"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 538
  • 737
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Гале, благодаря за фрагмана  Hug Heart Eyes
Не знам как ще се жени без тескере момчето ни, но разбрах, че бащата на Дерин знае Shocked кой е Али, показа снимки на жена си, заяви го и на Шампиона  ooooh!


Мимкаа  Hug Hug Heart Eyes

И аз гледам в момента, на 5-та част съм, където Али научи коя е Дерин от ТВ-то  Joy Joy

А Шампиона, нали той е Шахин?  hahaha hahaha вчера го гледах в един игр филм /не го догледах, де/ , в съвсеем друга роля - беше злодей, циник, гадняр, много му отиваше  Laughing Laughing , пак за бокс... "Лудогорецът" се казва филма, 2016. има го във видеоклип с бг суб , а тук какъв е!  Peace Peace Crazy

# 181
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 182
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 845
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

 bouquet bouquet bouquet bouquet

# 183
  • Мнения: 4 830
Този град ще дойде след теб
3.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

Синан, Hug много, ама много ти благодаря за превода на фрагманчето bouquet bouquet bouquet

# 184
  • Мнения: 4 830
Озета и снимките за трети епизод.








Превода на озета.. Peace Peace Peace

 Дерин ще бъде силно изненадана да види баща си пред себе си така неочаквано. С помощта на Али тя ще се прибере вкъщи. Но и двамата не знаят, че този път ги води към пленничество..
Срещата на Текин със Шахин ще стане причина отново да изплуват на повърхността спомените, които Текин от години се опитва да забрави. И той ще реши да уреди сметките си от миналото и по този начин някои тайни, свързани с Али, ще бъдат изяснени..
Али е решен този път да не загуби Дерин и затова заедно с Аслъ ще изготвят план да спасят Дерин от домашния затвор, на който е подложена. Обаче зает с това, Али няма да усети клопката, която ще му устрои Йиит.
Текин ще направи всичко по силите си, за да държи Али и Шахин далеч от дъщеря си. И ще върже ръцете на Али в момент, в който майка Рауф ще има най-много нужда от него.. И докато Али и дерин се опитват поотделно да се хванат за живота, решението на проблема ще дойде от много неочаквано за тях място..

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 16:36 от LiLiSy

# 185
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 845

Въй, много секси сме тука Flutter Crazy

Лили Hug Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 4 830


РенкаHug Heart Eyes май това ще е в дома на Дерин..Обаче това нощница ли е или пък някаква вечерна рокля newsm78 newsm78 newsm78
ГалкаHug Heart Eyes благодаря ти за фрагмана, миличка  bouquet bouquet bouquet
Мимче, Hug Heart Eyes напълно съм съгласна с теб за написаното в спойлера...  Peace Peace Peace

Моето Бойче  Hug Heart Eyes де остана бе? newsm78 newsm78

Лу, аз нищо не съм гледала с Гюркан Уйгур.. И наистина много ми хареса в образа на Шахин.. И с такива очи.. ooooh! ooooh! ooooh!

Искам да се обърна към момичетата, които започнаха да пишат в темата.. Да им кажа добре дошли и да изразя радостта  и удоволствието си от това, че освен няколкото момичета, пишещи в тази тема, имало е и други, които харесват Керем.. Защото по едно време започнах да си мисля, че аз съм изперкала, щом го харесвам толкова много при положение, че всички мислят, че не го бива нито като външност, нито като  игра..  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

Съжалявам само, че покрай преводите не ми остава време да пиша в темата и да коментирам.. Също така толкова хубави неща ми попадат като информация, като мнения, като отзиви за Керем, но не смогвам да ги преведа.. Имаше едно интервю с Керем и Лейля в някакъв вестник, но така и не ми остана време да го преведа.Пък  Керем пак беше казал много хубави неща, така както само той си може. Peace Peace Peace
А, щях да забравя.. Керем бил с перука hahaha hahaha hahaha Това обсъждали в едно от сутрешните папарашки предавания.. Ох, верно, че косата му е рижава и прекалено щръкнала в тази прическа, но нали аз не успявам да бъда обективна по отношение на него, на мен си ми харесва.. Peace Peace Peace

Още малко снимки.. Този път от фрагмана май..





# 187
  • Дубай
  • Мнения: 3 744
Изгледах си и втори епизод,за което благодаря на екипа bouquet bouquet bouquet
 Керем продължава да ме изненадва с каква лекота играе,ролята му е заспала,а той всъщност и в реала ли тренира бокс поне с такова впечатление оставам newsm78 newsm78 newsm78
Лили който не  го харесва да не гледа,супер си е момчето,за косата и цвета изобщо даже не се обърнала внимание рижава ли е, рошава ли е явно не обръщам внимание на такива дребни детайли Peace
Историята все повече започва да се заплита ще имаме мъст, тайни за разкриване.
Благодаря на Синан на Трея bouquet bouquet bouquet
Значи този Текин знае че Али е син Шахин ей тука ме изненадаха очаквах на по- късен етап да разбере,явно е проучвал през годините да е наясно стана ми интересно, защо показва на жена си карикатурата на Али,ще ни завъртят и там.
Спасителният пояс за Али мисля ще е Аслъ, за нея мисля, че ще се ожени,само да не вземе и тя да се влюби в него  Peace
Между другото актьора който изпълнява ролята на Иит ми е много познат,може ли някой да ми каже как се казва Peace

ПП Лили всички си имаме един такъв любимец по когото изперкваме Peace
Миме за спойлер,Съгласна съм много точно Peace Peace Peace

Хубава вечер от мен



 

# 188
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Благодаря за трея,превода му и превода на резюмето bouquet bouquet bouquet
Иве Hugтоз дето играе Ийт е Али Йоренч-син е на Едже Йоренч-сценаристката Laughing

# 189
  • Мнения: 2 156
Цитат
Искам да се обърна към момичетата, които започнаха да пишат в темата.. Да им кажа добре дошли и да изразя радостта  и удоволствието си от това, че освен няколкото момичета, пишещи в тази тема, имало е и други, които харесват Керем.. Защото по едно време започнах да си мисля, че аз съм изперкала, щом го харесвам толкова много при положение, че всички мислят, че не го бива нито като външност, нито като  игра..
Лили, добре заварила!  Hug
Аз започнах да гледам сериала заради историята и по точно заради танцьорката Дерин/ на която май няма да й е до танци в сериала  Wink/. Но останах очарована от играта на Керем, който гледам за първи път. Иначе бях му виждала снимки в темата ви и го намирам за изключително чаровно момче, с много интелигентна физиономия и предполагам, че е такъв. А това, че хората сме различни и харесваме различни типажи, ти си го знаеш.
Цитат
И докато Али и Дерин се опитват поотделно да се хванат за живота, решението на проблема ще дойде от много неочаквано за тях място.
Това решение дали няма да е брака между Аслъ и Али?  newsm78
Този Текин засега е абсолютна гад, ще ми се да се случи нещо, което да го очовечи поне малко. Щото ако продължава така, а и Йит му приглася, много драма ще има да гледаме. А не ми се ще.

# 190
  • Мнения: X

Дерин като арбитър  Sunglasses  на ринга Grinning Grinning в мача между баща си и Али!  Crazy

Ще е интересна серия,  Crazy и дано не му падне перуката на Керемчи докато се боксира  Joy Joy  Ооох, големи шматки има по блогове и теми  hahaha hahaha  

Лили  bouquet Heart Eyes  Синан  bouquet Hug благодаря ви  Peace

Ивве,  Hug Йиит е Али Йоренч  Laughing синът на Едже, сценаристката  Peace КПА и КГ



Мимка  Peace  Hug Grinning аз да онагледя отговора  Heart Eyes Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 254
Здравейте момичета! Изгледах двата епизода, много ми харесаха. До сега не съм гледала Керем и в тази връзка да попитам в кои сериали е играл? Относно този сериал наистина ми се обърка главата. Али каза, че баща му е умрял, възможно ли е Текин да е баща му? И аз да попитам кои бяха двамата застреляни, някой разбра ли?

# 192
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Hug Heart Eyes
Първо искам да благодаря за всичко, което сте пуснали, както и за преводите! bouquet
Извинете, че не можах да наредя трейлъра от днес, но едва сега се прибирам, за това пък благодаря, че е вече готов, нареден и преведен. Peace Няма да го споделям във ВиБокс и Ютуб, тъй като вече е качен. Peace

Втори епизод с превод, вече го качих във ВиБокс, но, както преди, само на части го прие, ето линк към плейлиста - https://www.vbox7.com/playlist:2232814
Епизода вече е качен и в Ютуб канала, вече няма проблем, след като смениха канала, не блокират епизоди, за което много се радвам, че все пак този канал ще е в действие. Peace За съжаление обаче някои трейлъри и първи епизод ще отсъстват от там. Sad
Линк към епизода - https://youtu.be/lUzOel2HKLc

# 193
  • Мнения: 8 451
Привет на всички!  Hug

Синан,  Hug мерси за превода на фрагмана.  bouquet

Ако Али и Дерин се вземат, ще черпя Диди, тя го предвиди още в  самото начало, като се появи това с документите - Али, за да няма проблеми, ще се ожени за Дерин. Mr. Green  Shocked

Лили,  Hug страхотен е Керем - кой каквото иска да пише/говори, има си и визия, и талант.  Heart Eyes  Добре сме си, хич не се притеснявай. Grinning

# 194
  • Мнения: 659
Благодаря за трейлъра,супер сте Hug

Нямам търпение до следващият епизод,да видим дали Дерин и Али се женят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт