Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 246
  • 763
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 597
И аз съм със същата миялня и няма никакъв проблем с миенето и сушенето, но ползвам задължително таблетки с гланц. Определено гланцът съдейсвта за сушенето на съдовете, освен за блясъка им. и ПРИ МЕН СЕ ВИЖДА САМО ЧАСТ ОТ СВЕТЛИННАТА ИНФОРМАЦИЯ, НО ВИНАТА Е В МОНАТЖА НА цокъла на шкафовете.

# 226
  • Мнения: 9 656
Благодаря много за съветите!  Hug Аз не използвам гланц, а таблетки Финиш 4 в 1. По принцип исках да избегна гланца, защото според мен си оставя филм върху съдовете, който нямам желание да ям. Още повече, че упътването за настройките на гланца и солта ми се стори толкова сложно, че направо ме отказа  Joy Може би там е проблемът все пак, ще пробвам и с гланц да видя дали ще има някаква разлика.. Друго, за което се замислям е, че  тъй като съм от мързеливите и въобще не отварям машината веднага, дали наистина не става някакъв конденз.. Мия на авто програмата и сега като се замисля май като мих в началото на еко, където врата се отваряше автоматично, положението беше по-добре. Колкото до препълване - съмнявам се, че е от това - едва събирам съдове да я пусна въобще..

# 227
  • Мнения: 722
Много ви благодаря момичета за отговорите! Надявах се да има някаква регулация на прожекцията, но явно по-скоро няма...Колкото до влагата, определено самите съдове са доста сухи, само по ръбчета и вдлъбнатини има влага, но по самите кошници, които са пластмасови, особено най-горната, както и по вратата има вода след отваряне, ако обаче е постояла отворена общо взето поизсъхва, моите очаквания бяха, че с отварянето всичко трябва да е сухо ...та ще се почудя още малко и може да се обадя и аз в сервиза, но пък те трябва да дойдат точно като свърши програмата, което е по-сложното  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 4 270
Herz, защо не е добре да се отваря вратата веднага след като приключи програмата? Вътре от парата не става ли конденз? Питам, защото аз винаги бързам да я отварям като свърши. От скоро я ползвам и още се уча Simple Smile гланц не съм слагала, видя ми се ненужно, но мисля да сложа, за да направя разлика със сушенето на съдовете.
Аз изчаквам няколко минути, мисля че така са по-добре подсушени. Отваряла съм веднага след като свърши, без да изчакам сама да отвори вратата и съдовете бяха доста мокри, това е единственият ми аргумент.

# 229
  • Мнения: 171
Здравейте! Предстои ми за първи път купуване на съдомиялна машина и не съм сигурно точно за какво трябва да гледам при избирането и. Спряла съм се на няколко модела към момента и ще се радвам на мнение относно изборът ми към момента.
 http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-BOS … -40C00EU/p/683837
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-AEG … 54500VI0/p/687454
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-BOS … V53L50EU/p/683819
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-AEG … 5002VI0P/p/687437
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-ELE … SL6362LO/p/688308
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-AEG … 55522VI0/p/687455

# 230
  • Мнения: 9 180
 elfea
Съвет от препатил точно от избраните марки от теб ,бягай с 200 км.
огледай се в Беко или МИеле

# 231
  • София
  • Мнения: 12 006
elfea
Съвет от препатил точно от избраните марки от теб ,бягай с 200 км.
огледай се в Беко или МИеле
И какво им е на избраните марки? Айде без такива генерални изводи, щото пък да се обяснява, че Беко е повече от АЕГ, Бош и Електрлукс е меко казано не много умно Stop.
 elfea - За Бош нямам мнение, само тук съм чела добри отзиви. За АЕГ многа да кажа, че са перфектни машини, и за електролукс познавам само 1 човек с такава и е доволна. Зависи ти какво искаш от машината като програми, кошници и т.н.  Ако аз трябва да избирам от тези точно моели бих взела този, защото е най-ново от трите аег-та и най-тихо.

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Беко и Миеле в едно изречение  Laughing
Че и избора да е между тях.

# 233
  • София
  • Мнения: 12 006
Беко и Миеле в едно изречение  Laughing
Че и избора да е между тях.
Ми то направо казва чочвка, че са от един клас  Joy. Дали едното или другото все тая Crazy.

# 234
  • Мнения: 9 180
Е съжалявам ,че така сте го разчели hahaha
беко - евтино добро мисля на фона на н-брой теми и хвалби от него
миеле скъпо без оплаквания

# 235
  • София
  • Мнения: 452
Най-добре е нещо, което не е сделано в Китай, но е почти невъзможно.
Ако бюджетът позволява, Миле и Електролукс бих взела. А сега съм с такава с име на стара немска марка, но впоследствие разбрах, че и те са погълнати от китайците. И ето ти беда - няма инструкции на български. Иначе чувам, че са качествени машини (Exquisit).

И за сведение Miele се чете на немски като дълго "и" - Ми-иле.

# 236
  • Мнения: 171

 elfea - За Бош нямам мнение, само тук съм чела добри отзиви. За АЕГ многа да кажа, че са перфектни машини, и за електролукс познавам само 1 човек с такава и е доволна. Зависи ти какво искаш от машината като програми, кошници и т.н.  Ако аз трябва да избирам от тези точно моели бих взела този, защото е най-ново от трите аег-та и най-тихо.
Благодаря много за отговорите bouquet За съжаление не знам точно какво искам относно разпределение и програми, защото не съм ползвала миялна досега, но следя темата и се надявам да направя добър избор.

# 237
  • София
  • Мнения: 12 006

 elfea - За Бош нямам мнение, само тук съм чела добри отзиви. За АЕГ многа да кажа, че са перфектни машини, и за електролукс познавам само 1 човек с такава и е доволна. Зависи ти какво искаш от машината като програми, кошници и т.н.  Ако аз трябва да избирам от тези точно моели бих взела този, защото е най-ново от трите аег-та и най-тихо.
Благодаря много за отговорите bouquet За съжаление не знам точно какво искам относно разпределение и програми, защото не съм ползвала миялна досега, но следя темата и се надявам да направя добър избор.
Прочети назад темата и предната - коментрано е и за третата кошница и т.н.

# 238
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Момичета , някой със съдомиялна блумберг смарт тъч да даде указания за ползвае. Или ако има от къде да си изтегля инструкции за работа. Купихме я втора употреба и сме без книжка и незнаещи немски. Незнам дали сте виждали аборигени , ама с мъжа ми в момента сме точно такива.

# 239
  • София
  • Мнения: 452
Момичета , някой със съдомиялна блумберг смарт тъч да даде указания за ползвае. Или ако има от къде да си изтегля инструкции за работа. Купихме я втора употреба и сме без книжка и незнаещи немски. Незнам дали сте виждали аборигени , ама с мъжа ми в момента сме точно такива.
Ама и аз съм така с Exquisit-а. Малко по-горе девойките ме поощряваха, но аз още не съм пристъпила към метода "проба - грешка".
Приготви си стари чинийки, Зечова, и къде по картинките, къде с Гугъл преводача - напред! Peace

Общи условия

Активация на акаунт