъти съм била на косъм да покажа детето си, особено около 15-ти септември, мене си и се отказвам именно заради тези, които са "на балкона". Отделно тази година имах изпълнения с "приятелка" във фейса, която ми е дългогодишна позната, съвсем дългосрочно ми е анализирала профила и оттогава станах още по-внимателна. Тук споделям общи неща. От момичетата, които са се показвали, не познавам нито една, но не съм сигурна, дали някой няма мен да ме познае. Предпочитам анонимността, чувствам се комфортно по този начин. Спокойна най-вече.
До това решение стигнах, когато на няколко пъти в други теми попадах на конфликти и мнения, че някой чел мнения на друг, че друг имал съхранени снимки и прочее "любопитна" информация за определената личност.
Иначе като чета темата доста често си представям, че сме се събрали на кафенце и раздумка Hug

# 473
  • Мнения: 6 722
Алечка, тъкмо щях да питам за сладкото режимно ли е и ти написа.Ще ида да чета в темата, че да знам какво може и какво не.То сега да ви кажа, май луната е растяща, та може и по-късно да да започнете.Аз от сега ще започна, че се окръглих и не мога да закопчея дънките, дразни ме шкембака и това е.
И аз споделям, но умерено, не се знае кой чете.
Днес обиколихме 3 болници за да намерим УНГ специалист.Сина ми се събуди с непоносими болки в ухото.Голямо обикаляне беше, накрая като пребледня и позеленя от болка, щях да пукна направо.После като взехме лекарствата и като получи облекчение ми каза:Благодаря ти, мамо!Много ме ядосва, но ме и разтапя понякога Heart Eyes

# 474
  • София
  • Мнения: 18 679
Калпазанки Twisted Evil Пици, баници Whistling Аз като прилежна маминка, сготвих на децата супа и манджа и... си ги изядох hahaha Шегувка, имаше и за тях, ама аз достойно се представям.
В приложението ми пише, че тази седмица и бебето, и аз ще започнем да качваме с по-бързи темпове. За къде беее, за къде по-бързо ooooh!

Бърди, заквасената сметана с течен шоколад в равни пропорции става много вкусен крем. Може и с бананче. Абе все диетични неща ти предлагаме, ама тя сметаната предразполага Joy

Ох, Кате Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 13 012
Райче, не мисля че олиото е подходящо за кожа с пъпки. На Ла рош Посей и на Уриаж продукти ми изписваше дерматолог, когато имах проблеми.

Ако се наложи да спра в даде момент да пиша, ще ми липсвате истински. Не че имам такива намерения.
Докато ми е приятно и уютно съм си тук, ако престане да е ще му мисля:)

# 476
  • Мнения: 22 473
Препоръчайте някое приятно местенце за 1-2нощувки.
Не ми се иска да е много далеч (100тина километра от Плевен). И да не се минава Шипка и Троян-Кърнаре (и без това го затварят). Simple Smile

Снощи го гледах 11А. Не знам кой му е сценарист, но този човек от години не е стъпвал в училище. Поне да си бяха направили малко труда да проучат, да поговорят с хора от тази сфера.

# 477
  • Мнения: 18 010
Райче, не мисля че олиото е подходящо за кожа с пъпки. На Ла рош Посей и на Уриаж продукти ми изписваше дерматолог, когато имах проблеми.

Тя няма пъпки, Жаки, по- скоро петънца като белези. Ще потърся и твоите, благодаря ти. Сесил, имам много сейфнати на служебния комп, ще ти пратя утре. Направо се смайвам като чета какви скрити психари има във форума. Но вярвам де

# 478
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С 300 зора склоних младежа да заседне да пише домашни...сега поливам стреса с бяло вино.Много ми се услажда  bowuu.Очаквам го съвсем скоро да се присъедини и той, че много се стресира като пише домашни  hahaha.
Акаша,много си хубава, забравям да отбележа вече няколко дни  Hug.
Нека четат хората, и аз чета в някои други теми,ама със сигурност няма да злоупотребя с прочетенето...  newsm78. Кой и защо го прави, нямам идея.
11 А ми харесва много,да...чакам продължението  Peace.Както и продължението на Нюансите... Whistling

# 479
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Направо се смайвам като чета какви скрити психари има във форума. Но вярвам де

А аз в интерес на истината все си мисля, че е малко преекспонирано всичко, въпреки това обичайно спазвам "дистанция", просто такава съм си и по натура. Знам само за две фрапиращи интриги през цялото си пребиваване тук.

Гена, благодаря! От твоите уста звучи повече от комплимент!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт